Jump to content

Danonano Reef Boyu Tl450


dano23

Recommended Posts

Καλησπέρα ομάδα..κάποιες φοτό τραβηγμένες μόνο με coral plus για να μην μπλεδίζει πολύ...προσπαθώ να τα φέρω και ελπίζω σε καλύτερα σιγά σιγά πάντα αλλά σταθερά...

20180131_194745-1.jpg

20180131_194847-1.jpg

20180131_195023-1.jpg

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

βαλε μας γενικη ρου ενυδρειου σου να το θαυμάσουμε γιατι εχουν φύγει ολες οι φωτο....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γιωργο τα κοραλια είναι μια χαρα.Εχεις δίκιο σε κάποια η διαφορά προς το καλύτερο και κάποια θέλουν χρόνο.(Κλασικές Ακροπορες)Φιλε οι φωτο δειχνουν ότι είσαι στο σωστό σε αυτό που κάνεις.Μην αλλάξεις τίποτα.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ παιδιά...Νίκο συμφωνώ ότι θέλουν τον χρόνο και την υπομονή τους...εδώ θα είμαστε για να δείχνουμε τα καλά-κακά σημεία των συστημάτων μας και να τα συζητάμε ώστε να πηγαίνουμε μπροστά και όχι πίσω...

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 20 ώρες, το μέλος dano23 έγραψε:

Σας ευχαριστώ παιδιά...Νίκο συμφωνώ ότι θέλουν τον χρόνο και την υπομονή τους...εδώ θα είμαστε για να δείχνουμε τα καλά-κακά σημεία των συστημάτων μας και να τα συζητάμε ώστε να πηγαίνουμε μπροστά και όχι πίσω...

+10000000000

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο το ενυδρείο σου φαίνεται να πηγαίνει τρένο φίλε!

τα χρώματα σου είναι εκπληκτικά!

κρατα σταθερές τις ρουτίνες σου τώρα

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος pan_Oz έγραψε:

Γιώργο το ενυδρείο σου φαίνεται να πηγαίνει τρένο φίλε!

τα χρώματα σου είναι εκπληκτικά!

κρατα σταθερές τις ρουτίνες σου τώρα

Ευχαριστώ Πάνο...η αλήθεια είναι ότι κάποια πάνε και κάποια άλλα αργούν...αυτό που παρατηρώ είναι ότι κοράλια από τούμπα για να τα ξαναφέρεις είναι απίστευτα δύσκολο και ίσως να μην επανέλθουν και ποτέ στην αρχική τους κατάσταση...άβυσσος η ψυχή τους..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Λόγω κούρμπας ατο τζάμι δεν μπορούσα για καλύτερη με όλο το ενυδρείο που ζήτησε ο φίλος...

20180205_203035_HDR-1.jpg

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

ένταξη απλα υπεροχο!!! φτου φτου σκορδα!!! το κουρμπε το καθαριζεις με τον μαγνήτη που βλεπω στην πρωτη φωτο???

Link to comment
Share on other sites

πριν 53 λεπτά, το μέλος antonis t83 έγραψε:

Πολύ όμορφο και καθαρό φίλε!

Η ακανθαστρεα τούμπανο! 

Σ ευχαριστώ Αντώνη..όπως είχα γραψει σε μία φοτό σου είναι απ τα αγαπημένα μου lps...

 

πριν 46 λεπτά, το μέλος Irakles έγραψε:

ένταξη απλα υπεροχο!!! φτου φτου σκορδα!!! το κουρμπε το καθαριζεις με τον μαγνήτη που βλεπω στην πρωτη φωτο???

Σ ευχαριστώ φίλε μου..ναι μαγνήτης με ξύστρα πάνω...δυσκολεύομαι λίγο αλλά τα καταφέρνω κάπως στο τέλος να καθαρίσει αρκετά...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

ο κύκλος αυτού του ενυδρείου κλείνει σιγά σιγά και ένας καινούριος ελπίζω ν ανοίξει  πιο οργανωμένος καλά να είμαστε πάνω απ όλα...το συγκεκριμένο μου έδωσε χαρές και λύπες αλλά έμαθα πολλά και έχω ακόμη δρόμο...οι ακροπόρες έφυγαν όλες σε άλλους χομπύστες για να είναι όσο το δυνατόν πιο ανώδυνη η μετάβαση και να μην υπάρξουν απώλειες..προς το παρών μαζεύω τον απαραίτητο εξοπλισμό και επεξεργάζομαι το όλο θέμα.....

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Με το καλο φιλε ,περιμενουμε νεα.

Link to comment
Share on other sites

Καλή επάνοδο Γιώργο!

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό Γιώργο!!!!

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστώ παιδιά... η αλήθεια είναι ότι μου φαίνεται λίγο βουνό η όλη διαδικασία αλλά κάπως θα τα καταφέρουμε όταν φτάσει η στιγμή..δεν βιάζομαι αλλά ιδανικά μετά τις διακοπές θα ήταν ότι πρέπει άμα είμαι έτοιμος για στήσιμο...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...