Jump to content

Manolisreef


manolisreef

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 517
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πραγματικό χάζεμα το ενυδρείο...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μανωλαρε σου ειπα μη στεναχωριεσαι,απλα ησουν το καταληλο θυμα για τους λογους που ανεφερα παραπανω....και δυστυχως ενας απο αυτους ειναι οτι εισαι καλο κ ευγενικο παιδι και δυσκολευεσαι οχι να του ελεγες σαλτα και αγαπησου αλλα ακομα και ενα απλο οχι.

Τωρα ειπαμε...συνεχισε να κανεις αυτο που γουσταρεις με αυτους που γουσταρεις και την παρεα μας εδω στο ΑΖ γιατι το κανεις πολυ καλα οπως δειχνει το ενυδρειο σου :thumbsu:

 

Τωρα για τα βιντεακια και την εμπνευση τι να πω...ο τυπος ειναι αστειρευτη πηγη.

Εγω ελιωσα με το βιντεο με τον χοντρουλη....

Φαντασου πως ειναι ο γκουρου και εκει που ξεκιναει να παιρνει φορα λεει μεσα του....

Ναι,ειμαι γκουρου...

Ριχνω νιτρικα....

Εχω ριακτορα ασβεστιου...

Εχω chaeto...

Εχω φωτιστικαρα...

Μπορω ρε γμτ μου....

Εχω σκιμμεραρα....

Ξερω τα παντα...

Δεν ξερει κανεις(εκτος απο 50 ατομα) ποσα κοραλια εχω χασει και ποσα εχω αντικαταστησει....

Τα ξερω ολα και με ξερουν ολοι...

Ολες οι εταιριες κρεμονται απο τα χειλια μου για συμβουλες και παρατηρησεις....

Εχω ενυδρειο πριν 800 χρονια για ενα+ χρονο...

...ναι μπορω να καρφωσω και να κανω ενυδρειαρα σαν τους υπολοιπους....αν καρφωσω θα γινω ΤΟΤΜ σε ολα τα φορουμ του εξωτερικου...ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ...παταω στο τραμπολινο και ειμαι ΕΚΕΙ...

jeronymoooooo...αεραααααα....ειμαι ο γκουρουυυυυυ.....και μετα προσγειωνεται στην πραγματικοτητα-στρωμα....πολυ μακρυα απο το καλαθι....

Φιλε καντο εικονα και εχε στο μυαλο σου τα παραπανω οσο διαρκει το βιντεακι....εγω ξεραθηκααααα :bigemo_harabe_net-163:  :bigemo_harabe_net-163:  :bigemo_harabe_net-163:

 

Παιδες για εσας που ρωτατε θα ερθει η ωρα που θα φτασει και στα δικα σας αυτια το ποιος ειναι...

Οσο ξεφτυλας και να ειναι,χωρις να ειναι εδω, δεν θελω να τον κρεμασω και δεν ειναι καλο να το κανει ουτε καποιος αλλος,δημοσιως.....

Και οταν θα μαθετε θα πειτε οπως ολοι.....α ναι ρε,το ειχα καταλαβει :bigemo_harabe_net-143:

 

Αρκετα μη τον γκουρου,παμε για χομπυ τωρα...καλα γελασαμε,να'σαι καλα νεμεσιτα-γκουρουσιτα-παγκοσμιορομπισιτα.....

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραία, και αφού μου πήρε ένα τέταρτο να μαζέψω το σαγόνι από το πάτωμα...

Ρε φίλε αυτό δεν είναι ενυδρείο, έχεις πάει πολλά επίπεδα παραπάνω, μπράβο!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τέλειο. Ποιο είναι το μυστικό της επιτυχίας?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εφιάλτης αυτός ο γκουρού ευτυχώς που μένω στην άλλη άκρη της γης έτσι ....χαχαχα!!!!

:hysterical:  :hysterical:

Αγιο εχεις τασαρε μου!

 

Τέλειο. Ποιο είναι το μυστικό της επιτυχίας?

5 δακρυα του γκουρου,μια βλεφαριδα του,ενα ζωντανος πολυποδας απο τα κοραλια που κραταει ζωντανα για ενα μηνα,μια καλη κουβεντα του(αυτο ειναι το πιο δυσκολο κομματι) για το ενυδρειο και τρεις σταγονες απο το δικο του νερο....το οποιο ειναι κατι σαν αγιασμος! :usd:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Τον έχει φοβηθεί το μάτι μας και δεν τον ξέρουμε κιόλας (μπορεί και όχι)

 

Μανώλη το ενυδρείο σου απλά κορυφή!!!Να το χαίρεσαι!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οπως σου τα ειπα και χθες απο κοντα ,  Εδω είμαι εγω..... Ξέρεις .....

 

Να σου δώσω κανενα φραγκακι να βάλεις στο φτωχικό σου ενυδρείο!

 

Λιγο μωρέ να δείξει που φαίνεται άδειο :lolu: !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μανωλαρε σου ειπα μη στεναχωριεσαι,απλα ησουν το καταληλο θυμα για τους λογους που ανεφερα παραπανω....και δυστυχως ενας απο αυτους ειναι οτι εισαι καλο κ ευγενικο παιδι και δυσκολευεσαι οχι να του ελεγες σαλτα και αγαπησου αλλα ακομα και ενα απλο οχι.

Τωρα ειπαμε...συνεχισε να κανεις αυτο που γουσταρεις με αυτους που γουσταρεις και την παρεα μας εδω στο ΑΖ γιατι το κανεις πολυ καλα οπως δειχνει το ενυδρειο σου :thumbsu:

 

Τωρα για τα βιντεακια και την εμπνευση τι να πω...ο τυπος ειναι αστειρευτη πηγη.

Εγω ελιωσα με το βιντεο με τον χοντρουλη....

Φαντασου πως ειναι ο γκουρου και εκει που ξεκιναει να παιρνει φορα λεει μεσα του....

Ναι,ειμαι γκουρου...

Ριχνω νιτρικα....

Εχω ριακτορα ασβεστιου...

Εχω chaeto...

Εχω φωτιστικαρα...

Μπορω ρε γμτ μου....

Εχω σκιμμεραρα....

Ξερω τα παντα...

Δεν ξερει κανεις(εκτος απο 50 ατομα) ποσα κοραλια εχω χασει και ποσα εχω αντικαταστησει....

Τα ξερω ολα και με ξερουν ολοι...

Ολες οι εταιριες κρεμονται απο τα χειλια μου για συμβουλες και παρατηρησεις....

Εχω ενυδρειο πριν 800 χρονια για ενα+ χρονο...

...ναι μπορω να καρφωσω και να κανω ενυδρειαρα σαν τους υπολοιπους....αν καρφωσω θα γινω ΤΟΤΜ σε ολα τα φορουμ του εξωτερικου...ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ...παταω στο τραμπολινο και ειμαι ΕΚΕΙ...

jeronymoooooo...αεραααααα....ειμαι ο γκουρουυυυυυ.....και μετα προσγειωνεται στην πραγματικοτητα-στρωμα....πολυ μακρυα απο το καλαθι....

Φιλε καντο εικονα και εχε στο μυαλο σου τα παραπανω οσο διαρκει το βιντεακι....εγω ξεραθηκααααα :bigemo_harabe_net-163:  :bigemo_harabe_net-163:  :bigemo_harabe_net-163:

 

Παιδες για εσας που ρωτατε θα ερθει η ωρα που θα φτασει και στα δικα σας αυτια το ποιος ειναι...

Οσο ξεφτυλας και να ειναι,χωρις να ειναι εδω, δεν θελω να τον κρεμασω και δεν ειναι καλο να το κανει ουτε καποιος αλλος,δημοσιως.....

Και οταν θα μαθετε θα πειτε οπως ολοι.....α ναι ρε,το ειχα καταλαβει :bigemo_harabe_net-143:

 

Αρκετα μη τον γκουρου,παμε για χομπυ τωρα...καλα γελασαμε,να'σαι καλα νεμεσιτα-γκουρουσιτα-παγκοσμιορομπισιτα.

Μιχαλη καθησα και σκεφτηκα και εβγαλα ενα συμπερασμα πραγματικα δε πρεπει να φυγει απο το χομπι με τι θα γελαμε μετα,ασε που πρεπει να εχουμε υπομονη που ξερεις μπορει να επανδρωσει σε κανα απο τα θεαρεστα ενυδρεια του κανα λευκο καρχαρια.και αφου σιγουρα ξερει ολα τα θαλασσια πλασματα σε ολους του τομεις μπορει να δουμε και ζευγαρωμα.

Link to comment
Share on other sites

Εφιάλτης αυτός ο γκουρού ευτυχώς που μένω στην άλλη άκρη της γης έτσι ....χαχαχα!!!!

φιλε τασο δεν ηξερα οτι μενεις τοσο μακρια.χαιρομαι που απο τοσο μεγαλη αποσταση βρισκεσαι σε αυτη τη παρεα να σαι καλα.ενυδρειακα πως ειναι εκει?κανε μας μια περιγραφη.οσον αφορα το γκουρου πραγματικα πολυ ευκολα μπορει να σε βγαλει εκτος εαυτου ακομα και στο διαστημα να εισαι.,ασε που θα εχει παει πριν απ ολους οπουδηποτε.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, και αφού μου πήρε ένα τέταρτο να μαζέψω το σαγόνι από το πάτωμα...

Ρε φίλε αυτό δεν είναι ενυδρείο, έχεις πάει πολλά επίπεδα παραπάνω, μπράβο!

να σαι καλα φιλε πετρο σ ευχαριστω πολυ.να χαιρεσαι και εσυ το στολιδι σου να το δεις οπως επιθυμεις :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Τέλειο. Ποιο είναι το μυστικό της επιτυχίας?

φιλε μου σ ευχαριστω πολυ,δεν υπαρχουν μυστικα πραγματικα. κατα τη γνωμη μου, θελει εξοπλισμο πολυ δυνατο να καλυπτει ολους του τομεις(αναγκες).οπως πολυ καλο φωτισμο,πολυ καλο σκιμαρισμα και εννοω ακομα και τα διπλα λιτρα του ενυδρειου σου να εχει η συσκευη.πολυ καλες κυκλοφοριες και ενα απο τα σημαντικοτερα για μενα ΤΥΧΗ.εχουν χαλασει αρκετα ενυδρεια η πισωγυρισματα απο κακοτυχιες

Link to comment
Share on other sites

:hysterical:  :hysterical:

Αγιο εχεις τασαρε μου!

 

5 δακρυα του γκουρου,μια βλεφαριδα του,ενα ζωντανος πολυποδας απο τα κοραλια που κραταει ζωντανα για ενα μηνα,μια καλη κουβεντα του(αυτο ειναι το πιο δυσκολο κομματι) για το ενυδρειο και τρεις σταγονες απο το δικο του νερο....το οποιο ειναι κατι σαν αγιασμος! :usd:

:hysterical:  :hysterical:  :hysterical:  :hysterical:μιχαλη το πιο σημαντικο ειναι η σκεψη και ενα του βλεμμα και εκει ξεκινανε ολα.παντως εγω το ειδα με τα ματια μου στο δικο μου μολις το ειδε βγηκαν ολα απο το νερο και τρεχανε.ε και μετα αναγκαστηκα να παρω αλλα κοραλια.

Link to comment
Share on other sites

Τον έχει φοβηθεί το μάτι μας και δεν τον ξέρουμε κιόλας (μπορεί και όχι)

 

Μανώλη το ενυδρείο σου απλά κορυφή!!!Να το χαίρεσαι!!!

να σαι καλα φιλε βασιλη ευχαριστω

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οπως σου τα ειπα και χθες απο κοντα ,  Εδω είμαι εγω..... Ξέρεις .....

 

Να σου δώσω κανενα φραγκακι να βάλεις στο φτωχικό σου ενυδρείο!

 

Λιγο μωρέ να δείξει που φαίνεται άδειο :lolu: !

φιλε  διονυση να σαι καλα φτανει η θετικη  ενεργεια που εχεις και ολα πανε καλα :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Αυτα ειναι...ο Νικολας κατεβαινει και δεν παιρνει ενα τηλεφωνο :D

Xρονια πολλα παιδια

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...