Jump to content

Manolisreef


manolisreef

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 517
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

με αγαπητους φιλους σε μια ηλιολουστη χριστουγεννιατικη ατμοσφαιρα.χρονια πολλα σε ολους πανω απ ολα υγεια.....[/quoteχρονια πολλα φιλε με υγεια.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Αυτα ειναι...ο Νικολας κατεβαινει και δεν παιρνει ενα τηλεφωνο :D

Xρονια πολλα παιδια

Παραπονιαρη μου εσυ χρονια πολλα φιλε.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αυτη ειναι ομαδα!!!Χρονια πολλα με υγεια κυριοι!!!

Χρονια πολλα Βασιλη.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Και όπως ήταν όλοι τους εκεί ....

Ήρθαν στο σπίτι μου να τους μάθω μερικά πραγματάκια για το άθλημα !

Επειδή τα παιδιά όπως ξέρετε δεν το έχουν με το ρεεφ , τους έκοψα 2-3 χιλιάδες φραγκακια έτσι για να βάλουν κάτι στο ενυδρείο τους !!!!!!

Υ.Γ. Το παρεάκι εχει τους καλύτερους υφάλους στη χώρα !

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

βρε βρε, τα παιδιά!! πότε έγινε αυτό ρε?? να υποθέσω λίγο μετά απ ότι έφυγα???

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και όπως ήταν όλοι τους εκεί ....

Ήρθαν στο σπίτι μου να τους μάθω μερικά πραγματάκια για το άθλημα !

Επειδή τα παιδιά όπως ξέρετε δεν το έχουν με το ρεεφ , τους έκοψα 2-3 χιλιάδες φραγκακια έτσι για να βάλουν κάτι στο ενυδρείο τους !!!!!!

Υ.Γ. Το παρεάκι εχει τους καλύτερους υφάλους στη χώρα !

Ναι βρε Διονύση δίκιο έχεις. Αυτή η παρέα έχει κάτι "χάλια" reef με κάτι "κατσιασμένα και άχρωμα" κοράλλια. Άστα να πάνε!!

Ελάτε βρε να σας δείξω κάτι καινούργια κολπάκια! Πχ πως να "ασπρίσετε" εντελώς  τα sps σας με ελάχιστο ρεύμα!! :D

 

Χρόνια πολλά σε όλους! Υγεία ευτυχία και να χαίρεστε τις διαστημικές REEFάρες σας!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλα παιδες πολυ γελιο....για πολυ γελιο ομως :hysterical:  :hysterical:

Και μη νομιζετε...η παρεα ειναι πολυ μεγαλη,δεν ειναι μονο τα παιδια στη φωτο!Οποιος και να ηταν εχθες εκει το ιδιο καλα θα περναγαμε και θα ηταν μελος της παρεας οπως ειπαν τα παιδια παραπανω....εκτος απο εναν φυσικα,μη ξεγελιεσαι βλαξ...εννοειται πως αυτος ειναι ο γκουρου!

 

Παιδια εχθες ηταν σαν να ειχαμε παει στο σεφερλη η' σε καποια επιθεωρηση....μιλαμε για πολυ γελιο :hysterical:  :hysterical:

Μοιραστηκαμε απειρες ιστοριες με θεμα το γκουρου και το τι γελιο επεσε δεν λεγεται!Γυρισα σπιτι και ειχα κανει κοιλιακους απο τα γελια :lmao:

 

Και στη φωτο δεν λεγαμε χαμογελαστε....πειτε "γκουρουυυυυυυυ" λεγαμε....πιο ειναι ο μεγαλυτερος χομπυστας στο κοσμο?....και εβγαινε αυθορμητα,γκουρουυυυυυυυ....ποιανου δεν προλαβαινουν να πιασουν κοραλινη οι κολλες?γκουρουυυυυυυ....ποιος ειναι παγκοσμιος πλεον περιγελος?γκουρουυυυυυ....ποιος ειναι ο ιδρυτης του χομπυ?γκουρουυυυυ....Ποιος ειναι ικανος να μπει απο την καμιναδα ντυμενος αγιος βασιλης για να αρμεξει τα ενυδρεια σας?Ο γκουρουυυυυυ....γι'αυτο και βγηκαν τοσο χαμογελαστες και χαρουμενες οι φωτο :bigemo_harabe_net-95:  :bigemo_harabe_net-95:

Αληθεια μεινε....νεμεσιτα..μην το παρατησεις ποτε το χομπυ!Θελω να μας κανεις ολες τι βραδυες οπως τη χθεσινη!Να μην προλαβαινουμε να μιλησουμε για κοραλια κτλ και να λεμε μονο για τα ξεφτυλικια σου!Εισαι το χριστουγεννιατικο δωρο μας κονιορδε...ποσο καλα παιδια ειμασταν αυτο το χρονο ρε σεις για να παρουμε το καλυτερο δωρο στο κοσμο? :xmas_w00t:  :Present:  :xmas_w00t:

Ετσι μην τα παρατας...συνεχισε οσα κοραλια και να χασεις οσο,οσο μονος κ αν εισαι,οσο και να μην πιστευουν στις μεθοδους και στις προφητειες σου(και ο Χριστος αυτα παθαινε το πρωτο καιρο),οσο και να μην θελει κανεις να σε βλεπει,οσα χρονια και αν σου παρει να κανεις ενυδρειο,οσες εισαγωγες και να κανεις για να γεμισει το ενυδρειο εστω για ενα μηνα η' για 5 φωτο,οσα service και αν χρειαστουν στα κοραλια σου....μεινεεεεεεε νεμεσιτα-γκουρουσιτααααααα :bigemo_harabe_net-140:

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ενα θα πω . Παντα τετοια!!! Να ειναι καλα ο (ανθρωπος) αυτος να μας κανει να γελαμε με της πονηριες της χαζομαρες του!!!συνεχεισε ετσι!!!

Εισαι υπεροχος. Ανωτερος απο καρτουν!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλα παιδες πολυ γελιο....για πολυ γελιο ομως :hysterical:  :hysterical:

Και μη νομιζετε...η παρεα ειναι πολυ μεγαλη,δεν ειναι μονο τα παιδια στη φωτο!Οποιος και να ηταν εχθες εκει το ιδιο καλα θα περναγαμε και θα ηταν μελος της παρεας οπως ειπαν τα παιδια παραπανω....εκτος απο εναν φυσικα,μη ξεγελιεσαι βλαξ...εννοειται πως αυτος ειναι ο γκουρου!

 

Παιδια εχθες ηταν σαν να ειχαμε παει στο σεφερλη η' σε καποια επιθεωρηση....μιλαμε για πολυ γελιο :hysterical:  :hysterical:

Μοιραστηκαμε απειρες ιστοριες με θεμα το γκουρου και το τι γελιο επεσε δεν λεγεται!Γυρισα σπιτι και ειχα κανει κοιλιακους απο τα γελια :lmao:

 

Και στη φωτο δεν λεγαμε χαμογελαστε....πειτε "γκουρουυυυυυυυ" λεγαμε....πιο ειναι ο μεγαλυτερος χομπυστας στο κοσμο?....και εβγαινε αυθορμητα,γκουρουυυυυυυυ....ποιανου δεν προλαβαινουν να πιασουν κοραλινη οι κολλες?γκουρουυυυυυυ....ποιος ειναι παγκοσμιος πλεον περιγελος?γκουρουυυυυυ....ποιος ειναι ο ιδρυτης του χομπυ?γκουρουυυυυ....Ποιος ειναι ικανος να μπει απο την καμιναδα ντυμενος αγιος βασιλης για να αρμεξει τα ενυδρεια σας?Ο γκουρουυυυυυ....γι'αυτο και βγηκαν τοσο χαμογελαστες και χαρουμενες οι φωτο :bigemo_harabe_net-95:  :bigemo_harabe_net-95:

Αληθεια μεινε....νεμεσιτα..μην το παρατησεις ποτε το χομπυ!Θελω να μας κανεις ολες τι βραδυες οπως τη χθεσινη!Να μην προλαβαινουμε να μιλησουμε για κοραλια κτλ και να λεμε μονο για τα ξεφτυλικια σου!Εισαι το χριστουγεννιατικο δωρο μας κονιορδε...ποσο καλα παιδια ειμασταν αυτο το χρονο ρε σεις για να παρουμε το καλυτερο δωρο στο κοσμο? :xmas_w00t:  :Present:  :xmas_w00t:

Ετσι μην τα παρατας...συνεχισε οσα κοραλια και να χασεις οσο,οσο μονος κ αν εισαι,οσο και να μην πιστευουν στις μεθοδους και στις προφητειες σου(και ο Χριστος αυτα παθαινε το πρωτο καιρο),οσο και να μην θελει κανεις να σε βλεπει,οσα χρονια και αν σου παρει να κανεις ενυδρειο,οσες εισαγωγες και να κανεις για να γεμισει το ενυδρειο εστω για ενα μηνα η' για 5 φωτο,οσα service και αν χρειαστουν στα κοραλια σου....μεινεεεεεεε νεμεσιτα-γκουρουσιτααααααα :bigemo_harabe_net-140:

χαχαχααχα πραγαμτικα πολυ καλες στιγμες με αφθονο γελιο αφου  θα μπορουσε πολυ ευκολα να γινει σεναριο  επιστημονικης φαντασιας αλλα και ταινιας γελιου τα οσα ειπαμε αφου  ο ΓΚΟΥΡΟΥ ειναι ενας απο τους μεγαλυτετους αστερες γελιου(γελοτοποιος) προσφεροντας το απλοχερα. :bow: υποκλινομαι στο ταλεντο του που σπανιζει στις μερες μας.και οπως λες Μιχαλη πραγματικα δε πρεπει να φυγει απο το περιγυρο αν και εμεις θα περναμε καλα οτι και να γινει γιατι ειναι πολυ μεγαλη η παρεα(με καλα παιδια) που αγαπα στ αληθεια αυτο το τελειο χομπυ, αλλα αν υπαρχει και αυτος καπου εκει ξεχασμενος μονος του και δαχτυλοδειχτουμενος θα ειναι ακομα πιο ωραια με τα απιστευτα πραγματα που ξεστομιζει(εγω πρωτος,σε βοηθησα,γιατι εγραψες στο θεμα του αλλου χωρις να με ρωτησεις,κτλ) που θα μαθαινουμε κατα καιρους. :lolu:  :lolu: .

Link to comment
Share on other sites

Ενα θα πω . Παντα τετοια!!! Να ειναι καλα ο (ανθρωπος) αυτος να μας κανει να γελαμε με της πονηριες της χαζομαρες του!!!συνεχεισε ετσι!!!

Εισαι υπεροχος. Ανωτερος απο καρτουν!!

πραγματικα πετραν θα ηταν τελειος χαρακτηρας για καρτουν θα γελαγανε και τα βρεφη με τη παρουσια του και αργοτερα θα γινοταν ο σουπερ ηρωας τους με αυτα που θα λεει. :lolu:  :lolu:  :abe:

Link to comment
Share on other sites

Μανωλη πολυχρονος να εισαι φιλαρακι με υγεια πανω απο ολα

και οτι επιθυμεις.

οσο για το ενυδρειο σου αποτελει το ονειρο του καθε reefα.

τεζα στα κοραλια που μπλεκονται αρμονικα μεταξυ τους

και υγειεστατα ψαρια που δινουν ενα φανταστικο αποτελεσμα.

να σαι παντα καλα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πολύχρονος Μανώλη!!!Να είσαι καλά και να χαίρεσαι το στολίδι σου και ότι άλλο αγαπάς!!

Στάλθηκε από το W910 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

φιλε τασο δεν ηξερα οτι μενεις τοσο μακρια.χαιρομαι που απο τοσο μεγαλη αποσταση βρισκεσαι σε αυτη τη παρεα να σαι καλα.ενυδρειακα πως ειναι εκει?κανε μας μια περιγραφη.οσον αφορα το γκουρου πραγματικα πολυ ευκολα μπορει να σε βγαλει εκτος εαυτου ακομα και στο διαστημα να εισαι.,ασε που θα εχει παει πριν απ ολους οπουδηποτε.

Νασαι καλα Μανώλη πολύχρονος οτι επιθυμεις και πάντα με υγεία!! χαίρομαι και εγω που υπάρχει μια τόσο κΑλη παρέα και μπορούμε και ανταλαζουμαι άποψης !!!τα ενυδρεία εδω δεν έχουν καμία διαφορά με αυτά στην Ελλάδα ίσα ίσα υπάρχουν χομπίστες όπως το δικό σου και πολλά αλλά παιδιά μες στο φόρουμ που ειναι άπιαστα και απο την δικιά μου την πλευρά να τα παινεύω !!!!τωρα απο θέμα αγοράς υπάρχουν πολλές επιλογές !!! Έγινε επεξεργασία - tasso
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μανώλη πολύχρονος να χαίρεσαι την γιορτή σου!!!!

 

Να χαίρεσαι την reefάρα σου και ότι άλλο αγαπάς!!!Εύχομαι ότι καλύτερο για το 2016

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μανωλη πολυχρονος να εισαι φιλαρακι με υγεια πανω απο ολα

και οτι επιθυμεις.

οσο για το ενυδρειο σου αποτελει το ονειρο του καθε reefα.

τεζα στα κοραλια που μπλεκονται αρμονικα μεταξυ τους

και υγειεστατα ψαρια που δινουν ενα φανταστικο αποτελεσμα.

να σαι παντα καλα.

φιλε κωστα ευχαριστω παραπολυ να σαι καλα να χαιρεσαι την οικογενεια σου.και επειδη ειμαι σιγουρος οτι σε σενα δε σβηνει το μερακι και η αγαπη σου για το χομπι περιμενω το επομενο σου project που σιγουρα θα ειναι πετυχημενο γιατι ξερεις πολυ καλα τι χρειαζεται.

Link to comment
Share on other sites

Πολύχρονος Μανώλη!!!Να είσαι καλά και να χαίρεσαι το στολίδι σου και ότι άλλο αγαπάς!!

Στάλθηκε από το W910 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ευχαριστω παραπολυ φιλε μου και εσυ να σαι καλα και να χαιρεσαι την ενυδρειαρα σου.

Link to comment
Share on other sites

Νασαι καλα Μανώλη πολύχρονος οτι επιθυμεις και πάντα με υγεία!! χαίρομαι και εγω που υπάρχει μια τόσο κΑλη παρέα και μπορούμε και ανταλαζουμαι άποψης !!!τα ενυδρεία εδω δεν έχουν καμία διαφορά με αυτά στην Ελλάδα ίσα ίσα υπάρχουν χομπίστες όπως το δικό σου και πολλά αλλά παιδιά μες στο φόρουμ που ειναι άπιαστα και απο την δικιά μου την πλευρά να τα παινεύω !!!!τωρα απο θέμα αγοράς υπάρχουν πολλές επιλογές !!!

ευχαριστω παραπολυ φιλε τασο να σαι καλα εκει που βρισκεσαι και χαιρομαστε που εχουμε μια τοσο μακρινη παρεα.με υγεια και οτι επιθυμεις τη νεα χρονια του 2016

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μανώλη πολύχρονος να χαίρεσαι την γιορτή σου!!!!

 

Να χαίρεσαι την reefάρα σου και ότι άλλο αγαπάς!!!Εύχομαι ότι καλύτερο για το 2016

ευχαριστω παραπολυ φιλε βασιλη να σαι καλα και εσυ οτι επιθυμεις με υγεια σε σενα και σε οτι αγαπας

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν και καθυστερημένα, φιλε μου πολύχρονος !!

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Α ρε θειο διονυση...τα χανεις σιγα σιγα!!!!

Δεν φταις εσυ βεβαια....εγω εκατσα 10 λεπτα στον καναπε σου και με χτυπαγαν τα led και οχι μονο ζοριστηκα να θυμηθω που μενω αλλα ειχα κ επιληπτικο σοκ!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν και καθυστερημένα, φιλε μου πολύχρονος !!

Sent from my iPhone using Tapatalk

φιλε πανο να σαι καλα με υγεια, δεν υπαρχουν καθυστερημενες ευχες ευχαριστω πολυ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...