Jump to content

Manolisreef


manolisreef

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 517
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι ενυδρειαρα εχεις φτιάξει βρε φιλε.....

Το σαγόνι πραγματικά εξω...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλα τι ενυδρειαρα είναι αυτή. Στην αρχή νόμιζα ότι έβλεπα totm. Τι να πω σκόρδα, κρεμμύδια, φτου σου. Έχει πολλα μίλια να φτάσει το ενυδρείο μου κάτι τέτοιο.

Μετά πήγα και κοίταξα τι έχεις μέσα. Τελικά δεν είναι τυχαίο ότι κάτι τέτοια τούμπανα ενυδρεία έχουν ati φωτιστικό (ίσως ενίσχυση με led), δυνατό σκιμμερ και ριακτορα. Συνταγή που σκοτώνει.

Μας λες λίγο και τις μετρησεις σου? Νιτρικά, φωσφορικά που βρίσκεσαι και με τι μέθοδο τα κρατάς? Respect!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω ολους παιδια να στε ολοι καλα και εσεις και τα στολιδια σας.και να συνεχιζουμε να αγαπάμε αυτό το καταπληκτικο χομπι.

ο φωτισμος είναι σκαφη ATI X8 39w   o συνδιασμος είναι 2coral plus(λευκες)4blue plus,1purple plus,1actinic.

από κει και περα μετρήσεις σε νιτρικα  5 και φωσφορικα είναι περιπου στο 0,1

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μανολη εχεις αργησει πολυ που ειναι οι φωτο?

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε συ Μανόλη.. αρρώστησε μας λίιιιιιιγο! :P

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάθει χοντρή πλάκα Μανώλη... Μια και είμαι ακόμα στα πρώτα στάδια στο δικό μου, να ξέρεις θα σαι ψιλο-πρότυπο κανόνισε...

Link to comment
Share on other sites

παιδια ευχαριστω πολύ για τα καλα σας λογια.θα επανελθω με υλικο σε λιγες μερες,προσπαθω να διευθετησω καποια θεματα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Μανωλη μια εικονα χιλιες λεξεις...................κι εσυ ρε παιδακι μου εχεις σηκωσει πολλες εικονες,ποσες λεξεις να σου γραψω γι αυτο το υπερθεαμα?
Μοναχα μια χαρη θελω απο σενα,βαλε berghia να σου φανε τις απταισιες,τιποτα αλλο μην αλλαξεις,μονο αυτο χρειαζεσαι berghia!

Έγινε επεξεργασία - DIMITROS2013
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Και μην ξεχνας πανω απο το ενυδρειο στο φωτιστικο η τσιτα παγωμενη μπυρααα αγοριναααα!!!

 

χαχαχαχα τωρα πετρο χειμωνιασε είναι για κανα ουισκακι :cold:, δε λεω βοτκα γιατι με τα τοσα που ακουω στο τελος θα τη ριξω μεσα :wacko:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα τωρα πετρο χειμωνιασε είναι για κανα ουισκακι :cold:, δε λεω βοτκα γιατι με τα τοσα που ακουω στο τελος θα τη ριξω μεσα :wacko:

Χαχαχα, φλασκι με ουισκι και σφηνακι βοτκα για το ενυδρειο.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε φωτογραφιες θα δουμε η περιμενεις να φερουμε τις σταφιδες για να ζεσταθουμε γιατι βλεπω οι φωτο να ερχονται με τα χιονια.Χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα, φλασκι με ουισκι και σφηνακι βοτκα για το ενυδρειο.

Το ότι κάποια στιγμή θα τα πίναμε με τα ψάρια μας πάντως δεν το περίμενα:P:P

Στάλθηκε από το W910 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μανωλη σαββατο γοα ελα μια βολτα κατω φαληρο το απογευμα να πιουμε τιποτα!!!και ασε το ενυδρειο σου δεν εχει αναγκη αυτο σφαιρα παει!!!! :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα, φλασκι με ουισκι και σφηνακι βοτκα για το ενυδρειο.

Μαρεσουν οι χημικες σου αναμηξεις!!ενδιαφερων!!

Και εχω καιρο να κανω κεφαλι!!!!:P

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Νικο μαλλον εχει κολλησει στην επεξεργασια ………….. μετα απο τοσους μηνες πρεπει να προσθεσει και λιγη αναπτυξη

:bow: :bow: :bow: :bow: :bow:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...