Jump to content

Κοπή Της Πίτας Aquazone 2015


TAN

Recommended Posts

Αγαπητοί φίλοι του Aquazone , με χαρά σας προσκαλούμε  για 10η φορά στην εκδήλωση μας για την κοπή της πίτας στην Αθήνα για το 2015!!!

Ημερομηνία ορίζεται η Κυριακή 15 Φεβρουαρίου και ώρα 17:00.....

"Πάντα το συγκεκριμένο γεγονός,λόγο της μεγάλης προσέλευσής ήταν η μεγαλύτερη και καλύτερη ευκαιρία να γνωριστούμε όλοι μεταξύ μας η' να τα ξαναπούμε οι ήδη γνωστοί,μέσα σε ένα πολύ ευχάριστο κλίμα."

 

"Αν δεν έχετε ξανάρθει σε εκδήλωση του Αquazone μην σας αποθαρρύνει.Είναι τόσο ευχάριστο το κλίμα που θα νιώσετε πως γνωριζόμαστε όλοι χρόνια.Άλλωστε το χόμπι που όλοι αγαπάμε είναι κάτι που μας ενώνει από την πρώτη κουβέντα

 

Ο χώρος για άλλη μια φορά  θα είναι το Flocafe Δέλτα Φαλήρου(Παλαιά Λεωφ. Ποσειδώνος 1 & Μωραϊτίνη )
Tήλ: 2109411070. Ευχαριστούμε ιδιαίτερα τη διεύθυνση για τις ειδικές εκπτώσεις που θα παρέχει σε όλα τα μέλη!

 

Θα διεξαχθεί κλήρωση με πολλά και πλούσια δώρα από τα συνεργαζόμενα καταστήματα του Aquazone.

 

Ευχόμαστε να τιμήσετε όλοι το αγαπημένο μας Forum με την παρουσία σας!!!

 

 

Οδηγίες προσέλευσης.........

:http://www.athinorama.gr/restaurants/place.aspx?id=10000077

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν χάνάλλος αυτά

Εννοείται ΠΑΡΩΝ , αυτή την φορά

θα σας μάθω όλους :D

Οποιος έχει κανένα φραγκακι και

μπορεί να φέρει , ευπρόσδεκτο :)

Όποιος αλλος θέλει φραγκακια ας μου στείλει

να του φέρω και εγώ

Link to comment
Share on other sites

Να ερθω?

Αν δεν ερθεις δεν ερχομαι ουτε κι εγω!

Μια και δεν θα έρθουν τα παιδιά, τα κομμάτια της πίτας τους θα τα πάρω εγώ…….. :rasp::rasp:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μια και δεν θα έρθουν τα παιδιά, τα κομμάτια της πίτας τους θα τα πάρω εγώ…….. :rasp::rasp:

Nα το δω και να μην το πιστεψω!

Link to comment
Share on other sites

Nα το δω και να μην το πιστεψω!

Αφού δεν θα έρθεις πως θα το δεις ;;;;;; :bigemo_harabe_net-171:

Link to comment
Share on other sites

Θα μου το πουνε ρε εξυπνακια! Ελα εσυ και μη σε νοιαζει.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μεσα και εγω.Ελπιζω αυτη την φορα να ειναι περισοτεροι οι θαλασσινοι!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτη τη φορά σκέφτηκα να ξεπεράσω τα εμπόδια που κάθε φορά εμφανίζονταν μιας και ήθελα πάντα πολυ να έρθω σε μια συνάντηση των μελών και να γνωρίσω απο κοντά τόσα παιδιά με τα οποία μιλάω καθημερινά σχεδόν για το αγαπημένο μου χόμπι και αποφάσισα να έρθω κι εγω στην κοπή της πίτας που θα είστε και περισσότεροι απο άλλες φορές......αλλα αυτη η σκέψη τελικά δε μου βγήκε και δε θα έρθω τελικά!

Link to comment
Share on other sites

Αυτη τη φορά σκέφτηκα να ξεπεράσω τα εμπόδια που κάθε φορά εμφανίζονταν μιας και ήθελα πάντα πολυ να έρθω σε μια συνάντηση των μελών και να γνωρίσω απο κοντά τόσα παιδιά με τα οποία μιλάω καθημερινά σχεδόν για το αγαπημένο μου χόμπι και αποφάσισα να έρθω κι εγω στην κοπή της πίτας που θα είστε και περισσότεροι απο άλλες φορές......αλλα αυτη η σκέψη τελικά δε μου βγήκε και δε θα έρθω τελικά!

Γιατι ρε φιλε?για προσπαθησετο λιγο ακομη.
Link to comment
Share on other sites

Κοπητηπιτα εχουμε και κοσμο περιμένουμε. Ε, δεν θα λείψω εγω, δεν κανει... Έλα να μαζευόμαστε!! :jig::D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...