Jump to content

Το Marine Angelfish Only Μου 400Lt.


Kristina Rosie

Recommended Posts

Ολα γινονται στο θεμα φιλτράρισμα, μη τρελένεστε. Καθε τι εχει το σκοπο του. Ωραιο το ενυδρειο Χριστίνα, θελει πολυ δουλειά ακομα, αλλα να χαιρεσε τους νέους κατοίκους σου :) .

Τωρα για τις αλλαγες νερου, παλαιωτερα που ειχα και reef και fish only, οτι αλλαγη απο το reef πήγαινε στο fish only. Υγεια άπιστευτη και τρελή οικονομία σε αλατια λογο ανακύκλωσης.. Αμε! :D

Ευχαριστωωωωωώ :D το ξέρω ότι θέλει ακόμα πολύ δουλίτσα αλλά είμαι τελειομανής κ θα το κάνω πολύ όμορφο όσο για τις αλλαγές νερού θα το δοκιμάσω κ θα σου πώ :D
Link to comment
Share on other sites

Γουσταρωωωωωωω πολυ να βλεπω ζευγαρια να ειναι στο χομπυ μαζι!

Μπραβο ρε παιδια,πολυ σας χαιρομαι :jig:

Πολυ ομορφο χριστινα(?),εχεις εκει μεσα μερικους πολυ ωραιους αγγελους!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γουσταρωωωωωωω πολυ να βλεπω ζευγαρια να ειναι στο χομπυ μαζι!

Μπραβο ρε παιδια,πολυ σας χαιρομαι :jig:

Πολυ ομορφο χριστινα(?),εχεις εκει μεσα μερικους πολυ ωραιους αγγελους!!

Σ'ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια κ μάλιστα με πέτυχες σε φάση που κάνω προσαρμογή σ'ένα λατρεμένο μου αγγελάκι του οποίου pics θ'ανεβάσω φυσικά αργότερα :D

Όσο για μένα κ τον κο Petran Halen είμαστε μαζί σε όλα...ενυδρεία κιθάρες κ ότι άλλο υπάρχει....είναι ο δάσκαλος μου κ θα τον ακούω πάντα σε ότι μου πει,είναι το αυτοκολλητάκι μου :jig::bigemo_harabe_net-193::bigemo_harabe_net-82:

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ κ γω δεν το πιστεύω ότι χαίρομαι τόσο μα τόσο πολύ που το πόσταρες ειλικρινά να είσαι πάντα καλά :bigemo_harabe_net-66::bigemo_harabe_net-66::bigemo_harabe_net-66:

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι πολυ περιεργος να δω τον νεο κατοικο σας!!!Κατι νομιζω.....προς το μαυρο ειναι?

Όχι όχι :jig::jig::jig::P

Link to comment
Share on other sites

Το λατρεμένο μου αγγελάκι λοιπόν που τόσο μα τόσο πολύ αγαπάω Centropyge loricula - Flame Angelfish :bigemo_harabe_net-193: :bigemo_harabe_net-193: :bigemo_harabe_net-193:

post-60507-0-88649500-1425127978_thumb.jpg

post-60507-0-26367100-1425127995_thumb.jpg

post-60507-0-91931300-1425128083_thumb.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Μεγειααααααα!Πανεμορφο και φτου φτου!! :jig:

Σ'ευχαριστωωωωωωωωωωώ είναι ο λατρεμένος μου :bigemo_harabe_net-193::bigemo_harabe_net-193:

Link to comment
Share on other sites

Δεν το πιστευω οτι το βαζω αλλα ταιριαζει :usd:

Να ειστε παντα καλα και αγαπημενοι....και αλατισμενοι φυσικα! :usd:

σε ευχαριστουμαι πολυ φιλε μιχαλη!!
Link to comment
Share on other sites

Το λατρεμένο μου αγγελάκι λοιπόν που τόσο μα τόσο πολύ αγαπάω Centropyge loricula -

Flame Angelfish :bigemo_harabe_net-193: :bigemo_harabe_net-193: :bigemo_harabe_net-193:

να σου ζησει το flame sou ενας κουκλος ειναι!!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

να σου ζησει το flame sou ενας κουκλος ειναι!!

Ευχαριστώ πολύ καρδούλα μου :bigemo_harabe_net-162::bigemo_harabe_net-162::bigemo_harabe_net-162:

Link to comment
Share on other sites

Κουκλακι και απο τα αγαπημένα Ψαρια στο χόμπι....

Να σου ζήσει πολλά πολλά χρόνια......

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Κουκλακι και απο τα αγαπημένα Ψαρια στο χόμπι....

Να σου ζήσει πολλά πολλά χρόνια......

TAN σ'ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ για όλα,θα τον προσέχω πιο πολύ από το καθετί που υπάρχει στο ενυδρείο μου μέσα....πιο πολύ κ από τα μάτια μου θα τον προσέχω :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

πανέμορφο το ψαράκι σου!! θα θελα και γω πολύ έναν τέτοιο κύριο αλλα τον φοβάμαι στο reef.. έχω πάθει ζημιές με τις επιλογές μου και προσπαθώ να βάλω μυαλό! :P :p

είναι κούκλος όμως ο άτοιμος!!

:) :) :)

Link to comment
Share on other sites

πανέμορφο το ψαράκι σου!! θα θελα και γω πολύ έναν τέτοιο κύριο αλλα τον φοβάμαι στο reef.. έχω πάθει ζημιές με τις επιλογές μου και προσπαθώ να βάλω μυαλό! :P :P

είναι κούκλος όμως ο άτοιμος!!

:) :) :)

Σ'ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια κ σε καταλαβαίνω απόλυτα αλλά δυστυχώς κανένα αγγελόψαρο δεν είναι reef safe.....απλά καμιά φορά τυχαίνει...παίζουν πολλά ρόλο σε αυτό το θέμα... :)

Ο συγκεκριμένος όμως ξέρω είναι μεγάλος πειρασμός.....!!!!! :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

κουκλακι ειναι!!! να το χαιρεσαι!!!

Σ'ευχαριστώ πολύ να είσαι καλά :D
Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσει ο πιτσιρικάς!! :)

Άντε να έρχεται και το βαρύ πυροβολικό!!!! :ballistic: :ballistic: :ballistic: :ballistic:

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσει ο πιτσιρικάς!! :)

Άντε να έρχεται και το βαρύ πυροβολικό!!!! :ballistic: :ballistic: :ballistic: :ballistic:

Ευχαριστωωωωωωωωωωωωώ πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυύ :bigemo_harabe_net-193::bigemo_harabe_net-193::bigemo_harabe_net-193:

Αργεί ακόμα το βαρύ πυροβολικό βρε :bigemo_harabe_net-66::bigemo_harabe_net-66::bigemo_harabe_net-66:

Link to comment
Share on other sites

Ομορφιές!!!! Έτσι, πάμε δυνατά!!!!! :bigemo_harabe_net-145::bigemo_harabe_net-145::bigemo_harabe_net-145:

Ευχαριστώ πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυύ κ τα καλύτερα έρχονται :jig::jig::jig::bigemo_harabe_net-146::bigemo_harabe_net-146::bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...