Jump to content

Ταμπλέτες Για Βοηθεια Φυτου..


Recommended Posts

Καλησπέρα,θα μπορουσατε να μου προτείνατε τι ταμπλέτες να παρω για να βοηθησω τα φυτα μου επειδη δεν εχω βαλει υποστρωμα απο κατω;Ειναι φυτεμενα σε χαλαζιακή αμμο..

 

Ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.εγω χρησιμοποιω της σερα,sera florenette λεγονται.αλλα εχει και η seachem πολυ καλες ταμπλετες.αλλα ασε να σου πουν και οι πιο εμπειροι.

Link to comment
Share on other sites

Σε τι φυτα θες να βαλεις ταμπλετες?

Οι ταμπλετες βοηθουν περισσοτερο τα φυτα που τρεφονται απο τις ριζες.

Link to comment
Share on other sites

Οι ταμπλετες της seachem σε εμενα δουλεψαν ρολοι! Θα τις προτιμουσα απο της sera!

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν τις εχω δοκιμασει της seachem,αλλα απο οτι εχω διαβασει ειναι καλυτερες.αλλα εχω αρκετες ακομα σερα,οποτε περιμενω να τελειωσουν!

Link to comment
Share on other sites

Πόσο καιρό τρέχει το ενυδρείο σου και όπως ρωτήθηκες και παραπάνω σε ποια φυτά θέλεις να τις βάλεις ?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Για βαλισνερια και εχινοδορο τις θελω.Αυτα τα εχω φυτεψει και βλεπω οτι εχουν προβλημα.Εχω και ανουμπια δεμενη σε ξυλο και σε αυτην μου φευγουν τα φυλλα της.Το ενυδρειο τρεχει ενα χρονο περιπου σε μενα αλλα δουλευε και πριν.Τα φυτα δεν ειναι παρα πολύς καιρος που τα εχω βαλει..

Link to comment
Share on other sites

Απο το site που παιρνω πραγματα δεν εχει ταμπλετες αυτης της μαρκας.Μονο υγρο.Ειναι το ιδιο αποτελεσματικο;

Link to comment
Share on other sites

Δες αλλου! Για μενα καλο ειναι να μην συμβιβαστεις με κατι αλλο γιατι θα σου κρατησουν και καιρο!

Link to comment
Share on other sites

Για τα φυτα που θες,κανουν οι ταμπλετες.

Για την ανουμπια οχι ομως.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...