Jump to content

Πότε Θα Πιούμε Καφεδάκι Τον Απρίλιο?


Mr.Puff

Recommended Posts

πολυ ομορφα μετα τα κοψιδια  aquazone!!!  παιδες αυτες ειναι  οι κλησμενες επισειμες μερες !!!  στη (ζουλα) ομως κανονονιζουμε για μπιρονια!

Link to comment
Share on other sites

παιδια ελα να μαζεβεται το κερατσινι το περαμα ο πειραιας και η αθηνα για καμια μπιρα

Link to comment
Share on other sites

Μεσα εγω!!!ελα να κανονιζουμεεε!!!ελα.να καιγομαστε με της τοσο ομορφες ενυδρειακες εμπειριες μας!!

Link to comment
Share on other sites

Παμε για Σαββατο 18 Απριλίου...... :)

 

Παρατηρήστε πόσο πεζός είναι ο διαχειριστής μας!

 

Εχει πλεχτεί ολόκληρο ειδύλλιο με τα μέλη μας :bigemo_harabe_net-148:   !

 

Τι κεριά !

 

Τι ηλιοβασηλεματα !

 

Τι βόλτες στην ακροθαλασσιά!

 

Και εκείνος ΞΕΡΑ  ΄''πάμε Σάββατο 18 Απριλίου¨΄

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Διονύση τώρα που μπήκε η άνοιξη θα συμβάινουν "περίεργα" πράγματα στις συναντήσεις μας! :bigemo_harabe_net-138: :bigemo_harabe_net-138: :bigemo_harabe_net-138:

Μέχρι τότε θα μπουν και οι διαχειριστές στο ανοιξιάτικο "mood" :bigemo_harabe_net-140:

Που να σφίξουν και οι ζέστες!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μέσα με τα χίλια!!!!! 

 

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία!! Θα αρχίζω να κανονίζω...

 

ισα που προλαβαινεις :crazyyyy: :crazyyyy:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Διονύση τώρα που μπήκε η άνοιξη θα συμβάινουν "περίεργα" πράγματα στις συναντήσεις μας! :bigemo_harabe_net-138: :bigemo_harabe_net-138: :bigemo_harabe_net-138:

Μέχρι τότε θα μπουν και οι διαχειριστές στο ανοιξιάτικο "mood" :bigemo_harabe_net-140:

Που να σφίξουν και οι ζέστες!!!!

ναι ρε και θαλασσες και αγαπες και πασατεμπο!! 

και τι ? να σφιξουν ζεστες? ΣΟΥ ΕΧΩ CHILLER !!οτι λυση θες στην εχω!! χαχαχααχχαχα

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

    καπωσ ετσι!!!  αχαχαχαχααχχχα

 

Κάτι τέτοιο ήθελε να κάνει και αυτή!

https://www.youtube.com/watch?v=doSC4C1b8k0

Link to comment
Share on other sites

Μέσα με τα χίλια!!!!! 

 

τωρα που το πες δεν σε βλεπω :P

 

 

 

 

παιδακια εμας δεν μας βλεπω.... next time....

 

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ νομίζω να προλάβω να περάσω, ούτε για μια βόλτα...έχω live στον Καρέα στις 18 Απρ.- :(

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ νομίζω να προλάβω να περάσω, ούτε για μια βόλτα...έχω live στον Καρέα στις 18 Απρ.- :(

 

παίξε playback σαν τους manowar ή τους milli vanilli Μπαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχχα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

παίξε playback σαν τους manowar ή τους milli vanilli Μπαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχχα

Ποτε παιξανε ρε γιατρε οι Μanowar playback; Μαλλον στο drummachine αναφερεσαι κι αυτο ελεγχεται! Τους εχεις ακουσει τελευταια τους Manowar; Δεν θα πιστευεις στα αυτια σου!

Link to comment
Share on other sites

Ποτε παιξανε ρε γιατρε οι Μanowar playback; Μαλλον στο drummachine αναφερεσαι κι αυτο ελεγχεται! Τους εχεις ακουσει τελευταια τους Manowar; Δεν θα πιστευεις στα αυτια σου!

 

Ήταν και θα είναι για πάντα άθλιοι....(εγώ πάνκ ακούω οπότε πώς να μου αρέσουν οι Man-Of-War :) )

 

Ήμουν στην πρώτη συναυλία στο "Aγκάθι" όταν ήταν και η Βανέσσα (για όσους ξέρουν) και ήμουν εκεί όταν κόπηκε το ρεύμα.....οπότε δέν ελέγχεται απλά το drum machine...επιβεβαιώνεται.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Μια φορα εχω παει σε manowar και απο τα λαδια απο τους καγκουρες που ειχαν πασαλειφτει, πηγα σπιτι και εφτιαξα χωριατικη..... αχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Μια φορα εχω παει σε manowar και απο τα λαδια απο τους καγκουρες που ειχαν πασαλειφτει, πηγα σπιτι και εφτιαξα χωριατικη..... αχαχαχα

 

Για να μήν μιλήσουμε για τα πέτσινα σωβρακάκια που φοράνε....

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ νομίζω να προλάβω να περάσω, ούτε για μια βόλτα...έχω live στον Καρέα στις 18 Απρ.- :(

βαλε το cd και τελος  πολυ θα το ακουσουν λιγοι θα το καταλαβουν!! (βλεπε wasp gagarin πχ.)χαχααχα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μια φορα εχω παει σε manowar και απο τα λαδια απο τους καγκουρες που ειχαν πασαλειφτει, πηγα σπιτι και εφτιαξα χωριατικη..... αχαχαχα

 

 

Για να μήν μιλήσουμε για τα πέτσινα σωβρακάκια που φοράνε....

 

 

.....ρε παιδιά, εχετε παει σε καμία συναυλία που να παίξανε live;

 

Tι λετε βρε επαισχυντοι και ιεροσυλοι;  :crazysmile:

Μαλλον δεν ησασταν το 2006 στο ποδηλατοδρομιο που οι ανθρωποι βγαλανε ματια!  :buttrock:  :buttrock:  :buttrock:  :buttrock:  :buttrock:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι.....η ταπεινή μου γνώμη είναι ότι επειδή δεν μας αρέσει μια μπάντα που καλώς ή κακώς έχει γράψει την δίκη της ιστορία δεν σημαίνει ότι πρέπει κ να κράζουμε....κ οι WASP έχουν παίξει πολλές φορές playback κ το 2006 στο GAGARIN απλά τραγούδησε χωρίς μικρόφωνο κ μείναμε όλοι παγωτά......κ το live που λέει ο sturm επειδή ήμουν κ σε αυτό οι ΜΑΝΟWAR απλά ήταν γ - - - - - - - ί κ επειδή επίσης ακούω κ punk k rock n roll k metal k φινλανδικό goth metal κ symphonic κ 50΄s 60's 70's rockabilly phycobilly κ ΌΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ την γκάμα αυτού του είδους μουσικής δεν το θεωρώ οκ να κράζουμε μια μπάντα σαν τους MANOWAR......απλά λέω την ταπεινή μου άποψη  :peace2:  :peace2:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...