Jump to content

Απταίζια Ή Κάτι Άλλο???


Recommended Posts

Παιδιά να κλάψω ή όχι???

IMG_20150322_124726_zpsem2ueqau.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καμια καλύτερη φωτογραφία να δείχνει καλύτερα τον υποπτο?

 

Απο αυτην την οπτική και λογο του οτι δεν ειναι διάφανη αρκετά μπορεί να ειναι και κάποιο  zoa....

Link to comment
Share on other sites

IMG_20150322_131056_zpslprycjuq.jpg
Link to comment
Share on other sites

Zoanthus φιλε μου.....

 

Τέλος συναγερμού.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ουυφ...δεν ξέρεις τι ανακούφιση μου δωσες...έχει κάποια ονομασία διαφορετική?μπορεί να είναι και μπάτον πόλυπ???

Link to comment
Share on other sites

protopalythoa λογικά.

Έγινε επεξεργασία - ShadowVValker
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά για τις γρήγορες απαντήσεις...

Link to comment
Share on other sites

αυτο αναπτυσετε αρκετα γρηγορα  καλε μου  dano23 !!!  ι περιορισετο καπως εαν γινεται   η βγαλτο  μην αρχιζει να απλωνει και σου γινει εμποδιο για καπιο  αλλο κοραλλι που θα θελεις να βαλεις!   :bigemo_harabe_net-128:

Link to comment
Share on other sites

αυτο αναπτυσετε αρκετα γρηγορα καλε μου dano23 !!! ι περιορισετο καπως εαν γινεται η βγαλτο μην αρχιζει να απλωνει και σου γινει εμποδιο για καπιο αλλο κοραλλι που θα θελεις να βαλεις! :bigemo_harabe_net-128:

Βασικά πήρα όλο αυτό το κομμάτι για τα φανταστικά ζοανθάκια που έχει πάνω και όταν το έβαλα στο ενυδρείο παρατήρησα μετά και αυτό μόνο του.το μόνο που μπορώ να σκεφτώ σαν λύση είναι να το σπάσω σε αυτό το σημείο και να δω μήπως το βάλω σ ένα βραχάκι μόνο του...ευχαριστώ για την συμβουλή..

Link to comment
Share on other sites

μην σπασεις τιποτα!!!  εαν μπορεις βγαλτο ξυστο να φυγει, και παρε μια οδοντοβουρτα και εκει που ηταν βουρτιτσε να φυγει εντελος... 

ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΑ ΖΟΑΝΘΟΥς ΚΑΙ ΠΑΡΑΖΟΑΝΘΟΥΣ (ΦΤΥΝΟΥΝ) ΤΟΞΙΝΕΣ ...γαντακια και προσοχη στα ματια σου!!!! 

Link to comment
Share on other sites

μην σπασεις τιποτα!!!  εαν μπορεις βγαλτο ξυστο να φυγει, και παρε μια οδοντοβουρτα και εκει που ηταν βουρτιτσε να φυγει εντελος... 

ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΑ ΖΟΑΝΘΟΥς ΚΑΙ ΠΑΡΑΖΟΑΝΘΟΥΣ (ΦΤΥΝΟΥΝ) ΤΟΞΙΝΕΣ ...γαντακια και προσοχη στα ματια σου!!!! 

 

πάλι καλά που λέω τι σκέφτομαι να κάνω και με διορθώνετε στο να μην κάνω πατάτα..και πάλι ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

πάλι καλά που λέω τι σκέφτομαι να κάνω και με διορθώνετε στο να μην κάνω πατάτα..και πάλι ευχαριστώ...

τιποτα καλέ μου φιλε...για αυτο ειμαστε εδω εμεις...να βοηθαμε και να περναμε καλα!! 

προσεχε ξαναλεω και ασ γινομε κουραστηκος   ΓΑΝΤΙΑ, :bigemo_harabe_net-128: ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...