Jump to content

Δοχείο Δοσομετρικης


Recommended Posts

Πήρα απο το fish street αυτό το δοχείο αλλα ήρθε σε αυτην την κατάσταση σπασμένο σε 5 σημεία τους ρώτησα με Mail για αλλαγή και μου είπαν να το κολλήσω..για πείτε μου αμα το κόλησω θα εχω αποτέλεσμα;;;(δύσκολο το κόβω)..

post-57655-0-21143400-1428320569_thumb.jpg

post-57655-0-59689200-1428320596_thumb.jpg

post-57655-0-07838100-1428320634_thumb.jpg

post-57655-0-24509900-1428320689_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Οπως το κοβεις ..δυσκολο! Και πες το κανεις.. αν σου ανοιξει απο το πουθενα? Σου ειπαν να το κολλησεις οι μαγκες ε... χαχαχαχαχαχαχαχαχα!! Αυτοι ειναι επαγγελματιες!!!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Τους έστειλα και δεύτερο Mail φυσικά και τους απετεισα να μου στείλουν καινούργιο διότι αυτό δεν κολιεται δεν έχουν απαντήσει ακόμα..πολυ κακή η πρώτη εμπειρία απο το συγκεκριμένο site δεν είπα ότι φταίνε αλλα μην μου λες ανοησιες 

Έγινε επεξεργασία - lykourgos
Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι γενικα το ρισκο απο ονλινε... βεβαια εγω τοσα χρονια απειρες παραγγελιες δεν την εχω πατησει ποτε.. οχι απο το συγκεκριμμενο σαιτ μονο (γενικα), αλλα ειναι και θεμα τυχης. Ησουν ατυχος.. απο το σαιτ αυτο δεν εχω ακουσει ποτε παραπονο.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει έσπασε ήμουν άτυχος όντως,αλλα μου απάντησαν πολυ βλακώδες!!Ενώ έστειλα και φωτο!!!δεν πειράζει:) λίγο το κακό!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να μη σε βοηθησει με καποιο τροπο ο κινεζος.

Γενικα μονο καλα λογια ακουω και εγω παλαιοτερα ειχα παραγγειλει μια μονη δοσομετρικη στα 45 ευρω η οποια "εζησε" ενα μονο ενα μηνα(χαλασε ο μηχανισμος) και οταν τον ενημερωσα,μου ειπε να μου στειλει αλλη μονο με 10 ευρω.

Ειναι και μικρο το κοστος για να σε χασει απο πελατη και στη εριπτωση σου.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

κρίμα για την ατυχία. Τα είχα βάλει και εγώ στο μάτι αυτά τα δοχεία αλλα νομίζω ερχόντουσαν μόνο από κίνα και τα έξοδα ήταν ασύμφορα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, προσπαθησε το ξανα και ξανα.

 

Καθε μερα στελνε τους μηνυμα και εν τελει πες τους οτι εαν δεν σου το αντικαταστησουν το feed back στην ελληνικη αγορα δεν θα ειναι θετικο.

Οφειλουν να τα βρουν με τον μεταφορεα που το προκαλεσε, αλλα αυτο ειναι δικο τους θεμα και οχι δικο σου.

 

Θελουν πιεση, οποτε μην το αφησεις!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, προσπαθησε το ξανα και ξανα.

Καθε μερα στελνε τους μηνυμα και εν τελει πες τους οτι εαν δεν σου το αντικαταστησουν το feed back στην ελληνικη αγορα δεν θα ειναι θετικο.

Οφειλουν να τα βρουν με τον μεταφορεα που το προκαλεσε, αλλα αυτο ειναι δικο τους θεμα και οχι δικο σου.

Θελουν πιεση, οποτε μην το αφησεις!

Εν το μεταξύ έστειλαν Mail σήμερα κοιτάξτε το λίγο εγω προσπαθώ αλλα δεν βγάζω νόημα σε μερικά σημεία.. Hi

that we only can refund for you, please usign a hammer damage on the item, we will refund for you immediately

We cannot resend for this item again to your address, since it is easy for the damage ). Εσείς τη κατάλαβατε ;;;

Link to comment
Share on other sites

Αν τους έχεις πληρώσει μέσο paypal ενημέρωσε τους στο pay pal  και ζήτα τα χρήματα σου πίσω ή αντικατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

χαχα.λες να θελει να το κανεις κομματια?

Εγω λεω να το πατησεις με το αυτοκινητο  βησσαριωνα και να του στειλεις το βιντεακι :usd:

 

Και εγω να σου πω την αληθεια δεν καταλαβα τι εννοει!Παντα χρησιμοποιει το google translate και τα κανει φασολαδα!

Πρακαλεσε τον να ειναι πιο συγκεκριμενος οσον αφορα στη συγκεκριμενη προταση μηπως και στα πει πιο αναλυτικα :thumbsu:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

απ οσο καταλαβαίνω απο τα "αγγλικά" του λέει οτι θα σε αποζημιώσει αλλα δεν μπορεί να το ξαναστείλει γαιτι είναι εύθραυστο..

αυτο πάντως με το σφυρί δεν το έπιασα! :bigemo_harabe_net-163:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

μου κανει μεγαλη εντυπωση η αντιμετωπιση μιας

και εγω που ειχα θεμα παλιοτερα με μια τριπλη δοσομετρικη

μου αλλαξε ολη τη πλακετα μαζι με τα μεταφορικα για 20 δολλαρια.

ζητησε του περισσοτερες διευκρινησεις για το πως σκεφτεται να λυθει

το θεμα.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

απ οσο καταλαβαίνω απο τα "αγγλικά" του λέει οτι θα σε αποζημιώσει αλλα δεν μπορεί να το ξαναστείλει γαιτι είναι εύθραυστο..

αυτο πάντως με το σφυρί δεν το έπιασα! :bigemo_harabe_net-163:

Και εγω αυτό κατάλαβα ρε Πάνο!!
Link to comment
Share on other sites

Να ειναι καλά και η κοπέλα που με βοηθάει στα αγγλικα..τελικα μετα απο σκέψη του απάντησα αυτό

If I send you a photo of the item totally damaged by a hammer, will you refund me the whole price?

Link to comment
Share on other sites

χαχα.λες να θελει να το κανεις κομματια?

Εγω λεω να το πατησεις με το αυτοκινητο βησσαριωνα και να του στειλεις το βιντεακι :usd:

Και εγω να σου πω την αληθεια δεν καταλαβα τι εννοει!Παντα χρησιμοποιει το google translate και τα κανει φασολαδα!

Πρακαλεσε τον να ειναι πιο συγκεκριμενος οσον αφορα στη συγκεκριμενη προταση μηπως και στα πει πιο αναλυτικα :thumbsu:

Αμα χρησιμοποιεί το translate σωθήκαμε!.μα να μου λέει η κοπέλα μου δεν εχει νόημα αυτό που λέει και εχει δίκιο!,

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου σου λεει να καταστρεψεις με ενα σφυρι το δοχειο και να του το βγαλεις μια φωτο σπασμενο οπως "και καλα" το παρελαβες.

Δηλαδη αφου το σπασεις με ενα σφυρι, βγαλε μερικες φωτο το αποτελεσμα ωστε να δειξεις οτι το παρελαβες εντελως σπασμενο. Με αυτο το τροπο θα σου επιστρεψει πισω τα λεφτα που πληρωσες.

Να του τονισεις ομως οτι θελεις και τα μεταφορικα που πληρωσες!

Αυτο καταλαβαινω εγω...

Ελπιζω να σε βοηθησα.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή το σπάω και μου στέλνει τα λεφτά οκ το κάνω!! και μετα εγω θα πρεπει να παραγγείλω πάλι και εννοείται πως δεν φέρει πάλι ευθύνη..δεν καταλαβαίνω γιατι δεν βάζουν στη συσκευάσια fragile..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τελικα συνεννοήθηκα με το τύπο και πήρα τα λεφτά όλα καλά μαζί με τα μεταφορικά!!!μπορώ να βρω άλλου βρε παιδιά εκτός απο fish sreeet εχει κανείς Ελλάδα ;;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...