Jump to content

Καλώς Σας Βρήκα


ΕΥΤΥΧΗΣ

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους και καλώς σας βρήκα , αρχάριος στον κόσμο του ενυδρείου οπου μπήκα τον τελευταίο χρόνο σε αυτο το μαγικο χώρο με ενα ενυδρείο 20 λίτρων που μου έκαναν δώρο και αμέσως κατάλαβα οτι ειναι στενάχωρο και περιοριστικό για τα περισσότερα είδη ψαριών .. Εχω προχωρήσει σε αγορά ήδη ενός ενυδρείου 90 λίτρων και είμαι στη διαδικασία του στρωσίματος εδώ και μερικές μέρες .. Σας επισυναπτω και μια εικόνα του ενυδρείου μου και σας χαιρετώ προς το παρόν , καλώς εσμίξαμε που λέμε και εδώ στα Χανιά !post-60922-0-31609100-1429950666_thumb.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες! :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλή αρχή! Ότι χρειαστείς άνοιξε ένα θέμα και ρώτα! :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

:welcomeXL:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα , διαβάζω προς το παρόν (έχω σηκωθεί Κυριακάτικα και εχω ρουφήξει ήδη δυο καφεδάκια μπροστα στον υπολογιστή και διαβάζω παλιά πόστ για να σιγουρευτώ οτι όλα πάνε καλά προς το παρόν ) , συνεχίζω το στρώσιμο του ενυδρείου μου , μία βδομάδα έχει περάσει ήδη και ήδη έχω κάποιες απορίες !

Θα σιγουρευτώ όμως πρώτα οτι δέν υπάρχουν σε παλαιότερα πόστ και έπειτα θα σας ζαλίσω λίγο ! 

Ισως μια αναλυτικότερη παρουσίαση του ενυδρείου μου θα βοηθούσε καθώς και ο τρόπος στρωσίματος που έχω επιλέξει ( Χωρίς ψάρια μέσα ) . Ευχαριστώ πολύ παιδιά !  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες συντεκνε πολύ ομορφο το ενυδρειο σου!!!!!!!!!!!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...