Jump to content

Συνάντηση Αζ 9 Μαΐου!!!


petran halen

Recommended Posts

Παρόλη την αλμύρα γύρω μας, ήταν πολύ ωραία για άλλη μία φορά.

Πολλή συζήτηση και πολύ γέλιο μέχρι αργααά!!!

Link to comment
Share on other sites

HELP ME !! δεν με αφηνει να σηκωσω της χτεσινες μας φωτο!!!

Τσεκαρε εαν εχεις διαθεσημο χωρο για upload... Αλλιως τσεκαρε το μεγεθος των φωτο και προσαρμοσετο αναλογα...

Link to comment
Share on other sites

Πωωωω ρε παιδια τι συναντηση ηταν αυτη και τι παιδια ηταν αυτα στη συναντηση :jig:

Σιγουρα απο τις καλυτερες που εχουν γινει ποτε με τα κλασσικα στοιχεια(πειραγματα,γελιο,ενυδρειοκουβεντα,κτλ,κτλ) να ειναι σε υπερβολικο βαθμο!

Και ειμασταν και παρα πολλοι γενικα!Σουπερ ηταν!

 

Χαρηκα πολυ που γνωρισα παιδια απο κοντα με τα οποια τα λεμε τοσο καιρο γραπτως και που εκαναν τον κοπο να ερθουν και φιλοι που η σχεση με το ΑΖ κραταει χρονια :thumbsu:

 

Το ενα παιδια που μας σερβιρε μου ειπε οτι του αρεσει πολυ το ποσο οικογενειακο φαινεται το κλιμα και του εκανε εντυπωση πως οση ωρα ειμασταν εκει δεν ειδε να σταματαμε να μιλαμε.

Ωραια πραγματα ρε παιδες :wub:  :wub:

Τα λεμε παλι στο swap!

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Πωωωω ρε παιδια τι συναντηση ηταν αυτη και τι παιδια ηταν αυτα στη συναντηση :jig:

Σιγουρα απο τις καλυτερες που εχουν γινει ποτε με τα κλασσικα στοιχεια(πειραγματα,γελιο,ενυδρειοκουβεντα,κτλ,κτλ) να ειναι σε υπερβολικο βαθμο!

Και ειμασταν και παρα πολλοι γενικα!Σουπερ ηταν!

 

Χαρηκα πολυ που γνωρισα παιδια απο κοντα με τα οποια τα λεμε τοσο καιρο γραπτως και που εκαναν τον κοπο να ερθουν και φιλοι που η σχεση με το ΑΖ κραταει χρονια :thumbsu:

 

Το ενα παιδια που μας σερβιρε μου ειπε οτι του αρεσει πολυ το ποσο οικογενειακο φαινεται το κλιμα και του εκανε εντυπωση πως οση ωρα ειμασταν εκει δεν ειδε να σταματαμε να μιλαμε.

Ωραια πραγματα ρε παιδες :wub:  :wub:

Τα λεμε παλι στο swap!

 

Μετά που φύγατε έγινε πανικός από τα γέλια πονάνε οι κοιλιακοί μου λέμε....μακράν για μένα η καλύτερη συνάντηση ακόμα γελάμε 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ε καλα ειχε δυνατα χαρτια το τελευταιο γκρουπακι...μονο ο δημητρης που ειναι εκει μεσα αρκει....αλλα το βασικο συστατικο ειναι οι χαμογελαστοι ανθρωποι :jig:  :jig:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο μένα, καινούργιος στην παρέα σας αλλα όχι και στο forum. Σαs διάβαζα πολύ, αλλα ποτέ ενεργός στις Συζητήσεις σας. Χθες λοιπόν είπα να σας γνωρίσω,αλλά είστε πολλοί. Θα χρειαστώ πολλές συναντήσεις για να σας μάθω. Ωραία η παρέα σας και τα μπλουζάκια σας με τα ψευδώνυμα βοήθησαν πολύ. Θα ετοιμάσω και εγώ μια παρουσίαση κάποια στιγμή. Ενα μπράβο απο μένα για το χρόνο που διαθέτεται στο να μοιράζεστε γνώσεις- εμπειρίες στο Forum...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εχτες είχαμε μια απο τις καλύτερες συναντήσεις ever με υπέροχο κλιμα που δεν σου έκανε η καρδιά να σηκωθείς να φύγεις και ευχαριστούμε ολα τα παιδια....

 

 

Μερικές φωτογραφίες...

 

post-3-0-15805100-1431257070_thumb.jpg

 

post-3-0-69785000-1431257093_thumb.jpg

 

post-3-0-44084800-1431257111_thumb.jpg

 

post-3-0-76316100-1431257136_thumb.jpg

 

post-3-0-82950100-1431257166_thumb.jpg

 

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Και αυτη τη φορα ηταν οπως ειπε και πιο πανω ο mad πολυ πιο πικογεννιακο κλιμα!και αργα το βραδυ επεσε τετιο γελιο που δακρισαμε!!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο παιδιά , δυστυχώς τελείωσα μετά τις 23:20 από τη δουλειά οπότε ....

Link to comment
Share on other sites

Εμείς ήρθαμε αργά αλλά το κλείσαμε το μαγαζί.....

Τα καλά πάντα έρχονται στο τέλος!!!!

Χριστίνα που να άκουγες και αυτά που ειπώθηκαν μετά που φύγατε.......

South στις 2 το πρωί φύγαμε....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια αξέχαστη βραδιά. Στο επανιδείν  με ακόμα περισσότερο γέλιο, πειράγματα και κουβεντούλα για τα πάντα όλα 

Link to comment
Share on other sites

Ωραια περασαμε :thumbsu:

 

 

Σταματη(bouboulas) τρομερη φωτο χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Ο bouboulas ήξερα οτι κάνει πατέντες και οτι φτιάχνει τα πάντα, ολα DIY αλλα οτι φτιάχνει και τσιγάρα δε το περίμενα!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ Σταμάτη!!!

Link to comment
Share on other sites

Εμείς ήρθαμε αργά αλλά το κλείσαμε το μαγαζί.....

Τα καλά πάντα έρχονται στο τέλος!!!!

Χριστίνα που να άκουγες και αυτά που ειπώθηκαν μετά που φύγατε.......

South στις 2 το πρωί φύγαμε....

Ωχ ωχ ωχ φαντάζομαι κ γελάω μόνη μου τι μπορεί να ειπώθηκε μετά το καζανάκι κ τον δίσκο?????ακόμα γελάω :-D :-D :-D :-D

Link to comment
Share on other sites

Σταματαρεεεεεε πεεεεες μου τι φωτογραφιαρα ειναι αυτη!Απλο επος φιλε!! :hysterical:

Εχω λιωσει φιλε...να'σαι καλα :bow:

 

Παιδια ευκολα αν το κανονιζαμε το ξανακανα ευκολα και σημερα αλλα τωρα παμε για το swap  :jig:  :jig:  :jig:

Κανονιστε τις δουλειες και τα τρεξιματα μας ωστε να τα πουμε παλι απο κοντα σε ενα περιπου μηνα :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο μένα, καινούργιος στην παρέα σας αλλα όχι και στο forum. Σαs διάβαζα πολύ, αλλα ποτέ ενεργός στις Συζητήσεις σας. Χθες λοιπόν είπα να σας γνωρίσω,αλλά είστε πολλοί. Θα χρειαστώ πολλές συναντήσεις για να σας μάθω. Ωραία η παρέα σας και τα μπλουζάκια σας με τα ψευδώνυμα βοήθησαν πολύ. Θα ετοιμάσω και εγώ μια παρουσίαση κάποια στιγμή. Ενα μπράβο απο μένα για το χρόνο που διαθέτεται στο να μοιράζεστε γνώσεις- εμπειρίες στο Forum...

Φιλε μου σε ευχαριστουμε που ηρθες και πολλα μπραβο για το θαρρος σου να ερθεις σε μια συναντηση οπου δεν ηξερες κανεναν  :bow:

Σε ευχαριστουμε που κατεθεσες την εμπειρια σου και ετσι θα βοηθησεις καποιον αλλο συνχομπυστα να ξεπερασει και αυτος τους δισταγμους του και να ερθει για παρωτη φορα :thumbsu:

Απεδειξες με τον καλυτερο τροπο αυτο που λενε ολα τα παιδια οτι το κλιμα ειναι τοσο οικογενειακο και ζεστο που πραγματικα νοιωθεις οτι γνωριζομαστε ολοι χρονια!

 

Οσο για το χρονο μην ανησυχεις και εμεις αν δεν περασουμε τις 5-6 ωρες στο καφε παντα λεμε οτι δεν προλαβαμε να πουμε τιποτα!

 

Θα ειναι πολυ ευχαριστο να ακολουθησουν και αλλα παιδια το παραδειγμα σου και θα χαρουμε να σε δουμε ξανα στην επομενη.

Και εσενα και οποιο αλλο φιλο που δεν εχει ξαναερθει! :jig:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωχ ωχ ωχ φαντάζομαι κ γελάω μόνη μου τι μπορεί να ειπώθηκε μετά το καζανάκι κ τον δίσκο?????ακόμα γελάω :-D :-D :-D :-D

 

Ένα θα σου πω.... Το ήξερες οτι αν μείνεις με υποβρύχιο πρέπει να έχεις μαζί σου 15 μέτρα κροκοδειλάκια και μπαταρία αυτοκινήτου σε σαμπρέλα; 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ένα θα σου πω.... Το ήξερες οτι αν μείνεις με υποβρύχιο πρέπει να έχεις μαζί σου 15 μέτρα κροκοδειλάκια και μπαταρία αυτοκινήτου σε σαμπρέλα; 

Συν ενα αεροβολο κι ενα μαχαιρι!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Καλα χθες ηταν το κατι αλλο η συναντηση!!!

Ωραιες κουβεντες στην αρχη με αλμυρους βεβαια :D .....αλλα και τον Σταματη που επιτελους γνωριστικαμε και απο κοντα και χαρηκα ιδιαιτερως :) .......και τοσο γελιο στο τελος που ακομα γελαω!!!!!!Απιστευτο γελιο ομως!!!!

Αν και εγω εφυγα νωρις......κατα τις 12.....

Πως θα περασει τωρα ενας μηνας μεχρι την επομενη????

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ χάρηκα πολύ που γνώρισα νέους στο φόρουμ , αν και δεν μπόρεσα να μιλήσω ( όπως θα ήθελα ) μαζί τους , γιατί έμπλεξα με τους παλιούς ( και ήταν και πολλοί ) !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραια περασαμε :thumbsu:

 

 

Σταματη(bouboulas) τρομερη φωτο χαχαχα

 

Αυτή είναι από τις καλές μου….

Ο bouboulas ήξερα οτι κάνει πατέντες και οτι φτιάχνει τα πάντα, ολα DIY αλλα οτι φτιάχνει και τσιγάρα δε το περίμενα!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ Σταμάτη!!!

Τα πάντα Πάνο.  Ιδικά στο τσιγάρο Για αυτό έχω μόνιμο χαμόγελο..

 

Σταματαρεεεεεε πεεεεες μου τι φωτογραφιαρα ειναι αυτη!Απλο επος φιλε!! :hysterical:

Εχω λιωσει φιλε...να'σαι καλα :bow:

 

Παιδια ευκολα αν το κανονιζαμε το ξανακανα ευκολα και σημερα αλλα τωρα παμε για το swap  :jig:  :jig:  :jig:

Κανονιστε τις δουλειες και τα τρεξιματα μας ωστε να τα πουμε παλι απο κοντα σε ενα περιπου μηνα :thumbsu:

Είδες τι ομορφόπαιδο είμαι….. :bigemo_harabe_net-90:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...