Jump to content

Ernesto's Reef


Recommended Posts

καλη αρχη με φοβερες προπτικες!!!

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα με τον Πέτρο για chrysus, μικρό, ήρεμο, χρήσιμο, κινητικό και με ωραίο έντονο χρωματάκι.

Link to comment
Share on other sites

πολύ ωραίο ενυδρείο,με καλό εξοπλισμό και όμορφο aquascape...καλή συνέχεια....

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστώ πολύ παιδιά!

 

πολύ ωραίο ενυδρείο,με καλό εξοπλισμό και όμορφο aquascape...καλή συνέχεια....

 

 

καλη αρχη και απο μενα

 

Link to comment
Share on other sites

'Εχω υλικό πολύ να σας δείξω παίδες, με φόρτωσε ο κύριος dimitrig, αλλά πρέπει να περιμένω γτ έχω πρόβλημα με αιωρούμενα σωματίδια και δεν λέει να υποχωρήσει σημαντικά ακόμα... Το χω τιγκάρει με υαλοβάμβακα τώρα στις δύο αναρροφήσεις προς το sump πλάτης, άρχισε να μαζεύει πράμα... Η ψιλόκοκκη άμμος είναι ευχή και κατάρα νομίζω...

Link to comment
Share on other sites

Chrysus??ποτε δεν μ δημιουργισε προβληματα..

 

+1

 

Link to comment
Share on other sites

'Εχω υλικό πολύ να σας δείξω παίδες, με φόρτωσε ο κύριος dimitrig, αλλά πρέπει να περιμένω γτ έχω πρόβλημα με αιωρούμενα σωματίδια και δεν λέει να υποχωρήσει σημαντικά ακόμα... Το χω τιγκάρει με υαλοβάμβακα τώρα στις δύο αναρροφήσεις προς το sump πλάτης, άρχισε να μαζεύει πράμα... Η ψιλόκοκκη άμμος είναι ευχή και κατάρα νομίζω...

 

Θα καθαρισει με τον υαλοβαμβακα αλλα η ψιλικοκκη αμμος εχει πολλα πολλα θεματακια ειναι οπως το ειπες.

Link to comment
Share on other sites

Λίγες φωτο με την νέα εικόνα του ενυδρείου, θα ακολουθήσουν και πιο.... ζουμαριστές όταν καθαρίσει λίγο το νερο;);) συγνώμη για την ποιότητα, τις έβγαλα με το κινητό..!

post-59895-0-19549600-1432503223_thumb.jpg

post-59895-0-77977600-1432503293_thumb.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Η γοργονια δηστυχως δεν βλεπω να τα καταφερνει ,εξαιρετικα δυσκολο κοραλι,τα υπολοιπα δειχνουν αρκετα καλα κυριως η spoggodis.Συνεχισε σταθερα.

Link to comment
Share on other sites

Η γοργονια δηστυχως δεν βλεπω να τα καταφερνει ,εξαιρετικα δυσκολο κοραλι,τα υπολοιπα δειχνουν αρκετα καλα κυριως η spoggodis.Συνεχισε σταθερα.

 

 

Tα στοιχήματα τα μεγάλα αυτή τη στιγμή είναι η γοργόνια, που ίδια έδωσα και στον κ.Δημήτρη ώστε αν την χάσω ίσως μου ξαναδώσει ένα φραγκάκι στο μέλλον ( :D) και η κόκκινη montipora plate που μου είχες δώσει Νίκο, η οποία στο nano reef απλά επιβίωνε.

Link to comment
Share on other sites

Εναι πολυ σκληρη για να πεθανει ,ολα καλα θα πανε.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραίες προσθήκες να τα χαιρεσαι πρόσεξε τωρα τις τιμες μου γιατι θα ανεβεί η καταναλώσει σιγα σιγα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...