Jump to content

Ενυδρείο 90 Λίτρων


Recommended Posts

Οντως στην πρωτη δεν φαινοταν τιποτα. Στην δευτερη φαινεται ο λαος! Ωραιος.

Greetings from the dark side!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ευτύχη το ενυδρείο είναι στημένο 3 χρόνια τώρα και έχει αποκτήσει απόλυτη ισορροπία. Απλά με φόβησε το γεγονός και ήθελα μια γρήγορη συμβουλή μήπως ξαναπροσπαθήσω. Θα δούμε! Ευχαριστώ πολύ!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος Sturm έγραψε:

Οντως στην πρωτη δεν φαινοταν τιποτα. Στην δευτερη φαινεται ο λαος! Ωραιος.

Greetings from the dark side!
 

Ευχαριστω Θοδωρή !

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος sotosgreek έγραψε:

Ευτύχη το ενυδρείο είναι στημένο 3 χρόνια τώρα και έχει αποκτήσει απόλυτη ισορροπία. Απλά με φόβησε το γεγονός και ήθελα μια γρήγορη συμβουλή μήπως ξαναπροσπαθήσω. Θα δούμε! Ευχαριστώ πολύ!

Ξέρεις καμία φορα αγοράζουμε ψαράκια που μπορεί να έχουν ταλαιπωρηθεί αρκετα πριν καταλήξουν στα χέρια μας ..Οποτε δυστυχώς χάνονται στα χέρια μας και νιώθουμε οτι φταίμε εμείς ..Κάποιες φταίμε κάποιες όχι .Αν οι μετρήσεις σου ειναι καλές κρατάς τις ρουτίνες σου και τα αγαπάς ,σε λίγο καιρό μπορώ να σου στείλω ενα ζευγαράκι απο τα Ancistrus Cirrhosus που έχω στο ενυδρείο .Εχω 5 4μηνων στο ενυδρείο που βλεπεις και 4 δυο μηνών σε μια γεννηστρα .Η θηλυκιά μου θα γεννήσει απο μέρα σε μέρα είναι έτοιμη !Μολις  δείξει το φύλο τους θα μπορώ να σου στείλω ενα ζευγαράκι αν το θες !

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος ΕΥΤΥΧΗΣ έγραψε:

Ξέρεις καμία φορα αγοράζουμε ψαράκια που μπορεί να έχουν ταλαιπωρηθεί αρκετα πριν καταλήξουν στα χέρια μας ..Οποτε δυστυχώς χάνονται στα χέρια μας και νιώθουμε οτι φταίμε εμείς ..Κάποιες φταίμε κάποιες όχι .Αν οι μετρήσεις σου ειναι καλές κρατάς τις ρουτίνες σου και τα αγαπάς ,σε λίγο καιρό μπορώ να σου στείλω ενα ζευγαράκι απο τα Ancistrus Cirrhosus που έχω στο ενυδρείο .Εχω 5 4μηνων στο ενυδρείο που βλεπεις και 4 δυο μηνών σε μια γεννηστρα .Η θηλυκιά μου θα γεννήσει απο μέρα σε μέρα είναι έτοιμη !Μολις  δείξει το φύλο τους θα μπορώ να σου στείλω ενα ζευγαράκι αν το θες !

Αυτό θα ήταν τέλειο Ευτύχη, θα το ήθελα πολύ! Ήδη ψάχνω να διαβάσω λίγο για το συγκεκριμένο είδος. Οπότε με το καλό θα μιλήσουμε ξανά όταν θα είσαι έτοιμος να τα αποχωριστείς! :thumbsu:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος sotosgreek έγραψε:

Αυτό θα ήταν τέλειο Ευτύχη, θα το ήθελα πολύ! Ήδη ψάχνω να διαβάσω λίγο για το συγκεκριμένο είδος. Οπότε με το καλό θα μιλήσουμε ξανά όταν θα είσαι έτοιμος να τα αποχωριστείς! :thumbsu:

Οτι θες ρωτάς Σωτήρη !Θα είμαστε σε επαφή ! Υπάρχουν θέματα παλιά και καινουργια οποτε διάβασμα και διάβασμα ξανά το φόρουμ ειναι θησαυρός ! Ωρα καλή φιλε !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

4 μικρά Ancistrus προστέθηκαν μαζι με τα υπόλοιπα 5 και τους γονείς στο ενυδρείο 

IMG_5175.JPG

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...