Jump to content

Led Φωτιστικό


dano23

Recommended Posts

μιας και ναυάγησε το πρώτο σχέδιο αγοράς φωτιστικού από fish street είπα να ανοίξω το θέμα για να πάρω κάποιες προτάσεις..έχω 60άρι ενυδρείο με προοπτική αναβάθμισης στα διπλάσια λίτρα κάποια στιγμή..οπότε θέλω να πάρω κάτι που να με καλύπτει και στο καινούριο...το φωτιστικό που ήθελα να πάρω και έγινε πατάτα γιατί τελικά μετά από 5 μέρες αποφάσισαν να μου απαντήσουν και να μου πουν ότι δεν το είχαν στο uk warehouse είναι το coral box m1...το ποσό που μπορώ να διαθέσω είναι κοντά στα 200 ευρώ...

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι το δικο μου και ειμαι αρκετα ευχαριστημενος http://www.ebay.com/itm/271646036273?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο το κοίταζα πριν λίγη ώρα...το έχεις καιρό??εντυπώσεις από ανάπτυξη και χρώματα?

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα έλεγα να δεις και αυτα το εχει ο ευγενιος αρκετό καιρό και μονο καλα λόγια λέει

http://www.ledzeal.com/p43.html

Αυτο ειναι κινέζικο λυκουργο? Ξέρουμε τιμές?
Link to comment
Share on other sites

Δεν αντιλέγω λυκούργο αλλά ξεφεύγει πολύ απ το μπάτζετ μου απ ότι βλέπω...

Link to comment
Share on other sites

Ναι κινεζικο ειναι baggos7777 αλλά πολυ καλής ποιότητας.  Νομιζω βγαινει 280 ευρα το 120watt με WiFi controler και extra brackets. 

 

Δεν χανεις κατι να στειλεις ενα Mail να ρωτησεις ποσο κανει.  

 

Απλα εμενα μου το σταματησαν στο τελωνειο. Στελνει με DHL

Link to comment
Share on other sites

Ναι κινεζικο ειναι baggos7777 αλλά πολυ καλής ποιότητας. Νομιζω βγαινει 280 ευρα το 120watt με WiFi controler και extra brackets.

Δεν χανεις κατι να στειλεις ενα Mail να ρωτησεις ποσο κανει.

Οκ.ευχαριστω .

Απλα εμενα μου το σταματησαν στο τελωνειο. Στελνει με DHL

Link to comment
Share on other sites

Υπόψιν μελος που το αγόρασε του εκανε παζάρι και του έκοψε δεν θυμάμαι ομως ποσα δεν χάνεις κατι να ρωτήσεις.

Οσο για το μπατζετ εχεις δίκιο ξεφεύγει λιγο αλλα σκέψου το αποτέλεμα αν παρεις κάποιο ποιο φτηνό και δεν βγει καλο τότε τι; Εύχομαι οτι και να κανεις να σου βγει καλο.

Link to comment
Share on other sites

Γι αυτό μπήκα στην διαδικασία του θέματος ώστε ν ακούσω δοκιμασμένα πράγματα και να επιλέξω στο τέλος...

Link to comment
Share on other sites

Πάντως όποιο φωτιστικό επιλέξεις να κοιτάξεις να έχει σχεδόν το 50% (περίπου ) royal blue ( να μην έχει περισσότερα blue από royal blue γιατί θα πρασινίζει ) και να έχει όσο το δυνατόν περίσσοτερα violet ( όχι UV ).

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πως η επιλογή φωτιστικού είναι λίγο μπέρδεμα...ξέρω πως δεν μπορώ να τα έχω όλα αλλά τουλάχιστον ελπίζω να πάρω ένα που να ναι τίμιο για τα λεφτά του...

Έγινε επεξεργασία - dano23
Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο το κοίταζα πριν λίγη ώρα...το έχεις καιρό??εντυπώσεις από ανάπτυξη και χρώματα?

Το εχω σχεδον απο την αρχη του ενυδρειου μου που τρεχει τωρα 1 χρονο και κατι.Βγαζει ωραια χρωματα κατα την γνωμη μου και απο αναπτυξη ειμαι ευχαριστημενος.Μπορεις να ριξεις μια ματια στο θεμα μου οπου εχω και φωτο να δεις.

http://www.aquazone.gr/forums/topic/95625-%CE%BC%CE%B5%CF%84%CE%B1%CF%84%CF%81%CE%BF%CF%80%CE%AE-%CE%B5%CE%BD%CF%85%CE%B4%CF%81%CE%B5%CE%B9%CE%BF%CF%85-96-%CE%BB%CF%84-%CF%83%CE%B5-%CE%B8%CE%B1%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%83%CE%B9%CE%BD%CE%BF/

 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...