Jump to content

Tapatalk και αγγελίες


gyristroula

Recommended Posts

Όταν μπαίνω από το Tapatalk δεν μπορώ να δω τις αγγελίες. Το παθαίνουν κ άλλοι ή μόνο εγώ;

Στάλθηκε από το Lenovo A5500-H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οι αγγελίες όπως και πολλές άλλες λειτουργίες του forum μας και όχι μόνο δεν υποστηρίζονται από το tapatalk.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μπαίνω στις ενότητες όλες .πατάω εκεί που λέει Αγγελίες. Μετά στο ποστ του ταν .κα απο εκεί σε κατευθύνει που πατάς για να δεις τις Αγγελίες

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μπαίνω στις ενότητες όλες .πατάω εκεί που λέει Αγγελίες. Μετά στο ποστ του ταν .κα απο εκεί σε κατευθύνει που πατάς για να δεις τις Αγγελίες

Το βρήκα, σ'ευχαριστώ!!

Στάλθηκε από το Lenovo A5500-H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εγω το ιδιο προβλημα είχα

Link to comment
Share on other sites

Απλά να ξέρετε πως αν βλέπετε το forum μέσα από το tapatalk δεν βλέπεται όλες τις λειτουργίες του.

Είναι προτιμότερο να μπαίνετε από τον browser του κινητού σας με mobile ή με το full theme :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Να ξέρετε παιδια πως με το χριστουγεννιάτικο theme το forum εχει γινει πολύ βαρύ για τα κινητά και το tapia talk έγινε μονόδρομος για μένα

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα είναι πιο βαρύ το Χριστουγεννιάτικο theme γι αυτό και έχουμε αφήσει διαθέσιμο και το κανονικό.

Βέβαια στα κινητά καλό είναι να χρησιμοποιούμε το mobile theme.Είναι ιδανικό από άποψη ταχύτητας,font size,κλπ.

Καλό και το tapatalk αλλά "κόβει" κάποια features.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...