Jump to content

Recommended Posts

Ανέβασε μια φώτο! Εμένα ο Σταμάτης με βοήθησε, έχει εμπειρία. :) Ανέβασε φωτογραφία! Εγώ στο κινητό μπαίνω απο το tapatalk και από αυτό ανεβάζω φωτογραφιες ;)

Link to comment
Share on other sites

Εβγαλα φοτογραφιες που φενετε αρκετα το προβλημα αλλα εξακολουθω να μην γνωριζω να της ανεβασω απο το tapatalk εδω πως?

Link to comment
Share on other sites

Το tapatalk δεν με αφινει το κινητο να το κατεβασω :(

Link to comment
Share on other sites

επιτελους μπηκε εστω σαν προφιλ με το φυσικο φως μπορει να βγαλω και καλυτερη :)

Link to comment
Share on other sites

Στη θεραπεια με αλατι βγαζω τον ανθρακα?

Link to comment
Share on other sites

Αν έχουμε το ίδιο κάνεις κλικ στο +

Δημοσιευμένη  εικόνα

Link to comment
Share on other sites

Μετά στη φωτογραφικη μηχανή αριστερά Δημοσιευμένη  εικόνα

Link to comment
Share on other sites

Μετά διαλέγεις τη φωτογραφία

Δημοσιευμένη  εικόνα

Link to comment
Share on other sites

Και αυτό ήταν!

Δημοσιευμένη  εικόνα

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω οτι το ψάχνεις πολύ με τις ασθένειες και τα φάρμακα αλλά δεν το ψάχνεις και πολύ για να ανεβάσεις μια φώτο που ίσως σώσει τη ζωή του ψαριού... Αφού βγάζεις μόνος σου συμπερασματα και κανείς διάγνωση τι ακριβώς ψάχνεις;

Link to comment
Share on other sites

Οκ επειδη για καποι λογο δν με αφηνει να το κατεβασω θα στηλω της φοτος με bluetooth στην αδερφη μου που λογικα θα μπορει να της καταβασεικαι θα της βαλω και ΕΒΑΛΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΑΥΤΗ ΤΟΥ ΠΡΟΦΙΛ ΔΕΝ ΒΓΕΝΕΙ ΠΙΟ ΚΑΘΑΡΗ αυτα τα ασπρα σα μουχλα ειναι το προβλημα αλλα τα απεκολισε ο οργανισμος του απο μονος του εγω εκανα 3 αλαγες νερου 95% και κανω τη θεραπεια με το αλατι (δν το εριξα κατευθειαν το διαλυσα πρωτα) που βοηθα σε ολα τα σχετικα παρασητο μικητα και πολλα αλλα.

Link to comment
Share on other sites

Yessspost-61055-0-73535100-1435362920_thumb.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Βριοα πως ανεβαζω φοτογραφιες

Link to comment
Share on other sites

post-61055-0-87181300-1435363117_thumb.jpg Ετσι ειναι τωρα κανω θεραπεια με αλατι (ταιζω ομως) τον αθρακα καλα εκανα που τον εβγαλα?
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σου που τα κατάφερες με τις φωτογραφίες! Δυστυχώς όμως δεν φαίνεται κάτι καθαρά, εγώ τουλάχιστον δεν βλέπω... Δεν μπορείς να βγάλεις πιο καθαρή, είναι και σκοτεινές... :(

Τον άνθρακα καλά έκανες και τον έβγαλες γιατί όταν βάζεις φάρμακα και έχεις άνθρακα, ο άνθρακας τα τραβάει όλα και δεν γίνεται η θεραπεία. Όταν τελειώσεις την θεραπεία τον βάζεις για να τραβήξει ότι έμεινε.

Πως είναι το ψαράκι; Εσύ τι βλέπεις; 

Είναι πολύ γλυκιά φατσούλα και πανέμορφο, ελπίζω να γίνει καλά! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλα φαινετε τρωει ΚΟΛΥΜΠΑΕΙ το τονιζω γιατι καθοταν ακινιτο στον πιθμενα και κανω τη θεραπεια ακομα :) .Οταν γυρησω σπιτι θα προσπαθησω να βαλω πιο καθαρη φοτο αλλα εχουν περασει τα συμπτοματα. Και σε ευχαρηστω.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο! Χαίρομαι για το ψαράκι σου! :)

Link to comment
Share on other sites

Πωω κατι αλλο εχει τωρα ανηγω καινουριο θεμα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...