Jump to content

Ανεμιστήρες σε ΑΤΙ


PanaGreco

Recommended Posts

Μήπως ξέρει κάποιος σε τι θερμοκρασία ξεκινάνε οι ανεμιστήρες του ΑΤΙ φωτιστικού 6 Χ 39 Dimmable ή πως παραμετροποιείται  η λειτουργία των ανεμιστήρων?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μολονοτι,δεν εχω καθολου χρονο αυτη τη στιγμη για λεπτομερειες,ελπιζω οι τρεις παρακατω συνδεσμοι που σου στελνω να σε βοηθησουν.
http://atiaquaristik.com/en/webdisk/Bedienungsanleitungen/BedienungsanleitungdimmbareSunpowerENG.pdf
https://www.youtube.com/user/ATINorthAmericaTV/videos

Έγινε επεξεργασία - NHREASM
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ. Ναι θα βοηθήσει.

Η ερώτηση μου προέκυψε όταν γυρνώντας το από΄γευμα σπίτι με μεγάλη μου έκπληξη είδα την θερμοκρασία στο ΑΤΙ να είναι 70 βαθμούς !!!!!!!!! χωρίς να δουλεύουν οι ανεμιστήρες και φρικάρισα . Μόλις κατέβασα και τα δύο καναλια στο 50% η θερμοκρασία έπεσε στο 55.

Μήπως κάτι δεν πάει καλά στο φωτιστικό μου?

Έγινε επεξεργασία - PanaGreco
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μετά το βίντεο που μας δείχνει ότι η ρύθμιση soltemp πρέπει να είναι στους 40 βαθμούς σε εμένα είναι στους 85 !!!!!!  Ψησταριά πήρα ή φωτιστικό?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παλι καλα που το προλαβες Πανο

Ετσι ηρθε ρυθμισμενο στους 85;;;;

Link to comment
Share on other sites

Παλι καλα που το προλαβες Πανο

Ετσι ηρθε ρυθμισμενο στους 85;;;;

 

Ναι ρε Βασίλη. Μάλλον το πρόλαβα. Μπήκα στις ρυθμίσεις του ανεμιστήρα οι οποίες εντελώς άσχετες και το έφτιαξα. Τώρα είναι μάλλον ΟΚ.

 

ΠΡΟΣΟΧΗ  στους νέους αγοραστές να ελέγξετε τις ρυθμίσεις του ανεμιστήρα !!!!!

 

Το φωτιστικό είναι πραγματικά πολύ καλό αλλά μου άφησε μια πολύ άσχημη εντύπωση το ότι δεν είχε μέσα ούτε ένα χαρτί για οδηγίες !!!!!! Τίποτα.

 

Περίμενα κάτι καλύτερο από την ΑΤΙ και για κάτι που πλήρωσα 500+ Ευρώ !!!!! Ούτε ο Κινέζος δεν τα κάνει αυτά.

Link to comment
Share on other sites

τακτοποιηθηκε το θεμα με το φωτιστικο Παναγιωτη?

 

Ευτυχώς ναι. Κρατάω μια επιφύλαξη όμως για κάτι άλλο αλλά πρώτα θέλω να το ελέγξω.

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς ναι. Κρατάω μια επιφύλαξη όμως για κάτι άλλο αλλά πρώτα θέλω να το ελέγξω.

 

ευτυχως που το προλαβες και επαινεβεις.

ευχομαι να μην εχεις αλλο θεμα.

 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...