Jump to content

Γεια


Sonia94

Recommended Posts

Καλώς ήρθες στην παρέα. Σε παρακαλώ γράφε με ελληνικούς χαρακτήρες, είναι κανόνας του φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites

γεια σου Μακη...

 

Λογικα πρεπει να πω τι ενυδρεια εχω ε; Λοιπον εχω 1 ενυδρειο μεγαλο ( υπαρχουν και μεγαλυτερα οκ θα παρω αργοτερα ) εχω μεσα πολλα ψαρακια οσα εζησαν απο οτι γυρισα απο τις διακοπες δηλαδη, δε τα ξερω ολα τα ονοματα τους θα τα μαθω ομως.

Ξερω οτι εχω να μαθω πολλα πολλα απο εσας οποτε θα κανω υπομονη.

Ευχαριστω :bbq:

Link to comment
Share on other sites

welcome, welcome!

άνοιξε καινούργιο θέμα, βάλε φωτό για να δούμε τι ψαράκια έχεις κ αν θες συμπλήρωσε τη φόρμα παρουσίασης του ενυδρείου σου 

καλή διαμονή

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες.

 

    :welcome:

Link to comment
Share on other sites

οπως ηρθα ετσι και φευγω, αφου μου ειπαν οτι ειμαι τρελη και τρολ και τρολαρω και γραφω στα θεματα, δηλαδη που να γραφω; θα στελνω παντου πριβε; τι εννοουσε εκεινος που με εβρισε; εγω χαλαω θεματα; να βοηθησω ηθελα και να γινω και εγω μελος στη παρεα σας

 

Αντιο σας ειδικα σε αυτον το ρασταφαρ πως τον λενε.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Σονια μη παρεξηγείσαι. Άκου αυτο που αου είπα σε ενα θέμα. Ξεκίνα να διαβάζεις τα άρθρα του φόρουμ και όχι μονο τις συζητήσεις στα θέματα που ανοίγουν σίγουρα μέλη. Οταν μπεις στο κλίμα του φόρουμ σιγα σιγα θα δεις οτι θα βοηθήσεις κι εσυ παρα πολυ όπως όλοι μας. Οταν κάποιος έχει ενα πρόβλημα και ανοίγει ενα θέμα, το κάνει για να δεχθεί συμβουλές κι εσύ ρωτάς ενα άλλο μέλος μέσα σε αυτη τη συζήτηση τι τατουάζ έχει ή αν κάνει ιππασία κτλ. Σου τα λέω φιλικά όλα αυτά. Παρακουθησω το φόρουμ και δες πως λειτουργεί. Έχεις χαιρόμαστε να έχουμε νέα στην ομάδα.

Πολυ φιλικά, Πάνος.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα....ειναι κατι διαφορετικο παντως!!!Σονια αν ακομα παρακολουθεις....διαβασε τους κανονες και αμα πας βαση αυτων κανενας δεν θα σε πικαρει...κανεις δεν εχει σκοπο αλλωστε!!να βοηθησουν θελουν ολοι ο καθενας με τον δικο του τροπο...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ξαναγραφω το παραπάνω μήνυμά μου γιατι το Τ9 μου χτύπησε πάλι την πόρτα.

Σονια μη παρεξηγείσαι. Άκου αυτο που αου είπα σε ενα θέμα. Ξεκίνα να διαβάζεις τα άρθρα του φόρουμ και όχι μονο τις συζητήσεις στα θέματα που ανοίγουν ΔΙΑΦΟΡΑ μέλη. Οταν μπεις στο κλίμα του φόρουμ, σιγα σιγα θα δεις οτι θα ΒΟΗΘΗΘΕΙΣ κι εσυ παρα πολυ όπως όλοι μας. Οταν κάποιος έχει ενα πρόβλημα και ανοίγει ενα θέμα, το κάνει για να δεχθεί συμβουλές κι εσύ ρωτάς ενα άλλο μέλος μέσα σε αυτη τη συζήτηση τι τατουάζ έχει ή αν κάνει ιππασία κτλ. Σου τα λέω φιλικά όλα αυτά. ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ το φόρουμ και δες πως λειτουργεί. ΕΜΕΙΣ χαιρόμαστε να έχουμε νέα στην ομάδα.

Πολυ φιλικά, Πάνος.

Έγινε επεξεργασία - Safarpn
Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι πολύ άσχημο που γίνετε σε πολλά φόρουμ ότι κανίς μας δεν διαβάζει τους κανόνες και την πολιτική που λειτουργεί το κάθε ένα φόρουμ με αποτέλεσμα να υπάρχουν τέτοιου είδους καταλήξεις οπός με την Σόνια που παρεξηγήθηκε..

Αμ... Διάβασε προτα την πολιτική του κάθε φόρουμ έτσι ώστε να μπορείς αργότερα να συμμετέχεις σε διάφορα θέματα χωρίς να έρθει μετά κάποιος και να σε κράξει και με τα 1.000 δίκια.

Link to comment
Share on other sites

Βρε Σονια μην παρεξηγεισαι, στο φορουμ παιζει πολυ πλακα και θα το καταλαβεις με τον καιρο.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες.

Στάλθηκε από το LG-P710 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...