Jump to content

Acanturus Japonicus


Discos

Recommended Posts

Ακολουθωντας το παραδειγμα του συναδελφου Tan-Θαναση θα ηθελα και εγω να σας παρουσιασω το νεο καμαρι του ενυδρειου. Παρολο που δεν μπορω να πω πως μου αρεσε ιδιαιτερα οταν εβλεπα τις φωτογραφιες του σε ατλαντες ή στο ιντερνετ. Αλλα στην πραγματικοτητα ειναι πολυ ποιο ομορφο με χρωμα που τραβαει το ματι αμεσως ενω ειναι και απο τα πλεον ησυχα και ηρεμα Tangs!

Η φωτογραφια το δειχνει αρκετα καλα. Αλλα εχει ακομα ποιο σκουρα χρωματα!! Λετε το ονομα Miyaki san να του πηγαινει? Δεν εχω καταταλαξει ακομα. Αλλα σιγουρα δεν θα ηθελε να τον πω κατι σε shushi... :blush::hysterical:Japonicus San!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφος!!! φτου-φτου!

Νομίζω ότι θα πρέπει να επιλέξεις ένα ελληνικό όνομα όπως ο Θανάσης.

Πως σου φαίνεται το "Δράκων"; Γιορτάζει και σήμερα.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφος!!! φτου-φτου!

Νομίζω ότι θα πρέπει να επιλέξεις ένα ελληνικό όνομα όπως ο Θανάσης.

Πως σου φαίνεται το "Δράκων"; Γιορτάζει και σήμερα.

4643[/snapback]

Δράκων? Μου αρεσει!! :blush:

Link to comment
Share on other sites

Πανεμορφος ειναι.... καλυτερα να αποφυγεις ονοματα απο το Karate Kid παντως :blush:

Πως θα σου φαινόταν το Shogun ? Ετσι λεω το σκυλο μου...Akita ιαπωνέζικο :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά πανέμορφο.. :hysterical:

Μαζί με το Achilles το sohal και τον Leucosterno συμπληρώνει για εμένα την ονειρική τετράδα στους Acanthurus.. :blush:

Link to comment
Share on other sites

Μαριε το ψαρακι πραγματικα δεν παιζεται :blush::hysterical:φτου φτου.Τωρα το ονομα με προβληματιζει και εμενα, παντως αν βρω κατι θα στο πω :blush:

Link to comment
Share on other sites

Προκοπης? Ονομα ειναι αυτο? :blush:

Discos? :hysterical: Βγαλτον Διογένη!!

Πως σου φαινεται? :blush::blush:

Link to comment
Share on other sites

Προκοπης, Διογενης και Δρακων... Ωραια ονόματα ολα. Αλλα το ενα ειδικα ειναι πολυ ταιριαστο! Το ονομα εκλεισε και ο Μιχαλης εγινε Νονος με ολες τις υποχρεωσεις και αρετες του ρολου αυτου. :hysterical::blush::blush:

Ωραιο ονομα το "Δράκων" και παει με το Ιαπωνικο style του Japonicus. Μια χαρα... :blush:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...