Jump to content

Recommended Posts

καλησπερα.

 

εχει αγορασει κανεις φίλος εξαρτηματα για co2 απο ebay ?

 

εχω βρει αυτο εδω το οποιο ειναι ολα σε ενα( μειωτης πιεσης, ηλεκτρομαγνητικη βαλβιδα , μετρητης φυσαλιδων) και σε πολυ καλη τιμη http://www.ebay.com/itm/Co2-regulator-magnetic-solenoid-Two-Gauge-bubble-counter-planted-aquarium-/361363357197?hash=item5422ef3e0d:g:ficAAOSwHnFVzEwX

 

εχει κανεις αγορασει κατι παρομοιο να μου πει μια γνωμη?

 

ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοιτάζοντας και εγώ διάφορα έπεσα σε αυτό τη σελίδα http://www.co2art.co.uk/ Που έχει πολύ πράμα για co2 και με δωρεάν μεταφορικά απο Αγγλία.

Για ρίξε μια ματιά.

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια,χωρις να θελω να σας στεναχωρισω,αλλα το paypal ακομα δεν ειναι ανοιχτο για ολες τις τραπεζες και υπαρχει μεγαλη περιπτωση να μη μπορειτε να παραγγειλετε απο εξωτερικο.

Link to comment
Share on other sites

Από ebay έχω πάρει εγώ , μια χαρα δουλεύει πάνω από 2-2,5 χρόνια, και το πήρα και πάμφθηνο , όπως αυτο που έδειξες αλλά χωρίς μετρητή φυσαλίδων. Το θέμα είναι να μπορείς να το πάρεις λόγω capital control

Link to comment
Share on other sites

ε τοτε μαλλον θα αγορασω ολοκληρο το σετ απο το olympia-p.gr και ας ειναι και πιο ακριβο.....

 

εχει αγορασει κανεις απο αυτο το μαγαζι?

Link to comment
Share on other sites

Κάνε μια προσπάθει πρώτα απο το ebay, αρκετοί έχουν αγορασει αλλά με χρεωστική κάρτα στο paypal, οχι πιστωτική

Link to comment
Share on other sites

Κάνε μια προσπάθει πρώτα απο το ebay, αρκετοί έχουν αγορασει αλλά με χρεωστική κάρτα στο paypal, οχι πιστωτική

 

Η χρεωστικη της Πειραιως δεν δουλευει ακομα,τουχαστον πριν 2 εβδομαδες που προσπαθησαμε να παραγγειλουμε.

Link to comment
Share on other sites

Η χρεωστικη της Πειραιως δεν δουλευει ακομα,τουχαστον πριν 2 εβδομαδες που προσπαθησαμε να παραγγειλουμε.

 

Της Eurobank που χρησιμοποίησε ένας φίλος στη δουλειά , τη δέχθηκε 2 φορες και την απέριψε 1, αυτό έγινε την ίδια μέρα σε 3 διαδοχικές αγορες.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που σου λεω εγω εγινε 2 μερες συνεχομενα και ο φιλος που ειχε την καρτα πηγε στην τραπεζα και του ειπε οτι δεν εχει ανοιξει το paypal ακομα κανονικα για ολες τις τραπεζες και ο η Πειραιως ειναι μια απο αυτες.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...