Jump to content

το clown νομιζω πεθαινει..αν μπορει καποιος να βοηθησει


Recommended Posts

εχω μαυρο clownaki εδω και αρκετους μηνες ηταν μια χαρα και ετρωγε πολυ και ξαφνικα τωρα ουτε τρωει πολυ κολυμπαει εχω παρατηρησει κατι χτυπηματα στην ουρα του και και κατι λευκα στιγματα στο κεφαλι του..και τωρα εχει κανα 2 μερες που κολυμπαει με το κεφαλι ψηλα...αν καποιος ξερει τι ειναι μηπως το σωσουμε το ψαρακι...ευχαριστω εκ των προτερων!!

post-60896-0-89020000-1445616378_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μετρήσεις εκανες στο νερο του ενυδρειου? Εκανες καποια αλλαγη νερου; πες μας λιγες λεπτομερειες για να μπορεσουμε να σε βοηθησουμε. Τι θερμοκρασια εχεις; Τι αλατοτητα; Εγω αυτα θα ηταν τα πρωτα πραγματα που θα κοιτουσα για να δω τι παει στραβα.

Link to comment
Share on other sites

Μετρήσεις εκανες στο νερο του ενυδρειου? Εκανες καποια αλλαγη νερου; πες μας λιγες λεπτομερειες για να μπορεσουμε να σε βοηθησουμε. Τι θερμοκρασια εχεις; Τι αλατοτητα; Εγω αυτα θα ηταν τα πρωτα πραγματα που θα κοιτουσα για να δω τι παει στραβα.

ολες οι μετρησεις ειναι σωστες θερμοκρασια εχω 26' και αλατοτητα 1025 απλα ειχα κανει μια θεραπεια για κυανοβακτηριο πριν κανα 2 βδομαδες (chemiclean) και εκανα 20% αλλαγη νερου λενε να το επαθε απο αυτο?? αλλα μου φαινεται σαν αρρωστια!!

Link to comment
Share on other sites

Πες μας άλλες λεπτομέρειες !

Τι αλλά ψάρια εχεις ;

Ποσό καιρό τρέχει το ενυδρείο ;;;

Link to comment
Share on other sites

Πες μας άλλες λεπτομέρειες !

Τι αλλά ψάρια εχεις ;

Ποσό καιρό τρέχει το ενυδρείο ;;;

εχω 2 chromis και μια γαριδα μονο το ενυδρειο τρεχει κανα 2 χρονια τωρα αλλα ποτε δεν ειχα θεμα με τα ψαρια μονο με τα clown οτι clown εβαζα παθαινε το ιδιο πραγμα στην 3-4η μερα τωρα αυτο το μαυρο ειχε αντεξει κανα 7 μηνο χωρις να παθει τιποτα και ξαφνηκα το επαθε και αυτο

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...