Jump to content

Μηνιαια συναντηση 14 Νοεμβριου


Sturm

Recommended Posts

Εγω θα συμπληρωσω οτι αν υπαρχει ειδος που να αναπαραγεται στο θαλασσινο καποια στιγμη θα ασχοληθω με το θαλασσινο.Ειλικρινα δεν θελω να φανταζομαι οτι εχω ενα ζωντανο που δεν μπορει να εξελιχθει παρα μου προσφερει για εικονα το κορμι του μεχρι να απεβιωσει.Δεν το λεω μονο για να σας πειραξω (το πετυχα φυσικα και αυτο) αλλο το εννοω κι'ολας :P

 

Σε βλέπω σύντομα να αλλαξοπιστήσεις και δεν μου αρέσει αυτό !!!

Link to comment
Share on other sites

Θα παραμεινω και στο γλυκο μην μου ανγχωνεσαι :P

Για κανενα υφαλμυρο μου εχουν μπει ιδεες προς το παρων..

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε γατάκια φεύγουμε νωρίς γιατί έχουμε να πάμε στα ενυδρεία μας!!!

Όχι σαν εσάς που ξενυχτάτε!

Αλλα θα μου πεις , εσείς τι να πάτε να κάνετε σπίτι ;;;

Να δείτε Αν κουνήθηκε ο δίσκος κανενα εκατοστό ;;;

Αν το σκαλάρι στραβό κατάπιε ....;;;

Η μήπως το ρεύμα έβγαλε το ριζακι της ανουμπιας...;;; :) :) :)

χαχαχαχα,πεεεεες τους τα ρε διονυσηηηη!!

 

Δεν ξερω και απο γλυκο για να πω και εγω καμια αηδια να τους κανω πλακα γμτ :death:

 

Ποσο μου αρεσει αυτος ο χαβαλες που γινεται ρε παιδες!Ωραια πειραγματα με δοση χιουμορ και διαθεση για πλακα!

Ουτε ειρωνιες ουτε μπηχτες :bigemo_harabe_net-162:

Link to comment
Share on other sites

Τις μπηχτές θα τις εισπράξεις εσύ στη συνάντηση !!!

Είσαι απο τις μεγάλες αιτίες του κακού που παρασύρεις κόσμο !!!

Link to comment
Share on other sites

Σε βλέπω σύντομα να αλλαξοπιστήσεις και δεν μου αρέσει αυτό !!!

Ατσον βρε σταματη να δει κανενα χρωμα και κανενα ενδιαφερον ζωντανο :usd:  :usd:

 

Θα παραμεινω και στο γλυκο μην μου ανγχωνεσαι :P

Για κανενα υφαλμυρο μου εχουν μπει ιδεες προς το παρων..

Η αλλαγη εχει ξεκινησει ηδη μιχαλη :usd:  :usd: ,εισαι στο πρωτο σταδιο,σαν τα zombie στο walking dead :usd:

 

Μαλλια μου εσυ, θα τα πουμε απο κοντα?

Ναι χνουδωτε μου φιλε,εχω καιρο να περασω $#%^ τα τρεξιματα μου και τωρα που χαλαρωσα ειναι ευκαιρια να σας απολαυσω :jig:

Link to comment
Share on other sites

Τις μπηχτές θα τις εισπράξεις εσύ στη συνάντηση !!!

Είσαι απο τις μεγάλες αιτίες του κακού που παρασύρεις κόσμο !!!

:hysterical:  :hysterical:

Εγω ποτε σταματαρε μου,η μαγεια του θαλασσινου μας παρασυρει :usd:  :usd:  :usd:  :usd:

Link to comment
Share on other sites

Μαγεία υπάρχει στη γέννηση της ζωής !!!

Αντε με τη πλαστικίλα σας !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα,πεεεεες τους τα ρε διονυσηηηη!!

 

Δεν ξερω και απο γλυκο για να πω και εγω καμια αηδια να τους κανω πλακα γμτ :death:

 

Ποσο μου αρεσει αυτος ο χαβαλες που γινεται ρε παιδες!Ωραια πειραγματα με δοση χιουμορ και διαθεση για πλακα!

Ουτε ειρωνιες ουτε μπηχτες :bigemo_harabe_net-162:

 Βρε συ, τοσες πληρωμενες απαντησεις πηρε! Τι ακριβως να μας πει κι ο Διονυσης και τι πλακα να μας κανεις κι εσυ; Χαχαχαχαχαχα!

Αντε, ελα αυριο να σου πω δυο πραγματα για τον Αμαζονιο και την μαγεια του μπας και δεις κι εσυ τιποτα ενδιαφερον στο ενυδρειο σου!

Link to comment
Share on other sites

Βρε συ, τοσες πληρωμενες απαντησεις πηρε! Τι ακριβως να μας πει κι ο Διονυσης και τι πλακα να μας κανεις κι εσυ; Χαχαχαχαχαχα!

Αντε, ελα αυριο να σου πω δυο πραγματα για τον Αμαζονιο και την μαγεια του μπας και δεις κι εσυ τιποτα ενδιαφερον στο ενυδρειο σου!

Πες του και το άλλο, οτι ο Ατλαντικός ειναι ο μεγαλύτερος παραπόταμος του Αμαζονίου. Άντε γιατί ζορίστηκα τωρα!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα,πεεεεες τους τα ρε διονυσηηηη!!

 

Δεν ξερω και απο γλυκο για να πω και εγω καμια αηδια να τους κανω πλακα γμτ :death:

 

Ποσο μου αρεσει αυτος ο χαβαλες που γινεται ρε παιδες!Ωραια πειραγματα με δοση χιουμορ και διαθεση για πλακα!

Ουτε ειρωνιες ουτε μπηχτες :bigemo_harabe_net-162:

 

Φιλαρακι θυμησου να σου πω αληθινη ιστορια το σαββατο!

 

 Οργάνωση απο Argy  με τιτλο "Καυτη Συναντηση Αυγουστου"......http://www.aquazone.gr/forums/topic/101219-%CE%BA%CE%B1%CF%85%CF%84%CE%B7-%CF%83%CF%85%CE%BD%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B7-8-%CE%B1%CF%85%CE%B3%CE%BF%CF%85%CF%83%CF%84%CE%BF%CF%85/

 

Κανω το λάθος και παω  :skydive: .....

 

Είμαι εγω με 6 γλυκούς .....

 

Και το τι άκουσαν τα αυτάκια μου δεν σου λεω ................    μεχρι και πόσα βακτήρια εχει μεσα του, ενα μακαρόνι Siporax :death: ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θαλασσινού VS Γλυκού:  Σημειώσατε Χ

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ελα βρε Διονυση,μια φορα εκατσες μαζι μας κοιτα ποσα πραγματα εμαθες! Που παραπονιεσαι κι'ολας..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Φιλαρακι θυμησου να σου πω αληθινη ιστορια το σαββατο!

 

 Οργάνωση απο Argy  με τιτλο "Καυτη Συναντηση Αυγουστου"......http://www.aquazone.gr/forums/topic/101219-%CE%BA%CE%B1%CF%85%CF%84%CE%B7-%CF%83%CF%85%CE%BD%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B7-8-%CE%B1%CF%85%CE%B3%CE%BF%CF%85%CF%83%CF%84%CE%BF%CF%85/

 

Κανω το λάθος και παω  :skydive: .....

 

Είμαι εγω με 6 γλυκούς .....

 

Και το τι άκουσαν τα αυτάκια μου δεν σου λεω ................    μεχρι και πόσα βακτήρια εχει μεσα του, ενα μακαρόνι Siporax :death: ...

 

Ειδες, εμαθες και κατι που δεν ηξερες!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Θαλασσινού VS Γλυκού:  Σημειώσατε Χ

 

Παναγιωτη αυτοι ολοι εχουν θαλασσινο ρε,απλα τσακωνονται για τα led η' τις τ5 :hysterical:  :hysterical:

Αυτο ηταν πριν μερικα χρονια βεβαια,τωρα εχουν γινει οι απαραιτητες κωλοτουμπες και διαγραφες μνημης και ειναι σχεδον ολοι μονιασμενοι με τ5 :usd:  :usd:  :usd:  :usd:  :usd:  :usd:

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα αν αυτο το μακαρονι ηταν μεσα σε θαλασσινο νερο θα ειχε αλλα βακτηρια πιο τυπαδικα :usd:  :usd:  :usd:

:buttrock:  :buttrock:  :band:  :bigemo_harabe_net-150:  :bigemo_harabe_net-150:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα.

Υπάρχουν διαθέσιμες 2 δισκοτροφές που μου έμειναν ...

Discus Formula Pellets της Ocean με Ημ. Λήξης 12/2016 και

Discus της Tetra με Ημ. Λήξης 02/2017.

Και οι δυο ανοιγμενες αρχές καλοκαιριού και κοντά στα 3/4 γεμάτες.

Αν κάποιος δισκάς τις χρησιμοποιεί και θέλει πολύ ευχαρίστως να τις φέρω στον αυριανό καφέ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα.

Υπάρχουν διαθέσιμες 2 δισκοτροφές που μου έμειναν ...

Discus Formula Pellets της Ocean με Ημ. Λήξης 12/2016 και

Discus της Tetra με Ημ. Λήξης 02/2017.

Και οι δυο ανοιγμενες αρχές καλοκαιριού και κοντά στα 3/4 γεμάτες.

Αν κάποιος δισκάς τις χρησιμοποιεί και θέλει πολύ ευχαρίστως να τις φέρω στον αυριανό καφέ.

 

Δεν θα ελεγα οχι!

Link to comment
Share on other sites

Ρε μάγκες, αύριο που θα μαζευτείτε και θα γίνει ο καυγάς, τραβήξτε πολλές φωτογραφίες και ανεβάστε εδώ να σας καμαρώσουμε γιατί τελευταία βλέπω οτι στιγκουνεύεστε τα mb στις φωτογραφικές μηχανές σας!

Μητσάρα μου (Giorgosmarios) έχεις εγκαταλείψει το σπορ, για σενα το λέω. Τραβα καμια φωτογραφία!

Link to comment
Share on other sites

Ρε μάγκες, αύριο που θα μαζευτείτε και θα γίνει ο καυγάς, τραβήξτε πολλές φωτογραφίες και ανεβάστε εδώ να σας καμαρώσουμε γιατί τελευταία βλέπω οτι στιγκουνεύεστε τα mb στις φωτογραφικές μηχανές σας!

Μητσάρα μου (Giorgosmarios) έχεις εγκαταλείψει το σπορ, για σενα το λέω. Τραβα καμια φωτογραφία!

 

Οχι Πανο η δικη μου ( αρμοδιοτητα ) ειναι στις εκδηλωσεις του φορουμ, το βιντεο.

Γι αυτο που λες καποτε ηταν ο Zoo ( Γιωργος ). Τωρα εχει επελθει σε οποιον εχει την ορεξη

να το κανει. 

Link to comment
Share on other sites

Πες του και το άλλο, οτι ο Ατλαντικός ειναι ο μεγαλύτερος παραπόταμος του Αμαζονίου. Άντε γιατί ζορίστηκα τωρα!

 

Εννοειται!

 

Φιλαρακι θυμησου να σου πω αληθινη ιστορια το σαββατο!

 

 Οργάνωση απο Argy  με τιτλο "Καυτη Συναντηση Αυγουστου"......http://www.aquazone.gr/forums/topic/101219-%CE%BA%CE%B1%CF%85%CF%84%CE%B7-%CF%83%CF%85%CE%BD%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B7-8-%CE%B1%CF%85%CE%B3%CE%BF%CF%85%CF%83%CF%84%CE%BF%CF%85/

 

Κανω το λάθος και παω  :skydive: .....

 

Είμαι εγω με 6 γλυκούς .....

 

Και το τι άκουσαν τα αυτάκια μου δεν σου λεω ................    μεχρι και πόσα βακτήρια εχει μεσα του, ενα μακαρόνι Siporax :death: ...

 

Ε ακουσες και κατι της προκοπης να ανοιξουν τα ματακια σου! Οχι αλλο φωσφορο και μαγνησιο ρε φιλε!

 

Θαλασσινού VS Γλυκού:  Σημειώσατε Χ

 

 

Ε οχι και Χ! Ουτε ταξι δεν γεμιζετε!

 

Ακομα και στον καφε αλατι βαζουμε :buttrock:  :bigemo_harabe_net-71:

 

Ολος ο κοσμος ζαχαρη βαζει ρε φιλαρακι, εσυ τι νταλκα βαρας;

 

Ρε μάγκες, αύριο που θα μαζευτείτε και θα γίνει ο καυγάς, τραβήξτε πολλές φωτογραφίες και ανεβάστε εδώ να σας καμαρώσουμε γιατί τελευταία βλέπω οτι στιγκουνεύεστε τα mb στις φωτογραφικές μηχανές σας!

Μητσάρα μου (Giorgosmarios) έχεις εγκαταλείψει το σπορ, για σενα το λέω. Τραβα καμια φωτογραφία!

 

Θα τεντωσω στις φωτο αυριο!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να φέρει κάποιος tds να κάνουμε μια μέτρηση και σύγκριση με το δικό μου?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...