Jump to content

Καλησπερα και απο εμενα!!


Tania.Giwtis

Recommended Posts

Ειμαι νεα στο φορουμ και αρχαρια στο χομπι!! Σος χρειαζομαι τα φωτα σας..που πρεπει να δημοσιευω...ιδεα δεν εχω μην γελατε χαχαχαχα ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλώς ήρθες στην παρέα. Τι ακριβώς θέλεις να ρωτήσεις ; Για αρχή, μπορείς να ανοίξεις ένα θέμα εδώ :

 

Γενικά περί γλυκού νερού
Link to comment
Share on other sites

Καλως σας βρηκα!!εχω ενα 80αρη κ εβαλα μεσα 1γκαλαχερ 4εκ 1παγκασιους3εκ κ ενα αγγελοψαρο σε ενα ενυδρειο στρωμενο 2εβδομαδες περιπου...τωρα μετα απο 1εβδομαδα που τα φιλοξενω βλεπω στο σωματους κατι ασπρους κοκκους? Μονο στα καρχαριακια ειναι ich? Και εκτος απο αυτο κανω αλλαγη 20μ 30% 2φορες την εβδομαδα κ το νερο παραμενει θολο..εχω πελαγωσει τελειως

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες

Link to comment
Share on other sites

Καλως σας βρηκα!!εχω ενα 80αρη κ εβαλα μεσα 1γκαλαχερ 4εκ 1παγκασιους3εκ κ ενα αγγελοψαρο σε ενα ενυδρειο στρωμενο 2εβδομαδες περιπου...τωρα μετα απο 1εβδομαδα που τα φιλοξενω βλεπω στο σωματους κατι ασπρους κοκκους? Μονο στα καρχαριακια ειναι ich? Και εκτος απο αυτο κανω αλλαγη 20μ 30% 2φορες την εβδομαδα κ το νερο παραμενει θολο..εχω πελαγωσει τελειως

 

Ξεκίνησες αρκετά λάθος αλλά φαντάζομαι ότι δεν ενημερώθηκες πριν προβείς στις αγορές των ψαριών. :(

 

Άνοιξε ένα θέμα στο link που σου έστειλα γιατί αυτό εδώ κλειδώνει αυτόματα μετά από μερικές ημέρες.

 

Link to comment
Share on other sites

Οσο για τα καρχαριακια διαβασα αρκετα οτι δεν θα επρεπε καν να κυκλοφορουν στην αγορα αλλα αυτος στο πετ σοπ με διαβεβαιωσε οτι μεγαλωνουν αναλιφα με το ενυδρειο...τι να πω...με βρηκε ασχετη μαλλον κ μεπεισε

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...