Jump to content

Recommended Posts

Τελικα αποτι φαινεται την εμαθες την μηχανη :thumbsu: :thumbsu: .Ωραιες φωτο αλλα πιο ωραια τα ψαρια σου!!

Link to comment
Share on other sites

Τελικα αποτι φαινεται την εμαθες την μηχανη :thumbsu: :thumbsu: .Ωραιες φωτο αλλα πιο ωραια τα ψαρια σου!!

 

Να σαι καλα Γιωργαρα!

Το παλευω φιλε! Σημερα ολη μερα παιζω με το διαφραγμα και το κλειστρο! Κατι κανουμε!

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα Γιωργαρα!

Το παλευω φιλε! Σημερα ολη μερα παιζω με το διαφραγμα και το κλειστρο! Κατι κανουμε!

 

Μαθε τα καλα μηπως καταφερω καποια στιγμη να παρω κι εγω dslr να μου τα μαθεις κι εμενα

 

Link to comment
Share on other sites

Σιγα τα ψαρια. Τα εχει πειραξει στο photoshop :). Περα απο την πλακα πολυ ωραιες φωτο. Με τι μηχανη τραβας? Ψαξου λιγο με το white balance. Πολυ πιο πιστα χρωματα. Αν θες βοηθεια στειλε ενα pm.

Έγινε επεξεργασία - Antonis K
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραιες φωτο Θοδωρη :thumbsu:

 

Αλλαξες κατι στα φωτα;;;;

 

Να σαι ικαλα Βασιλη. Σημερα ανοιξα και την δευτερη λαμπα. Εδωσε περισσοτερο φως μεν και ανεδειξε και τα χρωματα των ψαριων!

 

Σιγα τα ψαρια. Τα εχει πειραξει στο photoshop :). Περα απο την πλακα πολυ ωραιες φωτο. Με τι μηχανη τραβας? Ψαξου λιγο με το white balance. Πολυ πιο πιστα χρωματα. Αν θες βοηθεια στειλε ενα pm.

 

Να σαι καλα Αντωνη!  Με την Canon EOS 1100 D! 

Link to comment
Share on other sites

Ωραίες Θοδωρή! Τα ουαρου είναι τελικά ζευγάρι;

Link to comment
Share on other sites

Αγνωστο Παρασκευα. Το μεγαλο ξανεγεννησε προχθες αλλα το αλλο δεν ειδα να κανει κινηση ουτε και να επιδυκνυει γεννητικα.

Send from the heart of the Amazonas

Link to comment
Share on other sites

Τί Φωτογραφίες...Τί βίντεο...Χαμός! Μήπως σου έκανε μαθήματα ο PanaGreco; :)

Xωρίς πλάκα τώρα, καμία σχέση με πρίν. Φανταστικό το αποτέλεσμα και πολύ ωραία ψάρια.

Συγχαρητήρια Θοδωρή  :bigemo_harabe_net-122:  

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα φιλαρακι.

Τα βιντεο και οι φωτο καμια σχεση με πριν;

Send from the heart of the Amazonas

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα φιλαρακι.

Τα βιντεο και οι φωτο καμια σχεση με πρίν;

Καμία σχέση με πρίν που είχες τα σκαλάρια. Τώρα δείχνει πολύ πιό φυσικό και πιό ατμοσφαιρικό. Καλά εννοείται ότι και οι φώτο βελτιώθηκαν σε σχέση με τις πρώτες...

Έγινε επεξεργασία - Spartan
Link to comment
Share on other sites

Κι αφου κι εγω εχω χασει επεισοδια.....πανεμορφα ολα και πολυ φυσικα!Μπραβο φιλαρακι να τα χαιρεσαι!!! :)

Μεγαλη αναβαθμιση απο το προηγουμενο στησιμο με τα σκαλαρια....

 

Εχεις αρχισει και βλεπεις συμπεριφορες απο τους γεωφαγους κι ας ειναι ακομα μικρα....καλο αυτο!

Εχουν μεγαλωσει παντως φανερα απο οτι ηταν οταν τα πηραμε.....αλλα βεβαια 6-8 ταϊσματα την μερα?!!!! :)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Διακρινω μια κακεντρεχια για τα σκαλαρια μου! 

Να σται καλα!

Link to comment
Share on other sites

Έλεγα να σου βάλω καμιά φωτογραφία από γέννα Red Head... αλλά φοβάμαι ΜΗΝ πάθεις κάνα ντελίριο;   :P  :D

Link to comment
Share on other sites

Έλεγα να σου βάλω καμιά φωτογραφία από γέννα Red Head... αλλά φοβάμαι ΜΗΝ πάθεις κάνα ντελίριο; :P:D

Ευχαριστω για την προθυμια Νικολα. Θα βαλω εγω απο τις δικες μου οταν ερθει η ωρα.

Send from the heart of the Amazonas

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έλεγα να σου βάλω καμιά φωτογραφία από γέννα Red Head... αλλά φοβάμαι ΜΗΝ πάθεις κάνα ντελίριο; :P:D

Ασχολείσαι και με αλλά ψάρια εκτός των δίσκων Νίκο;
Link to comment
Share on other sites

Την δευτερη δεν την αναβω. Δεν θυμαμαι ποσα kelvin ειναι. Δεν με απασχολουν πια. Καπου στα 4000 αυτη που αναβει και 6 κατι η αλλη.

Send from the heart of the Amazonas

Έγινε επεξεργασία - Sturm
Link to comment
Share on other sites

Θέλω κι εγώ να πετύχω χαμηλό φωτισμό αλλά δε ξέρω τι να βαλω για να μη με επισκεφθούν άλγες.

Αυτή με τα 4000Κ είναι ροζ;

Έγινε επεξεργασία - Safarpn
Link to comment
Share on other sites

Θέλω κι εγώ να πετύχω χαμηλό φωτισμό αλλά δε ξέρω τι να βαλω για να μη με επισκεφθούν άλγες.

Αυτή με τα 4000Κ είναι ροζ;

 

Πριν τι ειχες?Ειχες αλγες?Εκτος απο αυτο το κυανοβακτηριο που ειχες πιασει.....

Link to comment
Share on other sites

Θέλω κι εγώ να πετύχω χαμηλό φωτισμό αλλά δε ξέρω τι να βαλω για να μη με επισκεφθούν άλγες.

Αυτή με τα 4000Κ είναι ροζ;

Πανο, εγω το εχω ξερο και τα ψαρακια μου την τσιμπολογανε την αλγη οποτε δεν με νοιαζει.

Ο συνδιασμος juwel nature και colour νομιζω ειναι οτι πρεπει για φυτα.

Η λαμπα που εχω αναμμενη ειναι ψιλοκιτρινη.

Send from the heart of the Amazonas

Link to comment
Share on other sites

Πριν τι ειχες?Ειχες αλγες?Εκτος απο αυτο το κυανοβακτηριο που ειχες πιασει.....

Πέρα από το κυανό, τελευταία είχα BBA. Βέβαια αυτή οφείλεται και σε άλλους παράγοντες αλλά μιλάμε για πολύ μαλλί. Ανέμίζανε όλα μαζί με τη ροή από τους κυκλοφορητες λες και βρισκόσουν σε συναυλία των Slayer. Η καφέ άλγη αν δε κάνω λάθος οφείλεται στον χαμηλό φωτισμό. Βασικά έτσι όπως θα κάνω τη διακόσμηση θα σκοτεινιασει λιγο, μπορεί να βάλω και τύρφη. Θα τα πούμε ομως στο θεμα μου, μη χαλάμε το θέμα του φίλου μου του "Κροκοδειλάκια"
Link to comment
Share on other sites

Πέρα από το κυανό, τελευταία είχα BBA. Βέβαια αυτή οφείλεται και σε άλλους παράγοντες αλλά μιλάμε για πολύ μαλλί. Ανέμίζανε όλα μαζί με τη ροή από τους κυκλοφορητες λες και βρισκόσουν σε συναυλία των Slayer. Η καφέ άλγη αν δε κάνω λάθος οφείλεται στον χαμηλό φωτισμό. Βασικά έτσι όπως θα κάνω τη διακόσμηση θα σκοτεινιασει λιγο, μπορεί να βάλω και τύρφη. Θα τα πούμε ομως στο θεμα μου, μη χαλάμε το θέμα του φίλου μου του "Κροκοδειλάκια"

Κοιτα εγω τωρα εχω μπολικες αλγες. Οχι μια. Βασικα πρεπει να τις εχω ολες αλλα δεν με απασχολει καθολου. Το προβλημα ειναι τα σαλιγκαρια.

Send from the heart of the Amazonas

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...