Jump to content

Άρρωστοι δίσκοι φίλου


kostas_nfs

Recommended Posts

Αγαπητε Κωστη εμεις απλα συζητησαμε και ανταλλαξαμε αποψεις. Το εργο ειναι ολο δικο σου και δεν σου κρυβω το οτι οσο τα ψαρια ηταν υπο αυτες τις συνθηκες που τα ειχες ημουν σχετικα ησυχος γιατι υπηρχε η πιθανοτητα τα ενδοπαρασιτα να υποχωρουσαν σε ενα βαθμο ελεγχομενο αλλα εχω παντα την ενια οτι αν οι συνθηκες αλλαξουν τοτε το προβλημα θα ερθει παλι στην επιφανεια γιατι στην ουσια δεν εγινε καποια αγωγη. Μπορει να φανταζω στα ματια σας υπερ των φαρμακων και θα ηθελα να δω τα ψαρια πραγματικα να επανελθουν 100% στα ισα τους χωρις καποια ιδιαιτερη αγωγη αλλα μπορει ο Λευτερης να συνεχισει να μας ενημερωνει στο συγκεκριμενο θεμα εαν δεν υπαρχει προβλημα και εφοσον υπαρχουν οι αναλογες παραμετροι στο ενυδρειο του.

Έγινε επεξεργασία - Rik
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 53 λεπτά, το μέλος kostas_nfs έγραψε:

Παιδιά επειδή δεν υπάρχει κοινός τόπος συνεννόησης με τον Λευτέρη τα ψάρια γύρισαν πίσω. Από την πλευρά μου έκανα ότι μπορούσα και αν ήταν άλλες οι συνθήκες πιστεύω πως με τη βοήθεια σας και την ενασχόλησή μου σίγουρα θα πηγαίναμε καλά. Από όλη την ιστορία το μόνο κέρδος μου ήταν η εμπειρία κ η ικανοποίηση ότι βοήθησα τα ζωντανά, ελπίζω να το βλέπετε κ εσείς έτσι κ λυπάμαι που έφαγα τον χρόνο σας χωρίς να έρθει κάποια ουσιαστική κατάληξη στην ιστορία. Κάναμε κ έναν ωραίο οδηγό για κάποιον που μπορεί να αντιμετωπίσει κάτι αντίστοιχο, ακούστηκαν κ διάφορες απόψεις κ η πολυφωνία πάντα καλό κάνει. Κατά τα άλλα φυσικά σε διενέξεις μεταξύ των μελών δεν παίρνει θέση το φόρουμ κ επειδή το σέβομαι δε θα πω τίποτα περαιτέρω. Σας ευχαριστώ όλους για τη βοήθεια κ την ενασχόληση με αυτό το θέμα, κ παρακαλώ τη διεύθυνση του φόρουμ να το κλειδώσει για νέες αναρτήσεις, διότι είναι ένα θέμα που ξεκίνησα εγώ κ δεν έχω πλέον την κατάσταση στα χέρια μου. 

Χαιρομαι που βοηθησαμε!!

Και δεν βλεπω λογο για να κλειδωθει...

Αλλα αυτο δεν εχω την δυνατοτητα-ικανοτητα να το αποφασισω εγω...

Κατα την γνωμη μου (γιατι μιλησα και με τον λευτερη)χωρις να περνω θεση γιατι δεν ξερω τι εχετε συνενοηθει κανετε την χειροτερη κινηση σε σχεση με την υγεια των ψαριων...

Θα βγαλουν θεματα απο τις απανωτες μετακινησεις σε καινουγιο περιβαλλον..

Σε σχεση με εσενα (στο εχω ξαναγραψει)χωρις να σε γνωριζω προσωπικα δεν θελω να χαθει η επαφη σου με το φορουμ γιατι εισαι φοβερος "συνομιλητης"...:)

Έγινε επεξεργασία - stathis spithas
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...