Jump to content

Το μέλλον στις τροφές που ταΐζουμε τα ψαρια μας?


TAN

Recommended Posts

Η καινοτομία στο χομπι μας δυστυχώς η ευτυχώς δεν έρχεται εύκολα μιας και σε αντίθεση  με αλλα χομπι τα πράγματα κυλούν με σταθερούς και αργούς ρυθμούς που διαρκούν χρόνια και δύσκολα μια εταιρία παίρνει εύκολα το ρίσκο για μια πραγματικά καινοτόμα ιδέα.

H easy reef λοιπόν είναι στον σωστό δρόμο..

 

δείτε το video για να καταλάβετε...

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Εχει ερθει στην Ελλαδα και οι κριτικες εξαιρετικες.

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο προϊόν κάνει τέλεια την δουλειά του.Η πεταλούδα μου τρώει την συγκεκριμένη τροφή από το χέρι μου.Αν βρω το βίντεο θα το ανεβάσω εδω

Στάλθηκε από το Lenovo A6020a40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Στάλθηκε από το Lenovo A6020a40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

θέλει ψυγείο όταν ανοιχτεί ?

Είναι σκόνη σε σακουλάκια.Την αναμειγνύεις σε αναλογία 2:1 με νερό όσμωσης,την πλάθεις σε μπαλάκια μεριδουλες και τα φυλάς στην κατάψυξη

Στάλθηκε από το Lenovo A6020a40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ανεβάζει ΡΟ4/ΝΟ3 ?  Ξέρουμε?

Δυστυχώς δεν το έχω παρατηρήσει για να σου πω.

Στάλθηκε από το Lenovo A6020a40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

εχω ακουσει και γώ τα καλύτερα για τη τροφή αλλα και μένα με προβληματίζει το θέμα των ρύπων που αφήνει στο ενυδρείο

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και αποεμενα....... το εχω δοκιμασει ... και απο ΝΟ3/ΡΟ... τιποτα προς το παρον.... το δουλευω πανω απο μηνα....... και ενα βιντεακι απο το ενυδρειο μου και την πεταλουδα που τρωει σαν τρελει.......... Υπαρχει χαλανδρι το προιον........

 

Link to comment
Share on other sites

συγνώμη για την ανάλυση είναι από το κινητό μου.......  

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι αυτή την τροφή την κάνουμε σαν μπίλια και θέλει κατάψυξη έτσι? Μετά που θέλουμε να ταισουμε? Την αφήνω λίγο έξω η κατευθείαν στο νερό? 

Link to comment
Share on other sites

την αφήνουμε για λίγο να ξεπαγώσει μιας και δεν θα υπάρχει φοβος για το μείγμα επειδή με την ανάμιξη που του εχουμε κανει εχει γινει ομοιογενείς

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

δεν χρειάζεται να κάνεις όλο το μειγμα με νερο....... εγω εχω παρει μια ζυγαριά μικρή (όπως έχουν τα χρυσοχοΐα) και βαζω 1gr τροφη και 0,5ml νερο όσμωσης.....  το πλάθω και ειναι έτοιμο για χρήση.... δηλαδή ετοιμάζω όσο τροφή χρειάζομαι κάθε φορά......   :angel:   

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε ένας φίλος να ταισουμε πεταλούδα και δεν έχει φάει πάντως μέχρι τώρα. Το έχει το ψάρι ένα μήνα και δεν έχει αγγίξει τίποτα. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να σου απαντήσω ...το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι έμενα τρώει σαν τρελό...... τι να πω έπεσε στην περίπτωση:cigar: 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...