Jump to content

ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΕΝΥΔΡΕΙΟΥ ΜΟΝΟΜΑΧΟΥ 2017


Recommended Posts

πριν 23 ώρες, το μέλος Oresths_S έγραψε:

A oκ:D. Ειναι απο φωτογραφικη :angel:

Ενα προγραμμα για να κανεις τις φωτο σου οτι θελεις ( σε διαστασεις )

light image resizer 4 free

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Τελευταία υπενθύμιση.

Απόψε το βράδυ ολοκληρώνεται η υποβολή των συμμετοχών για το διαγωνισμό.:)

 

Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω πηρατε καποιο mail  επιβεβαιωσης; γιατι εστειλα συμμετοχη αλλα δεν πηρα καποια απαντηση 

Link to comment
Share on other sites

πριν 20 λεπτά, το μέλος black8189 έγραψε:

παιδια να ρωτησω πηρατε καποιο mail  επιβεβαιωσης; γιατι εστειλα συμμετοχη αλλα δεν πηρα καποια απαντηση 

Είσαι κομπλέ και από δω.:D

Link to comment
Share on other sites

μολις σας εστειλα κι εγω την συμμετοχή μου ελπίζω  να την λάβατε!!!

Γιατί δεν ξερω αν την στειλα σωστα με το μωρο αγκαλιά....

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος Irakles έγραψε:

μολις σας εστειλα κι εγω την συμμετοχή μου ελπίζω  να την λάβατε!!!

Γιατί δεν ξερω αν την στειλα σωστα με το μωρο αγκαλιά....

Μια χαρά την έστειλες.:)

Link to comment
Share on other sites

Εστειλα και εγω παιδια, καλη επιτυχια σε ολους!!

Link to comment
Share on other sites

πριν 13 λεπτά, το μέλος Oresths_S έγραψε:

Εστειλα και εγω παιδια, καλη επιτυχια σε ολους!!

Ελήφθησαν και οι δικές σου.:)

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Μπορω χάσω ή κερδίσω να έχω ενα????

 

Για τους τρεις πρώτους νικητές, θα υπάρχουν αναμνηστικά μπλουζάκια aquazone.

 

:bigemo_harabe_net-134:

Έγινε επεξεργασία - Irakles
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να λάβατε και τη δική μας.... 

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος mary74 έγραψε:

Ελπίζω να λάβατε και τη δική μας.... 

Ελήφθησαν και οι δικές σας.:)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι άμεση ενημέρωση..... :bigemo_harabe_net-117:

Καλή επιτυχία σε όλους και ελπίζω να έχουμε δυσκολέψει αρκετά τη δουλειά των κριτών!!! 

Link to comment
Share on other sites

Μας γουστάρω πάντως όλους!!! Είμαστε Έλληνες 100% !!! 

θελω ν δω 11:59 θα στειλει κανείς.....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, mary74 said:

Αυτό είναι άμεση ενημέρωση..... :bigemo_harabe_net-117:

Καλή επιτυχία σε όλους και ελπίζω να έχουμε δυσκολέψει αρκετά τη δουλειά των κριτών!!! 

Εγώ έλαβα άμεση ενημέρωση γιατί ότι έστειλα είχε κάποιο πρόβλημα που έπρεπε να διορθώσω! XD έτσι έπρεπε να κάνετε παιδιά! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Irakles έγραψε:

Μπορω χάσω ή κερδίσω να έχω ενα????

 

Για τους τρεις πρώτους νικητές, θα υπάρχουν αναμνηστικά μπλουζάκια aquazone.

 

:bigemo_harabe_net-134:

Και εγω θελωωωωω!!! Συμφωνω με τον @Irakles

Link to comment
Share on other sites

Ανυπομονώ να δω τις συμμετοχές!! Είμαι σίγουρη ότι οι συντονιστές θα έχουν δύσκολη δουλειά να κάνουν....

Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία σε όλους.... Και συγχαρητήρια στην ομάδα συντονισμού για την άμεση ανταπόκριση σε εμάς που κάναμε τα λαθακια μας σε ότι αφορά την αποστολή συμμετοχής..

Link to comment
Share on other sites

Ο διαγωνισμός είχε αρκετές συμμετοχές (δεκαεπτά), και τώρα ήρθε η ώρα της επιλογής στο παρακάτω θέμα.

Δείτε και ψηφίστε.:D

 

Έγινε επεξεργασία - SOTIRIS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, όλα τα ενυδρεία είναι πανέμορφα....:bow:

Να δω πως θα καταλήξουν σε απόφαση οι κριτές.....

Link to comment
Share on other sites

μπραβο παιδια! πολυ ομορφα ενυδρεια! πολυ ωραια ψαρια επισης

χαιρομαι που βλεπω ποση αγαπη υπαρχει για το χομπι κ για το συγκεκριμενο πανεμορφο ψαρι που υφισταται τοση ταλαιπωρια σαν ειδος

αντε ψηφίστε παιδια!! βοηθηστε γτ οι κριτες σιγουρα τα εχουν βρει σκουρα :D 

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την κριτική επιτροπή του διαγωνισμού "Ενυδρείο Μονομάχου 2017".

 

Βλέποντας τις συμμετοχές των φίλων, νομίζω ότι κάποιες από αυτές δεν πληρούν τους όρους που θέσατε. Συγκεκριμένα:

 

1. 4η Συμμετοχή: ο φίλος μας λέει 16 λίτρα ενυδρείου, ενώ οι όροι αναφέρουν "...απαραίτητα μεγαλύτερα από 17 λίτρα". Θα μου πείτε ότι είναι μόνο 1 λίτρο λιγότερο, αλλά μ'αυτή τη λογική, γιατί να μην συμμετέχουν και τα 12λιτρα ενυδρεία, επειδή έχουν μόνο 5 λίτρα διαφορά;

 

2. 5η και 6η Συμμετοχή: ο φίλος που έστειλε τις 2 συμμετοχές, λαμβάνει μέρος 2 φορές με το ίδιο ενυδρείο, ενώ οι όροι αναφέρουν "...Κάθε χρήστης έχει το δικαίωμα να συμμετάσχει με παραπάνω από ένα ενυδρείο που φυσικά θα φιλοξενεί μονομάχο και θα θεωρείται ξεχωριστή συμμετοχή". Άρα θα έπρεπε να έχει 2 ενυδρεία για τις 2 συμμετοχές του, ή να θεωρηθεί μόνο μία συμμετοχή.

 

3. 10η Συμμετοχή: ο φίλος συμμετέχει ουσιαστικά με 4 φωτογραφίες, ενώ οι όροι αναφέρουν "...να αποστείλετε τρεις φωτογραφίες από το ενυδρείο σας". Τώρα αν είναι ενωμένες 2 φωτογραφίες μαζί, τι να πω, λογικά δεν είναι δίκαιο, αφού μ'αυτή τη λογική οποιοσδήποτε θα μπορούσε να ενώσει καμιά 10αριά φωτογραφίες...

 

Προς αποφυγή παρεξηγήσεων, νομίζω ότι πριν την ψηφοφορία πρέπει να ξεκαθαρίσετε αυτές τις 3/4 περιπτώσεις. Βεβαίως είναι στο χέρι σας να "διευρύνετε" τους όρους και να κάνετε δεκτές τις παραπάνω συμμετοχές, αλλά αντίστοιχα θα πρέπει να δώσετε μια παράταση π.χ. 1 εβδομάδας για να μπορούν να συμμετέχουν και άλλοι φίλοι με τους νέους όρους, αλλιώς να επικοινωνήσετε με τους "παραβάτες" για διευκρινίσεις/απόσυρση συμμετοχών.

 

Φιλικά πάντα,

Χρήστος.

 

 

 

Υ.Γ: στη 15η Συμμετοχή, ο φίλος αναφέρει "Φίλτρανση: κρεμαστό ενυδρείο 300lt/h". Προφανώς εννοεί "κρεμαστό φίλτρο 300lt/h". :P

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, worldiver said:

Χαιρετώ την κριτική επιτροπή του διαγωνισμού "Ενυδρείο Μονομάχου 2017".

 

Βλέποντας τις συμμετοχές των φίλων, νομίζω ότι κάποιες από αυτές δεν πληρούν τους όρους που θέσατε. Συγκεκριμένα:

 

1. 4η Συμμετοχή: ο φίλος μας λέει 16 λίτρα ενυδρείου, ενώ οι όροι αναφέρουν "...απαραίτητα μεγαλύτερα από 17 λίτρα". Θα μου πείτε ότι είναι μόνο 1 λίτρο λιγότερο, αλλά μ'αυτή τη λογική, γιατί να μην συμμετέχουν και τα 12λιτρα ενυδρεία, επειδή έχουν μόνο 5 λίτρα διαφορά;

 

2. 5η και 6η Συμμετοχή: ο φίλος που έστειλε τις 2 συμμετοχές, λαμβάνει μέρος 2 φορές με το ίδιο ενυδρείο, ενώ οι όροι αναφέρουν "...Κάθε χρήστης έχει το δικαίωμα να συμμετάσχει με παραπάνω από ένα ενυδρείο που φυσικά θα φιλοξενεί μονομάχο και θα θεωρείται ξεχωριστή συμμετοχή". Άρα θα έπρεπε να έχει 2 ενυδρεία για τις 2 συμμετοχές του, ή να θεωρηθεί μόνο μία συμμετοχή.

 

3. 10η Συμμετοχή: ο φίλος συμμετέχει ουσιαστικά με 4 φωτογραφίες, ενώ οι όροι αναφέρουν "...να αποστείλετε τρεις φωτογραφίες από το ενυδρείο σας". Τώρα αν είναι ενωμένες 2 φωτογραφίες μαζί, τι να πω, λογικά δεν είναι δίκαιο, αφού μ'αυτή τη λογική οποιοσδήποτε θα μπορούσε να ενώσει καμιά 10αριά φωτογραφίες...

 

Προς αποφυγή παρεξηγήσεων, νομίζω ότι πριν την ψηφοφορία πρέπει να ξεκαθαρίσετε αυτές τις 3/4 περιπτώσεις. Βεβαίως είναι στο χέρι σας να "διευρύνετε" τους όρους και να κάνετε δεκτές τις παραπάνω συμμετοχές, αλλά αντίστοιχα θα πρέπει να δώσετε μια παράταση π.χ. 1 εβδομάδας για να μπορούν να συμμετέχουν και άλλοι φίλοι με τους νέους όρους, αλλιώς να επικοινωνήσετε με τους "παραβάτες" για διευκρινίσεις/απόσυρση συμμετοχών.

 

Φιλικά πάντα,

Χρήστος.

 

 

 

Υ.Γ: στη 15η Συμμετοχή, ο φίλος αναφέρει "Φίλτρανση: κρεμαστό ενυδρείο 300lt/h". Προφανώς εννοεί "κρεμαστό φίλτρο 300lt/h". :P

σοβαρα, τις ειδα τοσες φορες... που προσεξες αυτες τις λεπτομερειες? :o

Link to comment
Share on other sites

Επίσης άλλη μια συμμετοχή δεν πληροί τον όρο :

Απαραίτητη προϋπόθεση οι φωτογραφίες να μην έχουν δημοσιευθεί ξανά στο παρών φόρουμ, είτε σε αντίστοιχο άλλο, κατά το παρελθόν, αλλά και μέχρι τη λήξη του παρόντος διαγωνισμού. “

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...