Jump to content

Λίγα λόγια....


Husky_Jim

Recommended Posts

Πρώτα από όλα ζητώ συγνώμη από την συντονιστική ομάδα μιάς και θα έπρεπε να τους έχω ενημερώσει πρώτα αλλά λόγω των καταστάσεων που περνώ δέν είναι δυνατό.

Για καθαρά προσωπικούς λόγους αποχωρώ από την διαχειριστική ομάδα του Άκουαζον μιάς και δέν μπορώ να διαθέσω τον χρόνο που απαιτείται για αυτό.Το ξέρετε όλοι ότι εδώ και καιρό συμμετέχω πολύ αραιά και αυτό είναι κάτι που θα συνεχιστεί δυστυχώς.

Για να μήν "κοροιδεύω" λοιπόν τον εαυτό μου και όλους εσάς αφήνω την 'καρέκλα' και θα συμμετέχω όσο μπορώ σάν  μέλος (άλλωστε τα μέλη είναι αυτά που κάνουν ένα φόρουμ).

Σίγουρα πολλοί θα φαντάζονται και θα λένε διάφορα για το παρασκοίνιο....δέν πειράζει, επόμενο είναι, σάν λαός είμαστε οι μεγαλύτερες κατίνες....Δέν έχω τσακωθεί με κανέναν ,ούτε πρόκειται να το κάνω και δέν υπάρχει τίποτα κρυφό....είμαι 1000% Άκουαζον απο την ώρα που ξυπνάω μέχρι την ώρα που κοιμάμαι και αυτό δέν θα αλλάξει....

Όπως είπα και στην αρχή δυστυχώς κάποια προβλήματα (υγείας) στο οικογενειακό περιβάλλον που πέρασα και περνάω την στιγμή μου σας γράφω κάνουν αδύνατη την συμμετοχή μου στον διαχειριστικό 'ρόλο'.....

 

Κατά τα άλλα συνεχίζω το χόμπι μου και ελπίζω να σας ενημερώνω και να πληροφορώ με τα νέα μου.....

 

Ραντεβόύ στην συνάντηση του Σαββάτου στην οποία θα προσπαθήσω να είμαι για να περάσουμε ευχάριστα όπως πάντα!

  • Like 1
  • Sad 7
Link to comment
Share on other sites

Μητσο ευχομαι να ειναι ολα περαστικα φιλαρακι,να ειμαστε πρωτα υγειης και μετα τα αλλα ερχονται!

Link to comment
Share on other sites

Περαστηκα να ειναι ολα Δημητρη. Καθε εμποδιο για καλο. Παντα υγεια

Link to comment
Share on other sites

Κριμα Δημητρη γιατι με εσενα το φορουμ ειναι ενα επιπεδο πιο πανω...

Περαστικο να ειναι οτι σου ετυχε..

Ο χρονος ειναι ο καλυτερος γιατρος!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Περαστικα να είναι Δημήτρη, σου εύχομαι να πανε ολα καλα!

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη περαστικά και κουράγιο! Θυμήσου "ότι δεν σε σκοτώνει, σε κάνει πιο δυνατό!". :sword:

Ψηλά το κεφάλι και μην στενοχωριέσαι! Άσε εμάς να στεναχωριόμαστε για σένα... :bigemo_harabe_net-99:

Ξέρεις ότι σ 'αγαπάμε, γιατί άτομα σαν εσένα έχουν προσφέρει πολλά στο χόμπι μας και στο ΑΖ. Όσον αφορά τουλάχιστον την καρέκλα, είμαι σίγουρος ότι θα "χηρέψει", μέχρι που και πάλι θα γυρίσεις ΔΥΝΑΤΟΣ πίσω!  :thaman: 

 

 

Υ.Γ: αν νομίζεις ότι μπορούμε να βοηθήσουμε σε κάτι, απλά πες μας: :help:

Έγινε επεξεργασία - worldiver
Link to comment
Share on other sites

Η υγεία είναι το πιο σημαντικό Δημήτρη,ευχομαι σύντομα να πάρουν όλα τον καλό δρόμο!

Το φόρουμ και το χόμπυ μας γενικά είναι μια στιγμή χαράς στην καθημερινότητα μας.Το ταμπελάκι δεν προφέρει τιποτα απο μονο του,να είσαι καλά και η προσφορά και γνώση σου θα επανέλθει με όποιο τρόπο επιθυμείς,άλλα πραγματα προέχουν :)

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ απο καρδιάς... Ελπίζω να τα πούμε το Σάββατο! 

 

Πάρτε και μια φωτό απο ένα βίγκαν-ενυδρείο μου! 

 

IMG_20171207_193749.jpg

 

Όποιος θέλει πίστιες ή λευκοκεφάλα να μου πεί να φέρω

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε πολύ Δημήτρη για όσα έχεις κάνει και προσφέρεις στο Aquazone από τα παρασκήνια του forum. Ευτυχώς, το μικρόβιο δε περνάει και θα συνεχίζεις να μοιράζεστε τις γνώσεις σου, την αγάπη για τα ενυδρεία και τα ψάρια σου μαζί μας! 

Εύχομαι όλα να πάνε κατ' ευχή. Υγεία και ψυχική ηρεμία πάνω από όλα...

 

ΓΛΥΚΌ ΝΕΡΌ FOR EVER!!! :D

Link to comment
Share on other sites

καλη δυναμη Δημητρη,

η οικογενεια του aquazone, η οικογενεια σου δηλαδη, θα ειναι παντα εδω!

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος Husky_Jim έγραψε:

Σας ευχαριστώ απο καρδιάς... Ελπίζω να τα πούμε το Σάββατο! 

Πάρτε και μια φωτό απο ένα βίγκαν-ενυδρείο μου! 

IMG_20171207_193749.jpg

Όποιος θέλει πίστιες ή λευκοκεφάλα να μου πεί να φέρω

Εγώ δεν θα πω όχι για πίστιες, :) μια και οι δικές μου έχουν παραδώσει το πνεύμα...

Τη λευκοκεφάλα δεν την ξέρω καθόλου. Ταιριάζει με χρυσόψαρα & anchistrus ή θα τη ρημάξουν;

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη σου εύχομαι καλή δύναμη και σύντομα όλα τα δυσάρεστα να είναι παρελθόν. Αν χρειαστείς οτιδήποτε μην διστάσεις..

Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος worldiver έγραψε:

Εγώ δεν θα πω όχι για πίστιες, :) μια και οι δικές μου έχουν παραδώσει το πνεύμα...

Τη λευκοκεφάλα δεν την ξέρω καθόλου. Ταιριάζει με χρυσόψαρα & anchistrus ή θα τη ρημάξουν;

 

Μια χαρά θα είναι. Και να την φάνε καλό θα κάνει... :)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος Husky_Jim έγραψε:

 

Μια χαρά θα είναι. Και να την φάνε καλό θα κάνει... :)

Οπότε ναι, θα κάνεις τον κόπο να μου φέρεις λίγο από το καθένα... :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Λευκοκεφαλα και πιστια, δεν θα πω όχι.... Μήπως μπορείς όμως να μου τα κρατήσεις σε ένα ποτήρι μπύρα, μην ξεραθουν, μιας και θα αργήσω :D

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος DIMITRIOS έγραψε:

Λευκοκεφαλα και πιστια, δεν θα πω όχι.... Μήπως μπορείς όμως να μου τα κρατήσεις σε ένα ποτήρι μπύρα, μην ξεραθουν, μιας και θα αργήσω :D

 

Δασκαλε θα περασεις να νε παρεις να βαλω τις μπυρες ???

 

ps Λαθος θεμα κουρευουμε :(

Link to comment
Share on other sites

On 7/12/2017 at 8:40 ΜΜ, το μέλος Husky_Jim έγραψε:

Σας ευχαριστώ απο καρδιάς... Ελπίζω να τα πούμε το Σάββατο! 

 

Πάρτε και μια φωτό απο ένα βίγκαν-ενυδρείο μου! 

 

IMG_20171207_193749.jpg

 

Όποιος θέλει πίστιες ή λευκοκεφάλα να μου πεί να φέρω

 

Εάν περισσεύει τίποτα θα ήθελα!:bow:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 49 λεπτά, το μέλος rastaman έγραψε:

 

Δασκαλε θα περασεις να νε παρεις να βαλω τις μπυρες ???

 

ps Λαθος θεμα κουρευουμε :(

Εάν θες περνάω και σε παίρνω.

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος rastaman έγραψε:

 

Δασκαλε θα περασεις να νε παρεις να βαλω τις μπυρες ???

 

ps Λαθος θεμα κουρευουμε :(

εχεις δίκιο Βασιλη,λάθος το σχόλιο μου εδώ,πμ για τα υπόλοιπα :)

Link to comment
Share on other sites

Σπαμάραμε :poster_spam:το θέμα άθελά μας... Για την ακρίβεια το κάναμε sodade (= χαρμολύπη), όπως λέει και η Cesaria Evora... Ίσως αυτό είναι που ταιριάζει στο χαρακτήρα του @Husky_Jim και πιστεύω ότι τον κάνει περήφανο, να προσφέρει ακόμα και όταν έχει σοβαρά προβλήματα...  :bigemo_harabe_net-146:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...