Jump to content

Coral box d300 plus Skimmer


Recommended Posts

πριν 1 ώρα, το μέλος Sriz έγραψε:

Το πιο πιθανό.εχω μπερδευτεί όμως με το συγκεκριμένο σαϊτ.οπως του Λούκα πιο πάνω. Από Ευρώπη τα παραγγέλνεις από Κίνα σου έρχονται. Και ερωτώ. Ποιος θα πληρώσει το τελωνείο? Εγώ.μαλλον πρέπει πρώτα να στέλνεις mail  με την παραγγελία και να σου πουν σίγουρα αν έρθει από Ευρώπη η όχι. Να ειμαι και εγώ καλυμμένος. 

Και πριν μια ώρα με πήρανε τηλέφωνο από το ταχυδρομείο. Σήμερα ήρθε το πακέτο από Κίνα με 24 € δασμούς! Το οzon generator έκανε 30, άλλα 10 τα μεταφορικά για αποστολή υποτίθεται από Βέλγιο, και τελικά συν 24 € δασμούς, δηλαδή επιπλέων ένα ποσό, όσο κόστιζει αρχικά η συσκευή. Και βέβαια άργησε ΠΑΡΑ πολύ. Είχα κάνει την παραγγελία 24 Νοεμβρίου. Οπότε παιδιά πολύ προσοχή, στο μέλλον να διευκρίνιζετε από πού θα σας τα στέλνει, μην την πατήσετε όπως εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω παρηγγειλα το coral box d500 plus απο fishstreet (αποθηκη HK) στις 22/1. Παρακολουθω tracking και αυριο θα παω να παραλαβω. Δεν εδειξε να περασε τελωνειο ουτε μου ζητηθηκε αποδειξη Paypal. Θα σας ενημερωσω αυριο για τυχον εξτρα εξοδα. 

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος Mr.Puff έγραψε:

Και πριν μια ώρα με πήρανε τηλέφωνο από το ταχυδρομείο. Σήμερα ήρθε το πακέτο από Κίνα με 24 € δασμούς! Το οzon generator έκανε 30, άλλα 10 τα μεταφορικά για αποστολή υποτίθεται από Βέλγιο, και τελικά συν 24 € δασμούς, δηλαδή επιπλέων ένα ποσό, όσο κόστιζει αρχικά η συσκευή. Και βέβαια άργησε ΠΑΡΑ πολύ. Είχα κάνει την παραγγελία 24 Νοεμβρίου. Οπότε παιδιά πολύ προσοχή, στο μέλλον να διευκρίνιζετε από πού θα σας τα στέλνει, μην την πατήσετε όπως εγώ.

Απαράδεκτο!!!!

 

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος fishbone! έγραψε:

Απαράδεκτο!!!!

 

Ναι φίλε, εντελώς απαράδεκτο. Και ήθελα να ξέρω. Τα 24 € είναι ταρίφα στους εκτελωνισμούς, ή εξαρτάται από την τιμή και το βάρος του αντικειμένου; Πραγματικά δεν έχω ιδέα.

Link to comment
Share on other sites

Johkouf τελικά παρέλαβες? Σου ήρθε το plus? 

Deltec mc 500 χρησιμοποιεί κάποιος να μου πει τη γνώμη του?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...