Jump to content

Recommended Posts

Για να σας επαναφέρω στην τάξη! Το Σάββατο παίζει η συγκέντρωση Μαρτίου και απ΄ότι βλέπω το'χετε ξεχάσει! Για πάμε γερά για συμμετοχές:sword:

 

 

Και επειδή μπήκε αλλά μάλλον δεν του δώσατε σημασία, να σας επισημάνω ότι το βίντεο από την κοπή πίτας 2018 είναι ήδη διαθέσιμο, θα το βρείτε στο θέμα που επαναφέρω, με επεξεργασία από τον @giorgosmarios :

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εκτός απροόπτου θα είμαι κι εγώ εκεί..Έρχομαι σπάνια γι'αυτό ελπίζω να έρθετε όσοι μπορείτε να σας δω και γω..

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Skoti έγραψε:

Εκτός απροόπτου θα είμαι κι εγώ εκεί..Έρχομαι σπάνια γι'αυτό ελπίζω να έρθετε όσοι μπορείτε να σας δω και γω..

Κάτι θα κάνουμε για σένα!!! :hehe @mixalisdarras92

Έγινε επεξεργασία - gifil
Link to comment
Share on other sites

Πανε δυο χρονια απο την τελευταια μου συναντηση μαζι σας. Τελευταια φορα ηταν στο ολιμπικο....πληροφοριες λενε για φλοκαφε στο village στο φαληρο ισχυει; και τι ωρα παρακαλω;...μια ερωτηση που πολλοι σαν και μενα θα σκεφτονται. Μετα απο τοσο καιρο αποχης ειμαι ευπροσδεκτος;

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, elkaranasos said:

Πανε δυο χρονια απο την τελευταια μου συναντηση μαζι σας. Τελευταια φορα ηταν στο ολιμπικο....πληροφοριες λενε για φλοκαφε στο village στο φαληρο ισχυει; και τι ωρα παρακαλω;...μια ερωτηση που πολλοι σαν και μενα θα σκεφτονται. Μετα απο τοσο καιρο αποχης ειμαι ευπροσδεκτος;

Ισχύει..Οι συναντήσεις γίνονται στο Δελτα Φαλήρου στα Flocafe δίπλα στα Village Cinemas.Από τις 6 το απόγευμα και μετά μαζευόμαστε οι ψαροκαμμένοι..

Όσο για τον αν είσαι ευπροσδεκτος κι εσύ και πολλοί άλλοι φίλοι που λόγω διαφόρων προβλημάτων αλλά και κακής ψυχολογίας δεν παρευρισκόσασταν στις συναντήσεις η απάντηση είναι μία και πιστεύω οτι συμφωνούμε όλοι.

Θέλουμε όσο περισσότερο κόσμο γίνεται για να αναζωογονούμε το χόμπι και να πηγαίνουμε το χόμπι μπροστά ακόμα και σε αυτές τις δύσκολες καταστάσεις..

Ελπίζω να δω μπόλικο κόσμο..  :):) 

Link to comment
Share on other sites

πριν 49 λεπτά, το μέλος elkaranasos έγραψε:

Πανε δυο χρονια απο την τελευταια μου συναντηση μαζι σας. Τελευταια φορα ηταν στο ολιμπικο....πληροφοριες λενε για φλοκαφε στο village στο φαληρο ισχυει; και τι ωρα παρακαλω;...μια ερωτηση που πολλοι σαν και μενα θα σκεφτονται. Μετα απο τοσο καιρο αποχης ειμαι ευπροσδεκτος;

Ελα θα σε βλεπω καθε Σάββατο. Διπλα εισαι σχεδον με τη μηχανη! Σε περιμενουμε Λευτερη!!!!

Link to comment
Share on other sites

Gifil ελπιζω να δω και σενα οσο για την απορια μου ειμαι σιγουρος οτι πολλοι την εχουν για διαφορους λογους τα λεμε το Σαββατο λοιπον

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Παρόν εκτός απροόπτου βέβαια.:bigemo_harabe_net-53:

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος Skoti έγραψε:

Εκτός απροόπτου θα είμαι κι εγώ εκεί..Έρχομαι σπάνια γι'αυτό ελπίζω να έρθετε όσοι μπορείτε να σας δω και γω..

 

Εσύ ν'αφήσεις τα "εκτός απροόπτου", που πας να μας την κάνεις μ'ελαφρά πηδηματάκια! Το΄χεις υποσχεθεί από την κοπή της πίτας, οπότε θα'ρθεις να σε γνωρίσουμε από κοντά! :hehe

 

πριν 2 ώρες, το μέλος elkaranasos έγραψε:

Πανε δυο χρονια απο την τελευταια μου συναντηση μαζι σας. Τελευταια φορα ηταν στο ολιμπικο....πληροφοριες λενε για φλοκαφε στο village στο φαληρο ισχυει; και τι ωρα παρακαλω;...μια ερωτηση που πολλοι σαν και μενα θα σκεφτονται. Μετα απο τοσο καιρο αποχης ειμαι ευπροσδεκτος;

 

Οι πληροφορίες καλά λένε, εσύ να δώσεις επιτέλους δυναμικό παρών, μετά τις 6μμ ! Για τιμωρία θα μας φέρεις λίγη πίστια, που κατά σύμπτωση σ'όλους μας πηγαίνει κατά διαόλου και αναρωτιόμαστε το γιατί... :thumbsu:

 

Έγινε επεξεργασία - worldiver
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος elkaranasos έγραψε:

Πανε δυο χρονια απο την τελευταια μου συναντηση μαζι σας. Τελευταια φορα ηταν στο ολιμπικο....πληροφοριες λενε για φλοκαφε στο village στο φαληρο ισχυει; και τι ωρα παρακαλω;...μια ερωτηση που πολλοι σαν και μενα θα σκεφτονται. Μετα απο τοσο καιρο αποχης ειμαι ευπροσδεκτος;

Τα υπολοιπα απο κοντα .................................

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος elkaranasos έγραψε:

Πανε δυο χρονια απο την τελευταια μου συναντηση μαζι σας. Τελευταια φορα ηταν στο ολιμπικο....πληροφοριες λενε για φλοκαφε στο village στο φαληρο ισχυει; και τι ωρα παρακαλω;...

 

Μιλας για πανω απο 5 χρονια δηλαδη :hehe

Τα υπολοιπα βρισκονται εδω 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ετσι για να βλεπουμε καινουρια προσωπα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν ενδιαφέρεται κανείς για κερατόφυλλο, να το δηλώσει για να του φέρω!  :thumbsu:

 

Επίσης αν κάποιος έχει γαρίδες red cherry και θα ήθελε να τις αραιώσει γιατί γέννησαν, just let me know, είμαι πρόθυμος να τον βοηθήσω!  :hehe

Link to comment
Share on other sites

Κουφαλες ξεκινατε να ρχεστε! Ειμαι απελπιστικα μονος.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Sturm said:

Κουφαλες ξεκινατε να ρχεστε! Ειμαι απελπιστικα μονος.

Χαχαχαχαχα γεμίζουμε νερό στον gifil και ξεκινάμε..

Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος Sturm έγραψε:

Κουφαλες ξεκινατε να ρχεστε! Ειμαι απελπιστικα μονος.

Χαχαχαχαχααα.... :hehe

Ήρθες και εσύ μια φορά νωρίς και έπληξες! Βράζω ξύλα/πέτρες για φίλο και έρχομαι!

Link to comment
Share on other sites

Οποιος ψαροκαμμενος έχει κανένα φράγκ που πάει για πέταμα γίνομαι και κάδος...χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Στις θεσεις μας καθεται αλλο φορουμ!

 

πριν 27 λεπτά, το μέλος worldiver έγραψε:

Χαχαχαχαχααα.... :hehe

Ήρθες και εσύ μια φορά νωρίς και έπληξες! Βράζω ξύλα/πέτρες για φίλο και έρχομαι!

 

Ωωω μην ξηγιεσαι ετσι. Εγω παντα νωρις ερχομαι!

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος Sturm έγραψε:

Στις θεσεις μας καθεται αλλο φορουμ!

 

Τιιιιιι?????

Ντου τωρα:ballistic:

 

Έμπλεξα σήμερα και θα έρθω ψιλοαργα μάλλον. Ελπίζω να σας βρω εκει.

Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια συγκέντρωση του ΑΖ εξελίχτηκε όμορφα, αυτή τη φορά σε πιο οικογενειακό στιλ, με τους γλυκούς και τους αλμυρούς μαζί στο μεγάλο τετράγωνο τραπέζι, να συζητούν για -τι άλλο- το αγαπημένο τους χόμπι...

1.thumb.JPG.0223b0b9ac3ed57324e6eb91025c0468.JPG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2.thumb.JPG.c7323e56f9c81438cfc579be99e6bb29.JPG

...περιττό είναι να πούμε ότι μετά τις 9:30'μμ οι αλμυροί αποχώρησαν με το φόβο μήπως και κάποιο φραγκάκι κουνήθηκε 1mm από τη θέση του :hehe  και οι γλυκούληδες έμειναν στο μαγαζί για να τα τσούξουν λίγο ακόμα, :cheers: μιας και είχαν χαρτί εξόδου από τη γυναίκα τους!   :lmao:

 

Το καλό είναι ότι γνωρίσαμε επιτέλους και κάποιους φίλους εκτός Αθηνών, που είχαμε ανταλλάξει απόψεις στο ΑΖ. :bigemo_harabe_net-64:

Έγινε επεξεργασία - worldiver
  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Οταν η λιμνη.....

IMG_20180310_195352.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...