Jump to content

Τα Αγγελοψαρα μου τρώνε τα κερατοφυλα


Recommended Posts

Βρε παιδιά.. Έβαλα σήμερα 4 Κερατοφυλα στο ενυδρείο και τα Αγγελοψαρα πηγαίνουν και τα τσιμπάνε.. Αλλά δεν τα τρώνε.. Τι σκατά να κάνω; 

Link to comment
Share on other sites

Γιατρέ μου, μην σκας με τα ψαράκια, ασχολήσου καλύτερα με τους ασθενείς σου! :hehe

 

Τα αγγελόψαρα δεν θες να σου φάνε το κερατόφυλλο, το βάζεις για να σου τραβήξει τα νιτρικά από το ενυδρείο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/3/2018 at 11:32 ΜΜ, το μέλος worldiver έγραψε:

Γιατρέ μου, μην σκας με τα ψαράκια, ασχολήσου καλύτερα με τους ασθενείς σου! :hehe

 

Τα αγγελόψαρα δεν θες να σου φάνε το κερατόφυλλο, το βάζεις για να σου τραβήξει τα νιτρικά από το ενυδρείο.

Χαχαχαχαχα Μάλλον δεν κατάλαβες την ερώτηση μου φίλε.. Συγνωμη για την καθυστέρηση αλλά δεν ξέρω κ καλά από φόρουμ...  Απλός περιέγραψαν την κατάσταση του Αγγελοψαρου. Δεν έβαλα το κερατόφυλα για τροφή μέσα απλός ανησύχησα γιατί μου το μασούσε.. Ένταξη τώρα όμως σταμάτησε και δεν το πειράζει καν...

Link to comment
Share on other sites

γενικά τα σκαλαρια τσιμπολογούν ότι χωράει στο στόμα τους καμιά φορά για να το φάνε άλλοτε πάλι απο βίτσιο. πχ παλιότερα εγώ δεν μπορούσα να έχω μοος ένα μόνο ψάρι την μαδούσε ενώ τα άλλα δεν την πείραζαν καν. Είναι και θέμα χαρακτήρα του ψαριού, έχουν και αυτά κάποιους παλιοχαρακτήρες :) 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...