Jump to content

Μαλαγανιες!!!


Recommended Posts

Ολα τα πραγματα στη ζωη εχουν την ωρα τους και τον τροπο τους!Απο την στιγμη που δρομολογηθηκε το μεγαλο ενυδρειο για την νεροχελωνα μας,αρχισα να εχω σκεψεις για το 100λιτρο που θα εμενε αδειο.Η πιο κυριαρχη απ'αυτες ηταν να αφιερωσω το ενυδρειο  στον αλλο μεγαλο μου ερωτα.....τους μονομαχους!Θα το χωριζα στη μεση με μπλε σφουγγαρι και θα φιλοξενουσα δυο απο αυτα τα υπεροχα ψαρια.Ολα αυτα μεχρι την καταραμενη στιγμη που αρχισα την περιηγηση στα nano reef.Το μοιραιο δεν αργησε να συμβει!Ενας καινουριος ερωτας γεννηθηκε[εχω και τσιγγανα καρδια] και αρχισα να ρωταω ,να διαβαζω κ.τ.λ.Σχεδον το αποφασισα αλλα χρειαζομουν και την συγκαταθεση της γυναικας μου.Ετσι εστησα σημερα το βρωμικο κολπο μου....:angel:Βγηκα απογευμα στον κηπο μας και εφτιαξα το πιο ομορφο και χρωματιστο μπουκετακι που εχετε δει ποτε.Μπηκα μεσα της το προσεφερα και πηγα να συνεχισω τον καφε μου.Μετα απο λιγη ωρα γυρισα ταχα  αδιαφορα και ειπα....''Ρε παιδια τι να το κανουμε το αδειο ενυδρειο μετα?Δεν εχουμε και που να το αποθηκευσουμε''.Μια αμηχανη σιωπη απλωθηκε και μετα μου ηρθε η ιδεα....''Μηπως να το καναμε θαλασσινο?''.''Ναι με νεμο! ''προσθεσε η μικρη μου κορη .''Ειναι πολυ ωραιοι η νεμο ''ειπε η γυναικα μου''Τι χρειαζεται για θαλασσινο,ειναι δυσκολο''Αυτο ηταν!!!Την επομενη στιγμη της εδειχνα διαφορα nano reef και μου ζητησε και κοραλια!!!Ο κυβος εριφθη!Απο Σεπτεμβρη βουρ για θαλασσινο!Φιλοι μου θελει τροπο οχι κοπο!:devil:

20180325_180054.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Ομολογουμένως έπραξες πολύ έξυπνα, χτύπησες στο συναισθηματικο κομμάτι την γυναίκα και μετέτρεψες τα παιδιά σε δούρειο ίππο, εύγε! :bow:

Μιας και διάβασα κάτι για κήπο, δεν την πας καμιά τριανταφυλλια, να στήσεις και λίμνη για κοι; :hehe

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Μη με φυτιλιαζεις τωρα γιατι την ωρα που μαζευα τα λουλουδακια αυτο σκεφτομουνα!!!Απλα ημουν σε διλλημα.....Στο κηπο η σε μια τεραστια χτιστη ζαρντινιερα που εχουμε [2.50Χ1] που ειναι ηδη μονωμενη και το μονο που εχω να κανω ειναι να βγαλω απο μεσα το χωμα!

Link to comment
Share on other sites

πολύ ωραία αλλά μην προδώσεις και το γλυκό απο το οποίο προερχόμαστε σχεδόν όλοι.

και κάτι ακόμη γυναίκες είναι αυτές μην περιμένεις έως τον Σεπτέμβριο δεν ξέρεις μπορεί να αλλάξει γνώμη έως τότε, για αυτό αρχίνα άμεσα.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος Χρήστος έγραψε:

πολύ ωραία αλλά μην προδώσεις και το γλυκό απο το οποίο προερχόμαστε σχεδόν όλοι.

και κάτι ακόμη γυναίκες είναι αυτές μην περιμένεις έως τον Σεπτέμβριο δεν ξέρεις μπορεί να αλλάξει γνώμη έως τότε, για αυτό αρχίνα άμεσα.

Το γλυκο ποτε!!!Ειναι η πρωτη αγαπη.Αμεσα με τιποτα!Εχω πολυ δουλιτσα ακομα με της χελωνας.Αλλα αν αλλαξει γνωμη κατι θα σκαρφιστω!

Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταιο καιρο εχεις ανοιξει πολα μετωπα....τι τζαμας εχεις γινει, τι κηπουρος, τι χημικος μηχανικος....τωρα και reefας εφαρμοζοντας μεθοδους ψυχολογικου ενδοοικογενιακου εξαναγκασμου...u re my hero.:bow:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 16 λεπτά, το μέλος corto maltese έγραψε:

Τον τελευταιο καιρο εχεις ανοιξει πολα μετωπα....τι τζαμας εχεις γινει, τι κηπουρος, τι χημικος μηχανικος....τωρα και reefας εφαρμοζοντας μεθοδους ψυχολογικου ενδοοικογενιακου εξαναγκασμου...u re my hero.:bow:

Που εισαι ρε φιλε μπεκρη?Σ'εχασα!Παλι σε καπηλεια γυρνουσες?Με κολακευεις!Ενας απλος μαλαγανας ειμαι!:sarcasm:

Link to comment
Share on other sites

βλεπω τις φωτο απο τα καμωματα σου παρεα με ενα bushmills 10 ετων:drunk:τσιν τσιν.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Το επαιξες άριστα και απ' οτι φαίνεται κέρδισες! 

Πολλά μπράβο!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...