Jump to content

Επικείμενη συνάντηση Θεσσαλονίκης


Χρήστος

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλοι την παρέα.

Πριν κάποια χρόνια που και που διοργανώναμε κάποιες συναντήσεις στην συμπρωτεύουσα μικρές μεν αλλά με όμορφο κλίμα.

Η υπερβολική χαλαρότητα όμως που αντιπροσωπεύει τους βόρειοελλαδίτες είχε ως αποτέλεσμα να ξεχαστούμε τελείως. :) 

 

Σκεφτήκαμε ότι ίσος θα μπορούσαμε να ξανά επαναφέρουμε μια τέτοια συνάντηση στην Θεσσαλονίκη, να γνωριστούμε, να τα πούμε και γιατί όχι να ανταλλάξουμε και διάφορα καλούδια επί της ευκαιρίας.

 

Ως ημερομηνία σκεφτήκαμε για το ΣΚ στις 19-20 Μαΐου και ως πιθανή ώρα 4 το απόγευμα.

 

Το αν θα γίνει ή όχι θα εξαρτηθεί καθαρά απο εσάς.

Φυσικά αν στην τελική γίνει θα είμαι παρόν και απο όσο ξέρω και ο SKOTI (πάντοτε εκτός απροόπτου).

 

Όσοι πιστεύεται ότι θα μπορούσατε και θα θέλατε να βρίσκεστε σε μια τέτοια συνάντηση δηλώστε παρόν, ώστε να τα κανονίσουμε και να ορίσουμε μια σταθερή ημερομηνία και το καφέ στο οποίο θα γίνει η συνάντηση.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Τελεια!! Επιτελους θα γίνει μια συνάντηση στην Βόρεια Ελλάδα, βλέπουμε όλο νότια και ζηλευουμε (καλοπροαιρετα παντα)

 

I am in :D:D 

Link to comment
Share on other sites

Παίδες δε βλέπω κίνηση..

Για πείτε και οι υπόλοιποι Βορειοελλαδίτες αν έχετε όρεξη για μια τέτοια συνάντηση..

Link to comment
Share on other sites

Οι Αθηναίοι θα δώσουν το παρών! 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

ΠΟλυ καλη σκεψη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ναι!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ φυσικά και θα έρθω εκτός σοβαρού απροόπτου,  και θα φέρω και κάποια φραγκακια μαζί μου!!

Τώρα αν έρθει και κανένας Αθηναίος θα έχει και άλλα γούστα! 

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται παιδια θα ειναι τελειο !!

Link to comment
Share on other sites

Ας το επαναφέρουμε λιγο το θέμα παιδιά διότι μέχρι τέλος του μήνα θα πρέπει να γνωρίζουμε αν τελικά  θα την κάνουμε την συνάντηση η όχι. Περιμένουμε να δηλώσετε ενδιαφέρον οι Βορειοελλαδίτες και όποιοι άλλοι θέλετε εννοειτε για να χουμε μια εικόνα. Προσωπικά θέλω πολύ να γίνει η συνάντηση αλλά σπρώξτε με...χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...