Jump to content

Συνάντηση στην Θεσσαλονίκη


Χρήστος

Recommended Posts

πριν 51 λεπτά, το μέλος Χρήστος έγραψε:

Όποιον τον περισσεύει πάσης φύσεως moss και φυτά επιφανείας ας φέρει μαζί του, χρειάζομαι μπόλικο πράγμα ιδιαίτερα σε moss.

Όποιος χρειάζεται χέλια ξυδιού, ινφουσόρια και δροσόφυλλα ας με ενημερώσει έχω και μικρο βορμ αλλά έχουν ακάρεα παρόλο αυτά όποιος θέλει τον φέρνω. 

Δεν ξέρω αν θα έχω και αρκετά springtail και mini γρύλους (2-3mm) γιατί αναπαράγονται λίγο ποιο αργά αυτά, αλλά ας το έχετε υπόψη.

 

Άντε να μαζευόμαστε ξέρω ότι υπάρχουν αρκετοί ακόμη απο Θεσσαλονίκη και πέριξ. :) 

 

Οοο εγω θα ήθελα λίγα χέλια ξυδιού και θα σου φέρω εγώ μπόλικη μοςς..

Αν θέλει κάποιος άλλος κάτι απο φυτά ας πειι.. ;) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μπορώ να φέρω καμια δεκαριά γαριδακια red cherry αρκετά μικρού μεγέθους(δική μου γέννα).

Θα σας έλεγα και για κανένα φυτό που κούρεψα αρκετά αλλά επειδή έχει αρκετύτσικα σαλιγκάρια λαθρεπιβάτες δεν.....

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω θα σας στεναχωρήσω λιγακι..

Προεκυψε ενα προβλημα υγειας και θα πρεπει εκτακτως να ειμαι εκτος ολο το Σκ και πιθανον και μεχρι τα μεσα της επομενης βδομαδας...

Οποτε μαλλον δεν θα μπορεσω λογικα εκτος αν μπορεσω να ξεφυγω για λιγο δεν ξερω.. :( 

Link to comment
Share on other sites

πριν 10 λεπτά, το μέλος panos nts έγραψε:

Παιδια εγω θα σας στεναχωρήσω λιγακι..

Προεκυψε ενα προβλημα υγειας και θα πρεπει εκτακτως να ειμαι εκτος ολο το Σκ και πιθανον και μεχρι τα μεσα της επομενης βδομαδας...

Οποτε μαλλον δεν θα μπορεσω λογικα εκτος αν μπορεσω να ξεφυγω για λιγο δεν ξερω.. :( 

 

Γραψτε ακυρο βλακεια ειπα νομιζα αυριο ειναι.. το αλλο σαββατο ραντευου κοσμοςς.. ;) 

Link to comment
Share on other sites

Θα κουρεψω τα "γκαζον" μου, εχω και emersed. Και αρκετο weeping moss. Με σαλιγκαρια κατι θα κανουμε(γαλαζοπετρα). Να φερω και εγω γαριδες; Θελει κανενας;

Θα φερω και daphnia και microworms kai grindal.

Link to comment
Share on other sites

εγώ δεν έχω πρόβλημα με τα σαλιγκάρια αντιθέτως τα θέλω, βασικά θέλω περισσότερο φυτά emersed για το aquaterarium και κατά προτίμηση μος όποτε ότι σας περισσεύει εδώ είμαι εγώ με ή χωρίς σαλιγκάρια. Δεν χρειάζομαι καθαρόαιμα submersed εκτός αν είναι φυτά επιφάνειας.

Link to comment
Share on other sites

Εγω θελω να μου φςρετε σαλιγκαρακια απλα να ξερετε δεν θα εχουν πολυ καλη καταληξη καθως εχω παφερ..

Περισσοτερο για να ακονιζουν τα δοντια τους..

Αππ φυτα θα φερω επιφανειας θα φερω και οτι εχω σε περισσευμα..

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, antonis t83 said:

Πόσοι είναι οι θαλασσινοι που θα έρθουν???

:zoro:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ημίαιμος..Παίζω σε διπλό ταμπλό θαλασσινό και γλυκό :)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παίδες η συνάντηση θα πραγματοποιηθεί αυτό το Σάββατο 19/05/2018 και ώρα συνάντησης 16:00 και αυτό φυσικά οφείλεται  στην συμμετοχή  σας στο καφε tothelo που είναι στο cosmos. Αύριο το πρωί θα σας αναφέρω και κάποιους τρόπους προσέγγισης του χώρου αν είστε στο κέντρο η αν έρχεστε από γύρω μέρη.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε σεις βαλατε και άντιστροφη μέτρηση για το Γεγονος......

Τςτςτς

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ said:

Καλά ρε σεις βαλατε και άντιστροφη μέτρηση για το Γεγονος......

Τςτςτς

Ξεφύγαμε!!! χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Προς ενημέρωση όλων σε αυτό το site μπορείτε να βρείτε πώς θα φτάσετε στο cosmos με αυτοκίνητο, λεοφωρείο ή ταξί.

Ελπίζω να σας βοηθήσει και ότι απορίες έχετε ρίξτε τες..  ;)  

https://www.medcosmos.gr/join/gr

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 54 λεπτά, το μέλος ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ έγραψε:

Καλά ρε σεις βαλατε και άντιστροφη μέτρηση για το Γεγονος......

Τςτςτς

Συνηθίζεται στα μεγάλα γεγονότα, ...εε πως να το κάνουμε μετά απο τόσα χρόνια είναι μεγάλο γεγονός που θα μαζευτούμε έστω και λίγοι.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά μου για δωρεάν μεταφορά ισχύει αν κάποιος έχει πρόβλημα...

 

Τα λέμε από κοντά λοιπόν

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

On 16.05.2018 at 9:53 ΠΜ, το μέλος Χρήστος έγραψε:

Καλο!!!!! Απλα μια ερωτηση.... Αν θα μας δουν εκει με μοςς, ψαρια, φυτα, γαριδες, - δεν θα μας διωξουν απο΄κι;;;;;;! :hehe

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος natateo έγραψε:

Καλο!!!!! Απλα μια ερωτηση.... Αν θα μας δουν εκει με μοςς, ψαρια, φυτα, γαριδες, - δεν θα μας διωξουν απο΄κι;;;;;;! :hehe

 

Μπά σε κάθε συνάντηση το ίδιο μπάχαλο γίνετε! :D

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε όλους,

Σήμερα είναι η μέρα της συνάντησης για να μην ξεχνιόμαστε..Είμαι ήδη καθοδόν για Θεσσαλονίκη και πιστεύω θα περάσουμε καλά και θα γελάσουμε..Τα λέμε εκεί λοιπόν από τις 4 και μετά!! ;) Οποιοσδήποτε συναντήσει δυσκολίες για το πώς φτάνουμε η οτιδήποτε άλλο να μου στείλει πμ.

Έγινε επεξεργασία - Skoti
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Θέλει κάποιος να του φέρω κάτι εκτός από την μοςς του Χρήστου??

Link to comment
Share on other sites

Αν σε πρόλαβα και έχεις κι άλλη μοςς φέρε λίγη.. Μη τρελενεσαι όμως κιόλας ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα φερω μια χουφτα θα την μοιρασουμε στα 2.. ;) 

Link to comment
Share on other sites

Είμαι στο καφέ tothelo οπως είχαμε πει οποίος έρθει και πει στα κοριτσια στην είσοδο για τη συνάντηση θα τον φέρουν σε μένα..

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν η συνάντηση έγινε σε πλήρες μυστικοπάθεια, :detective2: για αυτό δεν θα δεν θα δείτε φωτογραφίες, :bigemo_harabe_net-83:δεν ξέρω καν αν πρέπει να αναφέρω και τα ονόματα που συμμετείχαν ή τον αριθμό. :rasp::hehe

 

Απλά περάσαμε πολύ καλά.- 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...