Jump to content

Σκεψεις για συγκατοικους σε δισκους


M.Drizos

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολουσ.σκεφτομαι εδω κ αρκετο καιρο να βαλω παρεα στα δισκακια μου (5)κ δεν εχω ιδεα τι ψαρακια θα μπορουσα να εχω μαζι τουσ εκτοσ απο τετρασ.

θελω να βαλω ψαρακια μεσαιου μεγεθουσ αλλα δεν εχω κατι συγκεκριμενο στα υποψειν.το ενυδρειο ειναι ριο 400

 

Link to comment
Share on other sites

-Κοπάδι Corydoras

-Ζευγάρι Ancistrus ή Peckoltia

-Ζευγάρι Apistogramma ή Dicrossus

 

Τί σου αρέσει απο τα παραπάνω? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 22 λεπτά, το μέλος Husky_Jim έγραψε:

-Κοπάδι Corydoras

-Ζευγάρι Ancistrus ή Peckoltia

-Ζευγάρι Apistogramma ή Dicrossus

 

Τί σου αρέσει απο τα παραπάνω? 

 

Link to comment
Share on other sites

 Φιλε husky αρχικα να πω οτι νομιζω εχουμε γνωριστει κ μιλησει απο κοντα μεσω του κωστα του ρασταφαριαν σε κοπη πιτασ  πριν 2 χρονια.ειχα παρει τον red melon..λοιπον corys θα βαλω οταν δεσουν λιγο τα φυτα μου τα αλλα δεν τα γνωριζω θα τα κοιταξω κ θα σου πω.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος Δημητρης Τ έγραψε:

Εγώ έχω βάλει καρδιναλιους.

Πολυ ωραιοι αδερφε ειχα κ γω παλαιοτερα. κατι που με χαλαει ομωσ με τα τετρα ειναι οτι εχουν μικροι διαρκεια ζωησ.μονο οι ροδοστομοι βαστανε χωρισ ασθενειεσ κτλ κ σε θερμοκρασιεσ 28+.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για την διάρκεια ζωής να σ πω την αλήθεια. 28+Δεν χρειάζεται να έχεις.οι ροδοστομοι έχουν πολύ πιο νευρικό κολύμπι κ νομίζω τους στρεσαραν λιγάκι.βεβαια εχουν καλυτερο κοπαδιασμα.βαλε αν θες καμία φωτο Η παρουσίασε το ενυδρείο σου.

Link to comment
Share on other sites

πριν 37 λεπτά, το μέλος Δημητρης Τ έγραψε:

Δεν ξέρω για την διάρκεια ζωής να σ πω την αλήθεια. 28+Δεν χρειάζεται να έχεις.οι ροδοστομοι έχουν πολύ πιο νευρικό κολύμπι κ νομίζω τους στρεσαραν λιγάκι.βεβαια εχουν καλυτερο κοπαδιασμα.βαλε αν θες καμία φωτο Η παρουσίασε το ενυδρείο σου.

Τωρα το καλοκαιρι εχω κ παραπανω απο 28..οσο για το στρες να πω οτι εχω την ατυχεια στα 5  ψαρια να εχω 2 ζευγαρια!!

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 19 ώρες, το μέλος M.Drizos έγραψε:

 

Τα apistogramma ειναι ωραια.εχω δει δει πολλα βιντεακια τελευταια με βιοτοπικα δισκαδικα στο εξωτερικο κ θα θελα να αναφερω ορισμενα παρακατω

 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...