Jump to content

SOS χελιδονακια σε κινδυνο


Recommended Posts

αυτά είναι πολύ καλά νέα μπράβο.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Και μόνο η προσπάθεια που έκανες για να μπορέσουν να επιβιώσουν είναι αρκετή. :thumbsu: Εύχομαι να βρούνε τα μικράκια τον δρομο τους. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να μεγαλώσουν και να μας ξανα ερθουν του χρονουυ.. ^_^

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εμάς φέτος μας επισκέφτηκε μια Δεκαοχτουρα, έκανε την φωλιά της ανάμεσα στα φυτά του μπαλκονιού. Τις πρώτες μέρες καθόταν πάνω στα αυγά της. Τώρα πλέον έχουν βγει πουλάκια και τα προσέχει εκείνη. Ήθελα να τους βάλω φαγητό αλλά άφησα την μητέρα φύση να κάνει την δουλειά της. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 13 ώρες, το μέλος Constantinos_S έγραψε:

Εμάς φέτος μας επισκέφτηκε μια Δεκαοχτουρα, έκανε την φωλιά της ανάμεσα στα φυτά του μπαλκονιού. Τις πρώτες μέρες καθόταν πάνω στα αυγά της. Τώρα πλέον έχουν βγει πουλάκια και τα προσέχει εκείνη. Ήθελα να τους βάλω φαγητό αλλά άφησα την μητέρα φύση να κάνει την δουλειά της. 

Καλυτερα να αφησεις την φυση να το κανει ναιι..

Εγω δεν είχα άλλη επιλογη για αυτοτο έκανα αυτο.. :/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
πριν 10 ώρες, το μέλος aquaMarina έγραψε:

Ψαχνω να βρω που ειναι τα κεφαλια αχαχαχα

 

Δεν ειναι ευκολη διαδικασια και θελει χρονο.. τα εδωσα σε κεντρο περιθαλψης αγριων ζωων και μου εστειλαν φωτος την μερα της απελευθερωσης.. οτι καλυτερο.. ^_^

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος panos nts έγραψε:

 

Δεν ειναι ευκολη διαδικασια και θελει χρονο.. τα εδωσα σε κεντρο περιθαλψης αγριων ζωων και μου εστειλαν φωτος την μερα της απελευθερωσης.. οτι καλυτερο.. ^_^

Την καλυτερη αποφαση πηρες. Και η ανταμοιβη ειναι οτι τα ειδες να πετουν, μπραβο σου

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 26 λεπτά, το μέλος Oresths_S έγραψε:

Την καλυτερη αποφαση πηρες. Και η ανταμοιβη ειναι οτι τα ειδες να πετουν, μπραβο σου

 

 

Απλά δεν μπορώ να αφήνω κάτι στην μοιρα του ενώ ξέρω ότι μπορώ να κάνω εγώ κάτι.. Το έχω βάρος στην συνειδηση μου.. Αλλα ναι ευτυχως όλα πήγαν μια χαρα!! ^_^ 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...