Jump to content

Εφτασαν οι...... μακεδονομαχοι


rafael

Recommended Posts

πριν 2 ώρες, το μέλος rafael έγραψε:

Οι μονομα;χοι του aquazone οργωνουν την Ελλαδα αυτη την περιοδο!Πανω κατω,κατω πανω!

άσε φιλαράκι....

έχουμε τρελαθεί στο δρομολόγιο 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 116
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τελικα τι εγινε με τ ψαράκια τα χώρισες?? Σταματησαν οι τσακωμοι??

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι επαιξε,αλλα ξαφνικα σταματησαν τα κυνηγητα,ο Αλεξανδρος παρατησε την φωλια του και διαλυθηκε και τωρα κλωθογυρνανε εντελως αδιαφοροι ο ενας για τον αλλο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Απλά να προσεχεις γιατι αν δεν ειναι πολυ πυκνοφυτεμενο μπορει να του την δωσει στον αρσενικο και να αρχισει τα κυνηγητα.. και να μην εχει καλη καταληξηη..

 

Link to comment
Share on other sites

Εχει πολλα φυτα,τους τσεκαρω αρκετα συχνα και η Γοργονα εχει τρομερη επιταχυνση!

Link to comment
Share on other sites

πριν 31 λεπτά, το μέλος rafael έγραψε:

Εχει πολλα φυτα,τους τσεκαρω αρκετα συχνα και η Γοργονα εχει τρομερη επιταχυνση!

 

I am just saying.. Για να μην εχεις θεμα στην συνεχειαα.. Μπορει επειδη ειναι αδερφια να μην σκοτωσουν το ενα το αλλο αλλα αν δεις τσιμπιες στην θηλυκια ειναι η ωρα να τα χωρισειςς.. ;) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 16 λεπτά, το μέλος panos nts έγραψε:

 

I am just saying.. Για να μην εχεις θεμα στην συνεχειαα.. Μπορει επειδη ειναι αδερφια να μην σκοτωσουν το ενα το αλλο αλλα αν δεις τσιμπιες στην θηλυκια ειναι η ωρα να τα χωρισειςς.. ;) 

Καλα κανεις και με προειδοποιεις γιατι εχεις εμπειρια σε ζευγαρια.Τωρα ειμαι ετοιμος...Αν δω οτι αγριευουν τα πραγματα την βγαζω επιτοπου!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 λεπτά, το μέλος rafael έγραψε:

Καλα κανεις και με προειδοποιεις γιατι εχεις εμπειρια σε ζευγαρια.Τωρα ειμαι ετοιμος...Αν δω οτι αγριευουν τα πραγματα την βγαζω επιτοπου!

 

Αυτο είναι ό,τι καλύτερο έχεις να κάνεις..

Αμα δεις οτι κανει φλερινγκ ο αρσενικος τραβα μια φωτογραφιαα.. θα ειναι δυσκολο να το πιασεις αλλα το χεις σε εμπιστευομαιι.. ^_^ :D 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος rafael έγραψε:

20180712_225206[1].jpg

20180712_225415[1].jpg

 

Εεε να ειδες??? Εν τέλη είχα δίκιοο.. ^_^

Πρέπει να κάνω και εγω μια ανανέωση στο δικο μου το θέμα γιατί αρχίζουν τα μικρά και βγάζουν χρώμα.. ;) 

Link to comment
Share on other sites

Και μια γενικη!

20180712_224957[1].jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 

πριν 4 λεπτά, το μέλος panos nts έγραψε:

 

Εεε να ειδες??? Εν τέλη είχα δίκιοο.. ^_^

Πρέπει να κάνω και εγω μια ανανέωση στο δικο μου το θέμα γιατί αρχίζουν τα μικρά και βγάζουν χρώμα.. ;) 

Ελα για ανανεωνε να δουμε να χαρουμε!Κι οσο τα θυμαμαι πως ηρθαν!Δυο σκ@2@!λια που τα βλεπες δε τα βλεπες!Ευχαριστω και παλι ρε φιλε για τα κουκλια!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος rafael έγραψε:

Και μια γενικη!

20180712_224957[1].jpg

Θα μας τρελανεις! Ειναι ενας στα ποσα λιτρα ;;;;;;;;;!!!!!!!!!!!! Οι αλλοι μονομαχοι θα πεθανουν απο τ ζηλεια!!!!!!!!!!!!!

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος rafael έγραψε:

 

Ελα για ανανεωνε να δουμε να χαρουμε!Κι οσο τα θυμαμαι πως ηρθαν!Δυο σκ@2@!λια που τα βλεπες δε τα βλεπες!Ευχαριστω και παλι ρε φιλε για τα κουκλια!

 

Η ευχαρίστηση μου, έρχεται σε 2 φάσεις.. Μια όταν βλέπεις τα αυγα να σκάνε και γενικά την όλη διαδικασία της αναπαραγωγής και η 2η όταν τα δίνω κάπου και βλέπω ότι μεγαλώνουν τόσο ομοιόμορφα και παίρνουν τόσο ωραία χρώματα!!! :D 

Να σαι καλα μεγαλε.. ^_^ 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ναταλακι ειναι δυο!Οι Γοργονα κυνηγαει κατι λαβρες στο βυθο!Τα λιτρα ειναι 96.Ηθελα να παρω εκδικηση για τους μονομαχους στα ποτηρακια.Τα λατρευω αυτα τα ψαρια.Δεν ξερω γιατι εχω φαει μεγαλη πετρια!Αλλωστε οι συγκεκριμενοι ειναι πολυ ξεχωριστοι.....ειναι γεννημενοι Θεσσαλονικη.Ειπαμε.....μακεδονομαχοι για!

Έγινε επεξεργασία - rafael
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...