Jump to content

κοκκινα σημαδια σε χρυσοψαρο


Recommended Posts

γεια σας..εχω ενα χρυσοψαρο σε γυαλα και σημερα ειδα οτι μπροστα στην "μυτη" του εχει κατι κοκκινα σημαδια σε μεγεθος κεφαλη καρφιτσας...τι μπορει να ειναι αυτο?

Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος sot98 έγραψε:

γεια σας..εχω ενα χρυσοψαρο σε γυαλα και σημερα ειδα οτι μπροστα στην "μυτη" του εχει κατι κοκκινα σημαδια σε μεγεθος κεφαλη καρφιτσας...τι μπορει να ειναι αυτο?

 

Καλησπέρα, μπες σε κάποιο από τα θέματα για ψάρια κρύου νερού.

Διάβασε για τις συνθήκες που πρέπει να υπάρχουν για ένα χρυσόψαρο οι οποίες προφανώς και δεν είναι μια γυάλα!

Link to comment
Share on other sites

το ξερω οτι δεν ειναι για γυαλια αλλα δυστυχως τα οικονομικα μου δεν μ επιτρεπουν ν παρω ενυδρειο..

Link to comment
Share on other sites

Τοτε δωστω πισω..... πουλατω.... χαρισετω. Μονο ετσι θα το σωσεις απο εναν αργο θανατο. Δυστηχως ειναι η καλυτερη λυση......

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος sot98 έγραψε:

το ξερω οτι δεν ειναι για γυαλια αλλα δυστυχως τα οικονομικα μου δεν μ επιτρεπουν ν παρω ενυδρειο..

παρε ενα μεγαλο αποθηκευτικο κουτι τζαμπο,λεροι μερλιν πρακτικερ και καντο ενυδρειο.οσο για τη θεραπεια δε γνωριζω απο χρυσοψαρα.εχει οικονομικες λυσεις στο youtube αν θες να τσεκαρεις.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Επειδη θεωρω πως ημουν καπως καθετος στην αποψη μου σιγουρα με ενα μικρο κοστος θα μπορεσεις να διατηρησεις το ψαρακι σε αξιοπρεπες συνθηκες. Για το προβλημα που εχει καλο ειναι να μπει τουλαχιστων μια φωτο για να ξερουμε για τη μιλαμε...... αλλα εαν οι συνθηκες δεν βελτιωθουν ο ψαρις δυστηχως θα εχει ασχημο τελος.... ο χρονος μετραει και πρεπει να δωσεις τα φωτα σου αμεσα εαν θες να εχουμε καποιες ελπιδες.

 

Την καλημερα μου!!

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοεις δίπλα στο ματι κατι πολυ μικρά εξόγκωματα δεν ξερω αν είναι κάτι αλλα τα ειχε και το δικο μου για πολυ καιρο χωρίς να έχει προβλημα..προσφατα βεβαια ειχα απωλεια μπορει απο αμμωνία ομως ειχε κι αλλα δειγματα.τελευταια ειχε κατι σαν διχρωμια σε ολο το κεφάλι σαν ασπρα πορτοκαλι μαζι.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...