Jump to content

Αυτό τι είναι???


Recommended Posts

Μία ώρα πριν, το μέλος gifil έγραψε:

 

Η γυναίκα σου είναι είδος προς εξαφάνιση, είσαι τυχερός. Αχαχαχαχαχα.

Εγώ που ξεκίνησα το θαλασσινό εξαιτίας της μετά από πολύ έντονο πρέσινγκ και κάθε φορά ακούω την γνωστή και γνώριμη ατάκα σε όλους μας, πάλι με το ενυδρείο σου ασχολείσαι;;;

Εκεί τι λες και τι κάνεις;;;

 Φιλε μου μαλλον οταν πηρες την γυναικα σου σου εδωσαν και οδηγιες χρησεως και σε μας....τιποτα!!!!:hysterical: Η γυναικα μου " Ετσι θα ασχολεισαι καθε λιγο και λιγακι με το ενυδρειο η ειναι ωσπου να ερθει σε ισορροπια στο ολο συστημα??? Και εγω τι να πω....!!!!:D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος dolphin7 έγραψε:

 Φιλε μου μαλλον οταν πηρες την γυναικα σου σου εδωσαν και οδηγιες χρησεως και σε μας....τιποτα!!!!:hysterical: Η γυναικα μου " Ετσι θα ασχολεισαι καθε λιγο και λιγακι με το ενυδρειο η ειναι ωσπου να ερθει σε ισορροπια στο ολο συστημα??? Και εγω τι να πω....!!!!:D

Ναι αλλά γκρινιάζει. Πάλι αλλαγή, πάλι χαζεύεις με το ενυδρείο. Και φτιάχτηκε εξαιτίας της. Αυτό είναι που σε διαολίζει τελείως!!!!!!!:devil:

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος gifil έγραψε:

Ναι αλλά γκρινιάζει. Πάλι αλλαγή, πάλι χαζεύεις με το ενυδρείο. Και φτιάχτηκε εξαιτίας της. Αυτό είναι που σε διαολίζει τελείως!!!!!!!:devil:

Ετσι ακριβως φιλε μου! Αββυσος η ψυχη της γυναικας!!! Νομιζουν οτι ειναι οπως τα ενυδρεια screen savers στον υπολογιστη. Κανεις την εγκαταστασει της εφαρμογης και μετα τελειωσες......!!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι πως οντως,ειναι ειδος προς εξαφανιση!σε αυτο οτι και να μου πειτε,εχετε δικιο.ομως,οταν παραπονιουνται "παλι με το ενυδρειο ασχολεισαι",υπαρχει για απαντηση η ατακα "μηπως,θα ηθελες να ασχολουμαι με κατι αλλο"? "νομιζεις οτι σε συμφερει? τσακ να δεις πως στρωνουν τα πραματα...ο παππους :bigemo_harabe_net-55: ειναι εδω!μη μασατε!!!!

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

:hehe εγω ειχα ηδη ενυδρειο οταν αντρευτηκα.. οποτε εχουμε φτασει σε σημειο να μου λεει αντε κανε καμια αλλαγη περασαν 2 βδομαδες. χαχαχαχχοχοχ

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...