Jump to content

(Νέα) Ομαδική παραγγελία betta


panos nts

Recommended Posts

Παιδιά καλημέρα, χωρίς να θέλω να σας πιέζω θα πρέπει σιγά σιγά όσοι δεν μου στείλατε την εικόνα με το όνομά σας να το κάνετε για να δουμε αν όντως βγαίνουν πόσα άτομα βγαίνουμε για να προχωρήσουμε την διαδικασία.. την επόμενη βδομάδα θα πρέπει να είμαστε τελειωμένοι γιατί Τεταρτη 10 του μηνα θα γίνει η αποστολή των ψαριών.. ;) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εμενα μην με υπολογίζετε. Δεν εντυπωσιάστηκα πολύ από τις φωτογραφίες. Στο αρχικό post (στην πρώτη σελίδα) ήταν όντως εντυπωσιακά ψαρια.

Link to comment
Share on other sites

πριν 35 λεπτά, το μέλος Wind-sa έγραψε:

Εμενα μην με υπολογίζετε. Δεν εντυπωσιάστηκα πολύ από τις φωτογραφίες. Στο αρχικό post (στην πρώτη σελίδα) ήταν όντως εντυπωσιακά ψαρια.

 

Ναι σιγουρα απλα θα μας εβγαινε ο κουκος αηδονι απο εκει αν τα παιρναμε για αυτο και προσπαθησαμε να βρουμε κατι πιο εφικτο ( οικονομικα ).. οποτε αν ειναι ετσι αλλαζει το πραγμα και παμε 12 ατομα στο συνολο..

Link to comment
Share on other sites

Για να σιγουρευτούμε, όσοι θέλουμε wild δεν στέλνουμε φωτο, οκ?

Απλά ισχύει η αναφορά μας.

 

(Εγώ θέλω 1 ζευγάρι (rubra είπαμε), αν και δεν είναι ασφαλές μόνο ένα, αλλά προς το παρόν τόσα μπορώ...)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 λεπτά, το μέλος Thanmoss έγραψε:

Για να σιγουρευτούμε, όσοι θέλουμε wild δεν στέλνουμε φωτο, οκ?

Απλά ισχύει η αναφορά μας.

 

(Εγώ θέλω 1 ζευγάρι (rubra είπαμε), αν και δεν είναι ασφαλές μόνο ένα, αλλά προς το παρόν τόσα μπορώ...)

 

Ναι οσοι μου ειπατε γουαιλντ δεν υπαρχει λογος να στειλετε φωτο.. σε εχω σημειωσει φιλε μου.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία ευκαιρία για να κλείνουμε σιγά σιγά! Ενδιαφέρεται κανείς άλλος;

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Δηλαδή αν κατάλαβα καλά ενα ζευγαρι bette mahachai η smaragdina θα βγει 20€ συν περιπου 7€ μεταφορικά?

Και θα ερθουν με κούριερ περιπου σε μια μέρα?

Ευχαριστω

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, cinelli said:

Καλησπέρα

Δηλαδή αν κατάλαβα καλά ενα ζευγαρι bette mahachai η smaragdina θα βγει 20€ συν περιπου 7€ μεταφορικά?

Και θα ερθουν με κούριερ περιπου σε μια μέρα?

Ευχαριστω

Σωστά! 

Link to comment
Share on other sites

Τι χρονο έχουμε ακόμα μέχρι να κλείσει η παραγγελια?

 

Link to comment
Share on other sites

Αύριο κλείνει για να μπορέσουμε να μαζέψουμε τα λεφτά και να κάνουμε την πληρωμή στην ώρα τους!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 37 λεπτά, το μέλος cinelli έγραψε:

Τι χρονο έχουμε ακόμα μέχρι να κλείσει η παραγγελια?

 

Οπως σου ειπαν τα παιδια!! Το συντομοτερο γιατι στις 10 του μηνος θα σταλουν τα ψαρια που σημαινει θα πρεπει μια με 2 μερες πιο πριν να εχουν δωθει τα χρηματα.. τα ψαρια θα ριναι σε ολους στις 11 του μηνα.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγω να προσθέσω μαζί με το rubra  και ένα  ζευγάρι bettα mahachai και είμαι εντάξει

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 22 ώρες, το μέλος panos nts έγραψε:

Οπως σου ειπαν τα παιδια!! Το συντομοτερο γιατι στις 10 του μηνος θα σταλουν τα ψαρια που σημαινει θα πρεπει μια με 2 μερες πιο πριν να εχουν δωθει τα χρηματα.. τα ψαρια θα ριναι σε ολους στις 11 του μηνα.. ;)

Σας ευχαριστώ πολυ

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

...και για να είμαι σωστος,

έψαχνα. mahachai πανω απο ενα χρονο αλλά τώρα που εφτασα στην πηγή, το ενυδρείο δεν είναι έτοιμο και θα έλεγα πως δεν είναι σωστο να τα βάλω σε γυαλα μέχρι να στρώσει το μεγαλο :-(

Έγινε επεξεργασία - cinelli
Link to comment
Share on other sites

Αν βρεις μπόλι πρώτα από όλα προλαβαίνεις να το στρώσεις μέχρι την ερχόμενη εβδομάδα :D 

 

Και αν δεν μπορείς σίγουρα κάποιος μπορεί να στα φιλοξενήσει!! Εγώ βρίσκομαι αρκετά μακριά αλλά θα μπορούσα να στα κρατήσω για λίγες μέρες (κι εγώ ένα ζεύγος Mahachai πήρα )

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι ειναι λιγο ρισκο αλλα μπορεις να κανεις μια καλη προεργασια και να παρεις τα μπετα.. απλα ειναι κριμα να κανουμε μια παραγγελια απο εξωτερικο και να μην συμμετασχεις για αυτον τον λογο..

Αν παλι δεν θες για καποιον λογο ολα οκ.. Θα μοιραστουνε μικρα απο την Ανοιξη αυτο ειναι σιγουρο.. ;)

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ σε κάθε περιπτωση.

Το πρόβλημα όμως έχει ως έξης: έβαλα  σε μισοστρωμένο ενυδρείο ενα εξαιρετικό και πανάκριβο βεττα που είχα πάρει ,με μετρήσεις μια χαρά και τελικά απεβίωσε εντος 5θημερου. Και δεύτερον δεν θέλω να φορτωθω σε κανεναν μέχρι να στρώσει το ενυδρείο. :-|

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και το ψάρι σου μπορεί να το κρατήσου με οι υπόλοιποι αλλά και εγώ μπορώ να σου δώσω μπόλι και να είσαι μιά χαρά.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Το ολο εγχειρημα στεφθηκε με επιτυχια.. τα ψαρια εφτασαν ολα ασφαλη ακομα και με καποιες καθηστερησεις και καποια απροοπτα αλλα τελος καλο ολα καλα..

Θελω να ευχαριστησω ολα τα παιδια που συμμετειχαν γιατι χωρις τον καθενα σας ξεχωριστα δεν θα μπορουσε να γινει τιποτα απολυτως αλλα και για την εμπιστοσυνη που μου δειξατε.. 

Ευχομαι να γινουν και αλλα τετοια προτζεκτ αλλα πριν το θεμα κλεισει....... ετοιμαζουμε κατι σπεσιαλ με τα μικρα...... ;)

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος panos nts έγραψε:

Το ολο εγχειρημα στεφθηκε με επιτυχια.. τα ψαρια εφτασαν ολα ασφαλη ακομα και με καποιες καθηστερησεις και καποια απροοπτα αλλα τελος καλο ολα καλα..

Θελω να ευχαριστησω ολα τα παιδια που συμμετειχαν γιατι χωρις τον καθενα σας ξεχωριστα δεν θα μπορουσε να γινει τιποτα απολυτως αλλα και για την εμπιστοσυνη που μου δειξατε.. 

Ευχομαι να γινουν και αλλα τετοια προτζεκτ αλλα πριν το θεμα κλεισει....... ετοιμαζουμε κατι σπεσιαλ με τα μικρα...... ;)

Φωτο! Που ειναι φωτογραφιες απο τα ομορφα ψαρακια, που ηρθαν;;;;;;;;;;;;;;!!!!!!!!!!!! :bigemo_harabe_net-66:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Επειδή εγώ δεεεεν κρατιέμαι :P

Betta rubra 

 43669769_275188766668717_5298082677784576000_n.thumb.jpg.7301dd3b7d9ec218d4b865a50e024dc6.jpg

Έγινε επεξεργασία - DeLk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...