Jump to content

PhMeter-TDS tester από Κίνα σε καλή τιμή


Recommended Posts

Καλημέρα. Ψάχνοντας βρήκα αυτά τα δύο όργανα σε καλές τιμές θεωρώ. Το πρώτο είναι tds tester Της Xiaomi
και το δεύτερο είναι της SUNSUN ph controller+ θερμόμετρο και μπορείς να κάνεις σύνδεση remote μέσω κινητού. 
Το δεύτερο το παραγγέλνουμε με priority direct mail για να αποφύγουμε τελωνείο, 1000% ασφαλές

https://www.banggood.com/Original-Xiaomi-TSD-Tester-Water-Quality-Meter-Tester-Pen-Water-Measurement-Tool-p-987045.html?p=5Z2703914233201411WD

https://www.banggood.com/Aquarium-Digital-LCD-PH-Meter-Temperature-Tester-Pool-Fish-Tank-Water-Temperature-Detector-Thermome-p-1364309.html?p=5Z2703914233201411WD

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον.

το συγκεκριμένο σαιτ δεν το έχω ξαναχρησιμοποιήσει, δέχεται PayPal κτλπ;

Link to comment
Share on other sites

Το δεύτερο είναι πολύ ενδιαφέρον και οικονομικό αν δουλεύει. 

Εγώ είχα το Seneye Reef. Αλλά είχε τα διπλάσια + λεφτά. 

Κράτα μας ενήμερους για την λειτουργία του .

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο σάιτ θεωρείται από τα πιο ασφαλή! Έχω κάνει και εγω αγορές (μη ενυδρειακων ειδών) και έχω μείνει ευχαριστημένος.

Link to comment
Share on other sites

Το δεύτερο λέτε να δείχνει σωστά νούμερα?? Τι ηλεκτρόδια δέχεται? Θα βρίσκουμε ανταλλακτικά? Καλά το tds το παραγγέλνω σε λίγο 

Link to comment
Share on other sites

Το priority direct mail σαν μέθοδο αποστολής για το δεύτερο οπωσδήποτε. Ναι θα βρεις κ ανταλλακτικά κ εννοείται ότι δέχεται paypal

Έγινε επεξεργασία - termitis
Link to comment
Share on other sites

Και το ship insurance το ξετσεκάρουμε, είναι περιττά χρήματα, μας καλύπτει το paypal

Link to comment
Share on other sites

το ph το εχει κανεις? ειναι δοκιμασμένη λυση? το εχω στο καλάθι και περιμένω εντυπώσεις για να το χτυπησω....

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρης SunSun είναι, ότι έχω πάρει μέχρι τώρα δεν μ έχει απογοητεύσει.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, termitis said:

Δημήτρης SunSun είναι, ότι έχω πάρει μέχρι τώρα δεν μ έχει απογοητεύσει.

ξερεις τι ακριβώς ειναι το tarrif insurance???

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Αν δεν επιλέξεις priority direct mail σε παραγγελία άνω των 22€ τότε πιθανόν θα σταματήσει τελωνείο. Έχοντας όμως πληρώσει tariff insurance θα σου δώσουν πίσω τα χρήματα που πλήρωσες στο τελωνείο.

Σαν resume, οποιαδήποτε παραγγελία έως 22€ συμπεριλαμβανομένων μεταφορικά δεν περνάει τελωνείο. 22,01€ περνάει. Αλλά αν έχουμε βάλει priority direct mail το πακέτο εκτελωνιζεται Ολλανδία κ έρχεται Ελλάδα free

Έγινε επεξεργασία - termitis
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...