Jump to content

Επίθεση θυληκών σε αρσενικό.


Decomis1

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά και καλός σας βρήκα. Είμαι καινούριος στον χώρο. Και σαν καινούριος την πάτησα ακούγοντας τον υπάλληλο του pet shop και έβαλα στον αρσενικό μου μονομάχο ( halfmoon) 2 θρυλικές. Το ενυδρείο είναι 30 λίτρα παρεπιπτόντως. Στην αρχή τις κυνηγούσε. Αλλά μην φανταστείτε κανένα τρομερό κυνική. Εχθές το πρωί που ξύπνησα είδα τον αρσενικό μου σαν μασημένη κότα. Αμέσως τις έβγαλα τις θρυλικές. Τι μπορώ να κάνω τώρα για την ουρά του; Ευχαριστώ εκ τον προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Για την ουρα ελαφριά θεραπεία με melafix

Link to comment
Share on other sites

Εδω μια δεν κανουμε καλα και συ του εβαλες δυο :hehe

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Μου είπαν ότι ο μονομάχος πάει με χαρέμι. Να ρωτήσω τον έβαλα σε γυάλα και του έβαλα ενυδριεκο αλάτι. Καλός έκανα;

Link to comment
Share on other sites

Εγω σαν αστειο το ειπα,πολλες φορες τα ψαρακια στην αρχη μεχρι να συνηθησουν το ενα το αλλο γινοντε επιθετικα μεταξυ τους ειδικα αν ο χωρος δεν ειναι μεγαλος,επισης αν καποιο ειναι πιο νωχελικο και ταλαιπωριμενο τα αλλα το νιωθουν και ορμουν,τωρα σαν θεραπεια εγω δεν ειμαι ο πιο ειδικος αλλα θα εκανα αυτο που λεει ο @Husky_Jim πιο πανω.

 Λογικα τα ειχαν σε πλαστικα ποτηρακια στο πετ,συνηθως ετσι τα βλεπω οποτε ποτε δεν ξερεις απο πριν τι ταλαιπωρια εχουν φαει,να μην πουμε τον τροπο που γινεται η εισαγωγη τους.

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος Decomis1 έγραψε:

Μου είπαν ότι ο μονομάχος πάει με χαρέμι. Να ρωτήσω τον έβαλα σε γυάλα και του έβαλα ενυδριεκο αλάτι. Καλός έκανα;

Ασ΄το αλατι στην ακρη. Καθαρο νερο και melafix.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...