Jump to content

Φωτιστικα Led 80cm


Igano80

Recommended Posts

Γεια σας. Ξανα αρχισα με ενα 750 λιτρων κοινωνικο. Εχουν μπει τα πρωτα ψαρακια και θελω να βαλω τα πρωτα φυτα. Επειδη δεν ειμαι ικανοποιημενος οπτικα με τα φωτιστικα μου 36w power compact  θελω κατι να αναδεικνύει τα χρωματα των ψαριων αλλα και να βοηθαει τα φυτα. Κατι που ειχα δει και μου αρεσε ειναι αυτο:

44112029_363001077777171_156782910218069

 

Ψαχνω για κατι αντίστοιχο ισως και με περισσοτερο ασπρο. Θα βαλω 2 φωτιστικα 80 εκ για να υπαρχει μια καλη καλυψη του ενυδρειου. Γνωριζουμε κατι παρομοιο  που να ειναι σε λογικη τιμη;

Link to comment
Share on other sites

Chihiros Led με κλειστά τα μάτια!!!!

 

Είτε το A series είτε το RGB!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πραγματικα δείχνουν ωραια και ειδικα το rgb φερνει το επιθυμητό αποτέλεσμα με τις ρυθμισεις του. Απο αξιοπιστια πως πανε;

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος Theofilos_Patra έγραψε:

Ευχαριστω πραγματικα δείχνουν ωραια και ειδικα το rgb φερνει το επιθυμητό αποτέλεσμα με τις ρυθμισεις του. Απο αξιοπιστια πως πανε;

 

Έχω 2 (όχι rgb) δουλεύουν μια χαρά και απροβλημάτιστα και με 3μιση ευρώ (άν θυμάμαι καλά, άντε να είναι 5μιση) έβαλα remote που εκτός απο την ένταση σε σκάλες και % κάνει μέχρι και αστραπές! 

Link to comment
Share on other sites

κανουν και για δύσκολα φυτά??

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Husky_Jim said:

 

Έχω 2 (όχι rgb) δουλεύουν μια χαρά και απροβλημάτιστα και με 3μιση ευρώ (άν θυμάμαι καλά, άντε να είναι 5μιση) έβαλα remote που εκτός απο την ένταση σε σκάλες και % κάνει μέχρι και αστραπές! 

Ισχύει ότι ανεβαζουν αρκετή θερμοκρασία για led? Βέβαια δεν ξερω σε σχεση με απλου φθοριου τι διαφορα εχουν.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...