Jump to content

Χελώνακι νερού καινούργια


Recommended Posts

πριν 2 λεπτά, το μέλος Marouli91 έγραψε:

 

Καλησπέρα!! Τι εννοείς εσωτερικό φίλτρο που να παίρνει και βιολογικό;; Θα πρέπει να αδειασω το υλικό του φίλτρου π θα πάρω κ να το γεμίζω με το βιολογικό το siporax; Έψαχνα skroutz

Κάτι τέτοιο κάνει ;; 

Screenshot_2018-11-28-12-26-18-093_com.android.chrome.png

Screenshot_2018-11-28-12-27-05-391_com.android.chrome.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου, το δεύτερο φίλτρο το είχα παλια για ενυδρείο και έκανε την δουλειά του μόνο που το σφουγγάρι του ήταν μικρό και μπουκονε εύκολα.Εχει και χώρο για σιποραξ αλλά δν μπαίνει οριζόντια. Ψάξε για φίλτρο ειδικό για νεροχελωνακια

Link to comment
Share on other sites

πριν 9 λεπτά, το μέλος PanagiotisAqua έγραψε:

Γειά σου, το δεύτερο φίλτρο το είχα παλια για ενυδρείο και έκανε την δουλειά του μόνο που το σφουγγάρι του ήταν μικρό και μπουκονε εύκολα.Εχει και χώρο για σιποραξ αλλά δν μπαίνει οριζόντια. Ψάξε για φίλτρο ειδικό για νεροχελωνακια

Αα ....Ευχαριστώ στο skroutz θα βρω ; Έχεις κάποιο να μου προτείνεις;!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η χελώνα μου παρακάτω σαν πολύ αναπτυγμένη δεν είναι για 20 ημέρες που την εχω;! Επίσης έχω παρατηρήσει ότι έχει πάρει μέγεθος! Α και όταν την ταιζω δεν την χορταινω κοντεύει να φάει και εμένα ...της δίνω 4-5 γαρίδες και μετά ψάχνει παντού για ώρα 

IMG_20181128_141335.jpg

IMG_20181128_141257.jpg

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος PanagiotisAqua έγραψε:

Γειά σου, το δεύτερο φίλτρο το είχα παλια για ενυδρείο και έκανε την δουλειά του μόνο που το σφουγγάρι του ήταν μικρό και μπουκονε εύκολα.Εχει και χώρο για σιποραξ αλλά δν μπαίνει οριζόντια. Ψάξε για φίλτρο ειδικό για νεροχελωνακια

Αυτό πως το βλέπεις κάνει να το παρω; 

 

IMG_20181128_160955.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...