Jump to content

"Cyber Monday" και φέτος στο aquariumshop.gr!!!


AquariumShop

Recommended Posts

23905758_1933886546626806_18582856908323

 

Ακολουθώντας τους φρενήρης ρυθμούς των εκπτώσεων της "Black Friday" , συνεχίζουμε την προσφορά -30% σε όλα τα αναλώσιμα, τεχνικό εξοπλισμό και live stock , που υπάρχουν διαθέσιμα στο κατάστημα, τη Δευτέρα (26/11/18) με "Cyber Monday" (τη μεγαλύτερη on line ημέρα αγορών του χρόνου).


 



Ωράριο λειτουργίας καταστήματος:
Δευτέρα - Παρασκευή : 10:00 πμ – 20:00 μμ / Σάββατο :10:00 πμ – 18:00 μμ
 

Aquariumshop.gr  Φ. Λίτσα 36 & Χαϊμαντά Τ.Κ. 15233 Χαλάνδρι e-mail: info@aquariumshop.gr phone: +30 210 6894454 FAX: +2106894454 web: www.aquariumshop.gr

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά πήρα τηλέφωνο για λάμπες και ήθελα αρκετές εγώ και ένας φίλος και δεν είχατε καμία ati 54w..Οπότε τι μου λέτε 30% και κολοκύθια. Για μένα είναι απαράδεκτο...

Έγινε επεξεργασία - baggos777777
Link to comment
Share on other sites

Απαράδεκτο δεν θα ήταν να τους έλειπε απλά μια κατηγορία λαμπών όπως πχ οι 54αρες, απαράδεκτο είναι που το 70% των προϊόντων τους είναι εκτός αποθέματος από νωρίς . Βεντούζες και σωληνάκια έχουν πάντως. 

Από την άλλη το λένε ότι έχει το κατάστημα οπότε στην ουσία δεν μπορούμε να πούμε και πολλά. 

Link to comment
Share on other sites

πριν 28 λεπτά, το μέλος baggos777777 έγραψε:

Ήσαστε πάντως από τα καλά μαγαζιά τώρα αυτό ήταν ένα θέμα που πρέπει να γράφονται ποιο νωρίς πριν γίνει η παρεξήγηση.. 

 

Έγινε επεξεργασία - baggos777777
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρειγγειλα και πλήρωσα κανονικά πάντως, δεν νομίζω ότι εννοούσαν ότι σε έκπτωση είναι μόνο τα in stock προϊόντα, αλλά μάλλον ο,τι υπάρχει στο eshop.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, invisiblesurfer said:

Εγώ παρήγγειλα και πλήρωσα κανονικά πάντως, δεν νομίζω ότι εννοούσαν ότι σε έκπτωση είναι μόνο τα in stock προϊόντα, αλλά μάλλον ο,τι υπάρχει στο eshop.

απο το ίντερνετ κοίταζα και εγώ. στα περισσότερα κατόπιν παραγγελίας έλεγε και υπέθεσα οτι δεν θα ισχύει η έκπτωση αν πρόκειται να χρειαστεί παραγγελία. Αν εκανα λάθος να μας το πει το μαγαζι να παραγγείλω και μερικά ακομη που θελω και δεν ειναι διαθέσιμα!
  Πηρα τελικά κατι ψιλοπράγματα αλλά θα έπαιρνα και μερικά ακριβότερα αν έβρισκα.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά τα πλήρωσα όλα και έλαβα την τιμή έκπτωσης. Τώρα αν δεν ισχύει αυτή η τιμή για τα out of stock θα πρέπει να μου επιστραφούν  τα χρήματα και θα ενημερώσω αλλά εκτιμώ ότι θα είναι μεγάλο αυτογκόλ εκ μέρους ενός κατά τα άλλα αξιοπρεπέστατου καταστήματος.

Link to comment
Share on other sites

το καταστημα εχει υποσημειωση που δηλώνει οτι αφορα το διαθεσιμο stock. υποψιαζομαι οτι το e-shop εχει επιλογη για εκπτωση στο συνολο των προίοντων και ενδεχομενοως η τοποθετηση της εκπτωσης σε καθε προιον που ειναι διαθεσιμο εχει αλλη διαδικασια χρονοβόρα και δεν εχει επιλεγεί... Δυστυχως το μεγαλυτερο μερος του stock ή μαλλον των προϊοντων που εμπορευονται ειναι μη διαθεσημα και υπαρχει δυσαρεσκια απο μερους των πελατων

Link to comment
Share on other sites

Αυτή την απάντηση έλαβα από το κατάστημα, η οποία και επιβεβαιώνει ότι το κατάστημα είναι αξιοπρεπές και ότι η Cyber Monday προσφορά ισχύει (ή μαλλον ίσχυε) για όλα τα είδη που ειναι διαθέσιμα στο eshop, όχι μόνο όσα  "υπάρχουν σε διαθεσιμότητα". 

 

image.thumb.png.6c58af493243c5fb40563015e0c618ab.png

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...