Jump to content

Ιστοσελίδα σε κρίση


Recommended Posts

Δεν ήξερα πως αλλιώς να γράψω τον τίτλο. Βλέπω μια ιστοσελίδα με κατι τιμές λουκούμι. Είναι το mojave3.co.uk.

Παταω radion xr30w g4 

Τιμη:19,48

Παταω maxspect ethereal 

Τιμη:32.21

:hehe:hehe:hehe

Έτσι θα έπρεπε να ήταν οι τιμές σε μια φανταστική ζωή. Το καλό είναι ότι σε πάει και μέχρι το checkout με συνολικό ποσό και μεταφορικά κανονικά. Ένα κλικ είμαι από περιέργεια να πάρω 3 radion.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος Sriz έγραψε:

Δεν ήξερα πως αλλιώς να γράψω τον τίτλο. Βλέπω μια ιστοσελίδα με κατι τιμές λουκούμι. Είναι το mojave3.co.uk.

Παταω radion xr30w g4 

Τιμη:19,48

Παταω maxspect ethereal 

Τιμη:32.21

:hehe:hehe:hehe

Έτσι θα έπρεπε να ήταν οι τιμές σε μια φανταστική ζωή. Το καλό είναι ότι σε πάει και μέχρι το checkout με συνολικό ποσό και μεταφορικά κανονικά. Ένα κλικ είμαι από περιέργεια να πάρω 3 radion.

Μέσα είμαι στείλε πμ

Link to comment
Share on other sites

Προσέφερε στιγμές γέλιου η ιστοσελίδα αλλά δεν νομίζω κάτι παραπάνω :lolu: .

Εχει το Kessil Tuna πιο φθηνά από απλή λεντ λάμπα 27w (20€). Μακάρι να ήταν έτσι πάντως..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος niknik έγραψε:

Μέσα είμαι στείλε πμ

Είναι πολύ ωραίο για να είναι αλήθεια πραγματικά. Σε δελεάζει αλλά άσε μην πάνε κουβά τα λεφτά και δεν βγάζουμε άκρη μετά αλλά  αυτό είναι Black friday. :heheΈστειλα όμως μήνυμα. :jig:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος Sriz έγραψε:

Είναι πολύ ωραίο για να είναι αλήθεια πραγματικά. Σε δελεάζει αλλά άσε μην πάνε κουβά τα λεφτά και δεν βγάζουμε άκρη μετά αλλά  αυτό είναι Black friday. :heheΈστειλα όμως μήνυμα. :jig:

Περιμένω νέα 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πλάκα-πλάκα υπάρχει όμως για όποιον ενδιαφέρεται το aquadepot—europe.com που έχει το Ai hydra 26hd στα 294€. Πολύ καλή τιμή. Έχει και άλλα πράγματα σε καλές τιμές που δεν θυμάμαι τώρα. :bigemo_harabe_net-117:

Link to comment
Share on other sites

Παρολο που δεν ήθελα τίποτα στο τσακ ήμουν να πάρω το radion.:matrix:

Πρέπει να είναι λάθος άσε τα κομμάτια..... 1000 απόθεμα!

Link to comment
Share on other sites

On ‎28‎/‎11‎/‎2018 at 10:01 ΜΜ, το μέλος Sriz έγραψε:

Είναι πολύ ωραίο για να είναι αλήθεια πραγματικά. Σε δελεάζει αλλά άσε μην πάνε κουβά τα λεφτά και δεν βγάζουμε άκρη μετά αλλά  αυτό είναι Black friday. :heheΈστειλα όμως μήνυμα. :jig:

Καλησπέρα έβγαλες άκρη τελικά? Απτής τιμές και γενικά σαν σάιτ φαίνεται λίγο μούφα άλλα  στο payment γράφει ότι δέχεται PayPal . Λες πιο πάνω ότι το πήγες μέχρι check out σου χε επιλογή PayPal???? Αν έχει να κάνουμε μια απόπειρα  μπας και.

Έγινε επεξεργασία - m.sgoyros
Link to comment
Share on other sites

Καμία απάντηση δεν πήρα.οχι το πήγα μέχρι πριν την επιλογή πληρωμής. Δεν νομίζω και εγώ να ισχύει το σαϊτ. Δεν ξέρω. Σε βάζει όμως σε σκεψεις:heheπροσωπικά δεν νομίζω να το επιχειρήσω.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...