Jump to content

Καμμένη λάμπα ε27


thedrowningman

Recommended Posts

Άν πιάνουν τα χέρια σου και έχεις και εργαλεία, πολύμετρο, κτλ, μπορείς να προσπαθήσεις αλλά γενικά το να την αλλάξεις δέν είναι και μεγάλο το κόστος.Εγώ θα το δοκίμαζα!

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι Λεντ προβολακι το κόβω δύσκολο για επισκευή... 

Link to comment
Share on other sites

πριν 39 λεπτά, το μέλος ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ έγραψε:

Αν είναι Λεντ προβολακι το κόβω δύσκολο για επισκευή... 

 

Όλες οι λέντ έχουν μια μικρή πλακέτα μέσα. Συνήθως εκεί κάτι χαλάει... 

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω Μήτσο, αλλά θέλει και γνώσεις και εργαλεία.... 

Link to comment
Share on other sites

πριν 8 λεπτά, το μέλος thedrowningman έγραψε:

Κ αν δεν πάει, γνωρίζει κάποιος από που μπορώ να βρω??  εχω βρει από κίνα αλλα ξερω γω.. θα ρθουνε??

Για γράψε ακριβώς ποιά λάμπα είναι για να ψάξω άν υπάρχει ελλάδα. Watt/kelvin/αριθμός led/τύπος

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι απαραιτητο να ειναι ίδια. τωρα ειμαι στη δουλεια το μεσημερι που θα μαι σπιτι θα σου στειλω ακριβως.. ισως να χρειαζομαι δυνατοτερη για τα λιτρα της γυαλλας .. θα σου πω αναλυτικα τι εχω επάνω.. κ παλι ευχαριστω..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.. γυρισα κ ανοιξα το ντουι για αρχη.. η λαμπα ενω σε αλλο φωτιστικο δεν επαιζε τελικα ξανα αναψε.. μαλλον θα ειναι στα τελευταια της?η πρωτη φωτο ειναι η εν λογο λαμπα.. αυτη κ η 6η ειναι ιδιεσ, το κουτι λειι kelvin χι lumen .. η 4η ειναι διπλή ψυχρο κ κ μπλε .. πρεπει να ειναι14w .. κ λεω πρεπει γιατι το κουτι της δεν ελεγε κατι.. κ τισ 3 τις εχω παρει μεταχειρισμενες.. 2η κ 6η ειναι η 2η φωτο απο μαγαζι σαν τον καφκα.. κ 3η κ 5η ειναι rgb κινεζικη 10w..  η γυαλλα μου ειναι 180χ 60 χ 50.. μεχρι τωρα ειχα επανω κ το 2πλο φωτιστικο της jeuwel για 240.. δεν το εχω ομωσ πλεον .. πιστευεις οτι ειναι λιγα τα φωτα μου για την γυαλλα.. κ αν καταλαβεςτι λαμπεσ ειναι πιστεθεισ οτι θα ταν καλυτερο να παρω μεγαλυτερες η να παω γιααλλο φωτιστικο μια κ καλη ?

20181203_195648.jpg

20181203_220409.jpg

20181203_220420.jpg

20181203_195639.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...