Jump to content

Επιλογή set up νέου ενυδρείου


Xdm

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους μιας και τα 2 παιδιά φαίνεται να τους άρεσει αλλά και κρυφός πόθος και απωθημένο δικό λέμε μήπως ο Άη Βασίλης μας φέρει δώρο το ενυδρείο προκειμένου να ξεκινήσουμε σιγά σιγά σε αυτό τον όμορφο κόσμο του υγρού στοιχείου. Σκέφτομαι στην αγορά του παρακάτω https://www.bluefishaquariums.gr/ενυδρεια-τιμες/ενυδρεία-εταιρειών/enydreia-times/ενυδρείο-tetra-starter-54l-ledd.html. Η πρόθεση είναι για να φυτευτεί με εύκολα φυτά και όχι πολλά και στο μέλλον να φιλοξενήσει ένα μικρό κοπάδι από καρδιναλλιους και ίσως λίγες γαριδουλες εάν είναι εφικτό. Το θεωρείται σωστή επιλογή για ξεκίνημα 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και Καλώς όρισες :welcome:!

Αν θα ήθελες να άνοιγες ένα θέμα στον τομέα του γλυκού να σε βοηθήσουν τα παιδιά γιατί εδώ είναι το καλωσόρισμα. 

 

Και πάλι Καλώς μας ήρθες!

Link to comment
Share on other sites

Καλως όρισες στην όμορφη παρέα μας , καλή διαμονή και καλό διάβασμα!!

Μια χαρά σε βλέπω και θα συζητήσουμε και συνύπαρξη καρδινάλιων με γαρίδες όταν θα έρθει η ώρα.

Μια χαρά είναι η επιλογή του ενυδρείου και για περισσότερες λεπτομέρειες άνοιξε ένα θεματάκι στο γλυκό νερό για να ξεκινήσουμε εκεί τη συζήτηση.

Γενικά έχεις ασχοληθεί καθόλου με το άθλημα?

Γνωρίζεις για απαραίτητο εξοπλισμό και στρώσιμο ενυδρείου?

Την καλημέρα μου!!

Link to comment
Share on other sites

Έχω αρχίσει το διάβασα όχι δεν έχω ασχοληθεί ο Πατέρας μου όμως έχει στο παρελθόν ευχαριστώ πολύ 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

καλώς ήλθες φίλε μου και καλή αρχή στο εγχείρημα σου...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...