Jump to content

Ομαδική παραγγελία betta (vol 2)


panos nts

Recommended Posts

Γεια και απο εμενα  μενω θεσσαλονικη και ενδιαφερομαι κι εγω για 2-3 bettas 
Εχεις καποια προτιμηση?? Σε ειδος εννοω

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα θελω ενα αρσενικο και 2 θηληκα υβριδια αλλα δεν βρισκω σελιδα  με φωτο  για να διαλεξω ,επισης ποσο περιπου θα μου στοιχισουν?

Link to comment
Share on other sites

πριν 30 λεπτά, το μέλος stefanos1965 έγραψε:

καλησπερα θελω ενα αρσενικο και 2 θηληκα υβριδια αλλα δεν βρισκω σελιδα  με φωτο  για να διαλεξω ,επισης ποσο περιπου θα μου στοιχισουν?

 

Εαν δεις πιο πάνω αναφέρω τον τρόπο με τον οποίο μπορούμε να πάρουμε κάποια wild ειδη..

Υπάρχει μια ιστοσελίδα του ivenbetta που έχει κάποια είδη, όπου λέει και τιμές ανα είδος αλλά ανέβασα και εγώ κάποιες τιμές όπως και επιλογές στο τι μπορούμε να κανουμε! Εαν μαζευτουμε πολλά άτομα θα μας βγουν φτηνα τα μεταφορικά άρα θα έχουμε να δώσουμε πιο πολλά λεφτά για να πάρουμε κάτι που πιθανόν να μας αρέσει πιο πολύ και είναι πιο ακριβό. ;) 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 29 λεπτά, το μέλος panos nts έγραψε:

 

Εαν δεις πιο πάνω αναφέρω τον τρόπο με τον οποίο μπορούμε να πάρουμε κάποια wild ειδη..

Υπάρχει μια ιστοσελίδα του ivenbetta που έχει κάποια είδη, όπου λέει και τιμές ανα είδος αλλά ανέβασα και εγώ κάποιες τιμές όπως και επιλογές στο τι μπορούμε να κανουμε! Εαν μαζευτουμε πολλά άτομα θα μας βγουν φτηνα τα μεταφορικά άρα θα έχουμε να δώσουμε πιο πολλά λεφτά για να πάρουμε κάτι που πιθανόν να μας αρέσει πιο πολύ και είναι πιο ακριβό. ;) 

 

βλεπω sold out στα περισσοτερα και καθολου απο αυτα που θελω , αποφασιστε οι υπολοιποι απο που θα παρραγγειλετε ,θα παρακολουθω το θεμα και αν υπαρχει κατι που θελω θα ενημερωσω

Link to comment
Share on other sites

βλεπω sold out στα περισσοτερα και καθολου απο αυτα που θελω , αποφασιστε οι υπολοιποι απο που θα παρραγγειλετε ,θα παρακολουθω το θεμα και αν υπαρχει κατι που θελω θα ενημερωσω
Ποιο ειδος σε ενδιαφερει απο wild?

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν θελω wild ,για το συνηθισμενο ειδος που βλεπουμε στα πετ ενδιαφερομαι, απλα θελω να γνωριζω περιπου την ηλικια του και αυτο που βλεπω στην φωτο αν οχι το ιδιο τουλαχιστον να μοιαζει.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ενδιαφέρετε μήπως κανένας για παραγγελία από franksbetta?

Ψάχνομαι για μια παραγγελία απ΄αυτόν και έχω μιλήσει μαζί του για κάποια ψάρια που μ' ενδιαφέρουν αλλά μαζί με τα μεταφορικά ανεβαίνει το κόστος αρκετά και με δυσκολεύει. Ψήνεται κανείς για μια πιο συλλογική παραγγελία όπως είχε ξαναγίνει?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρετε μήπως κανένας για παραγγελία από franksbetta?

Ψάχνομαι για μια παραγγελία απ΄αυτόν και έχω μιλήσει μαζί του για κάποια ψάρια που μ' ενδιαφέρουν αλλά μαζί με τα μεταφορικά ανεβαίνει το κόστος αρκετά και με δυσκολεύει. Ψήνεται κανείς για μια πιο συλλογική παραγγελία όπως είχε ξαναγίνει?

Yes boss

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πού βλέπουμε τί έχει;  γιατί στο σάιτ εκεί που λέει for sale δεν μου βγάζει τίποτα 
Inatagram, facebook εχει σιγουρα λιστες και γενικα αν δεν μπορεις να δεις κατι πες μου τι περιπου θες και θα ανεβασω εδω φωτος

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραία, για να δούμε.. Έχει πολλά άγρια αν όχι αποκλειστικά.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Για crowntail ψαχνω σιγά σιγά αλλά κ πάλι, εσείς είστε όλοι στην Αθήνα, ενας θα παραγγειλει κ θα τα βρείτε μετά..  εγώ χωριό :unsure:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραία, για να δούμε.. Έχει πολλά άγρια αν όχι αποκλειστικά.
Εχει και κομον οποτε μπορουμε να κανουμε ενα καλο ντιλ.. ειδικα αν παρουμε πολλα ατομα.. ;)

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για crowntail ψαχνω σιγά σιγά αλλά κ πάλι, εσείς είστε όλοι στην Αθήνα, ενας θα παραγγειλει κ θα τα βρείτε μετά..  εγώ χωριό :unsure:
Με την προηγουμενη παραγγελια στειλαμε και Δραμα.. μην αγχωνεσαι αν υπαρχει θεληση ολα θα γινουν.. ;)

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος panos nts έγραψε:

Με την προηγουμενη παραγγελια στειλαμε και Δραμα.. μην αγχωνεσαι αν υπαρχει θεληση ολα θα γινουν.. ;)

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Το αναλαμβάνει κάποιος από σας δηλαδή;  :wub:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το αναλαμβάνει κάποιος από σας δηλαδή;  :wub:
Το χουμε λεμεε..

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
  • love 1
Link to comment
Share on other sites

Οπότε όσοι θέλουν ας μπουν να δουν τί ψάρια έχει και αν ενδιαφέρονται ας το γράψουν εδώ.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Έλατε βρε παιδιά να μαζευτούμε όσοι μπορούμε!! :helpsmilie:

για όσους έχουν instagram δείτε franksbettas και facebook Franks Bettas.

Και μία φωτογραφία για να ψηθείτε...

50491049_372676966882306_1448374014295670784_n.thumb.jpg.855a3f166593508e05c45ebccfc0cc39.jpg

Έγινε επεξεργασία - Panagiotis Dms-Xgs
  • Like 1
  • love 1
Link to comment
Share on other sites

Ίσως αν κανονίζατε γενικά Ομαδική από κάποιον εκτροφέα που να έχει Μονομάχους που σας ενδιαφέρουν αλλά και άλλα είδη να ήταν πιο εύκολη η διαδικασία. ;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 36 λεπτά, το μέλος Panagiotis Dms-Xgs έγραψε:

Έλατε βρε παιδιά να μαζευτούμε όσοι μπορούμε!! :helpsmilie:

για όσους έχουν instagram δείτε franksbettas και facebook Franks Bettas.

Και μία φωτογραφία για να ψηθείτε...

50491049_372676966882306_1448374014295670784_n.thumb.jpg.855a3f166593508e05c45ebccfc0cc39.jpg

Εγω στανταρ θα παρω υβριδιο.. εκει στοχευω..

Οτι πιο ομορφο το μπλε σκουρο του φρανκ..

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...